Ženevjēva Gordere neatgriežas tirdzniecības vietu jaunajā sezonā

Ženevjēva Gordere neatgriežas tirdzniecības vietu jaunajā sezonā

Tirdzniecības telpas martā atgriezīsies ar 12 jaunām sērijām, taču tajās nebūs iekļauta oriģinālā dizainere Ženevjēva Gordere.

Viņas vārds netika iekļauts TLC paziņojumā presei par 10. sezonu, kuras pirmizrāde notiks 16. martā, sestdienās plkst. 8.

Theatgriezās seši oriģinālie galvenie dizaineriatsāknēšanai, un visi, izņemot Ženevjēvu, atgriežas. Šeit ir jaunās sezonas ieskats. (Mans mīļākais brīdis ir, kad Tajs jautā: 'Ko jūs domājat?', un mājas īpašnieks saka: 'Nē.'Lai gan izrāde, šķiet, nav daudz mainījusies kopš tās pirmās atsāknēšanas sezonas, telpas, kurās dizaineri strādās, ir nedaudz paplašinājušās ārpus guļamistabām un dzīvojamām istabām: TLC saka, ka tajās ietilpst skolotāju atpūtas telpas, dvīņu māsu mājas, bēniņi, pagrabi. un pat bijušo laulāto mājas.

Ženevjēva ir filmējusies jaunā Bravo šovā

Ne TLC, ne Ženevjēva neko nav teikuši par to, kāpēc viņa neatgriezās.

Tomēr šķiet, ka tas ir saistīts ar citiem viņas projektiem: pašas Ženevjēvas Netflix šova pirmizrāde notika augustā, un rudenī viņa filmēja Bravo šovu, kurā viņa, šķiet, ir tiesnese.

Atjauninājums: es dzirdēju no TLC un saņēmu šo paziņojumu no pārstāvja:

Ženevjēva neparādīsies tirdzniecības vietu desmitajā sezonā. Mums viņas pietrūks un novēlēsim viņai visu to labāko turpmākajos projektos.

Sākotnējā tirdzniecības vietu atsāknēšana tika filmēta 2017. gada rudenī un pēc tam tika rādīta pagājušā gada pavasarī. 2018. gada vasarā Ženevjēvas jaunā izrāde Paliec šeit pirmizrāde Netflix; tas seko viņai un nekustamo īpašumu ekspertam Pīteram Lorimeram, [kā viņi] parāda īpašumu īpašniekiem, kā īstermiņa īrēšanu pārvērst par naudas pelnīšanas izrādēm, ziņo Netflix.

Pēc apprecēšanās septembrī Ženevjēva sāka filmēt jaunu, nepieteiktu Bravo šovu, kas turpinājās līdz decembrim, liecina viņas Instagram ieraksti.

Stāstā par savām kāzām pagājušā gada rudenī viņa stāstīja People šis par Bravo šovu: tas ir patiešām aizraujoši. Es biju ļoti satraukti uzņemties darbu un nosaucu to par kaut ko jaunu. Izrādē ir iekļautas daudzas manas dažādās spējas, kuras es iepriekš neesmu varējis izmantot. Tāpēc esmu diezgan sajūsmā.

Bet agrāk, Ženevjēva ievietoja šo vietnē Instagram , liekot domāt, ka viņa bija iesaistīta tirdzniecības vietu jaunajā sezonā:

Otrā sezona
Tirdzniecības vietas….
Kurš vēlas izveidot istabu Ziemeļkarolīnā?
mēs nākam'

2. septembrī viņa ievietoja fotoattēlu ar Peižu un Dagu ar parakstu: “Hei, puiši, vai mēs varam nofotografēt Trading Spaces Crew?” Nē, jo MĒS NEKAD NEVARĒM BEIDZT smieties.

2. novembrī viņa publicēja veca Tirdzniecības vietu fotogrāfija , kurā bija atsauce uz Trading Spaces iesaiņojuma ražošanu 10. sezonā:

Apsveicu savu pirmo ģimeni
Vēl viena sezona labi padarīta.
Tirdzniecības vietu sezona uz visiem laikiem.

Tikmēr viņa publicēja savu jauno Bravo šovu: oktobrī viņa publicēja fotogrāfija, kurā viņa tiek filmēta , un atzīmēja Bravo. Un tam sekoja 18. nov foto no Bravo izrādes uzņemšanas laukuma.

Uzņēmuma Trading Spaces jaunais dizainers un tā dalībnieki, kas atgriežas

Tirdzniecības telpu devītās sezonas dizaineri

Tirdzniecības telpu dizaineri kopā ar saimnieku Peižu Deivisu. (TLC fotoattēls)

Trading Spaces ir piesaistījis jaunu dizaineru, Mikels Velčs , kura tīmekļa vietnē teikts, ka viņš ir Stīva Hārvija personības un dizaina eksperts, kurš ir izveidojis greznas zaļās telpas ievērojamām personībām, tostarp pirmajai lēdijai Mišelai Obamai, Oprai Vinfrijai, Džoanai Riversai, Hallei Berijai un Taileram Perijam.

Neskaitot viņa saskaitīšanu un Gena atņemšanu, pārējais dalībnieku sastāvs paliek tāds pats kā 2018. gada atsāknēšana.

TLC paziņojumā presei šie 13 ir minēti kā dizaineri un galdnieki, kas parādās šajā sezonā:

 1. Brets pasniedzējs
 2. Kārters Osterhauss
 3. Dags Vilsons
 4. Frenks Bīleks
 5. Hildija Santo Tomasa
 6. Džoānija Sprāga
 7. Džons Gidings
 8. Kahi Lī
 9. Lorija Smita
 10. Mikels Velčs
 11. Sabrina Soto
 12. Ty Pennington
 13. Verns Jips