Vai Džūdija Tiesneša ir tikai tiesnese Džūdija? Jā!

Vai Džūdija Tiesneša ir tikai tiesnese Džūdija? Jā!

Tiesnese Džūdija , televīzijas visaugstāk novērtētais sindicētais šovs, kurā piedalās vislabāk apmaksātais televīzijas vadītājs, šogad beidzās pēc 25 gadiem. 1. novembrī Džūdija Tieslietu pirmizrāde notiek Amazon IMDb televizorā , piedāvājot pilnīgi jaunu programmu ar pilnīgi jaunu aktieru sastāvu un aizraujošu enerģiju, kā paziņojumā teica tiesnese Džūdija Šeindlina.

Divdesmit pieci gadi ir ilgs laiks, lai kaut ko darītu, it īpaši, ja to nemitīgi kaitina parastie cilvēki, kas padara jūsu darbu. Tāpēc es varu saprast, kāpēc Džūdija Šeindlina vēlētos darīt kaut ko pavisam jaunu.

Ievadiet Džūdija Tieslietu . Šī svaigā, jaunā formāta aizraujošā enerģija pārpludina tiesas zāles komplektu, kurā krēsli ir nomainīti pret soliem un koka paneļi pret koka paneļiem. Tagad datu plāksnīte, kurā rakstīts tiesnese Džūdita Šeindlina, ir uzrakstīta vienā rindiņā, nevis divās. Viņas galda krēsls ir nedaudz augstāks. Uz viņas kameras durvīm tagad ir uzraksts Chambers, lai ikviens zinātu, kurp doties, kad nekad tur neienāks.Melna halāta vietā tiesnese Džūdija valkā sarkanbrūnu halātu, kamēr viņa nopratina prāvas dalībniekus, apkopojot viņu lietas, ļaujot viņiem īsi atbildēt uz jautājumiem un laiku pa laikam uzkliedzot viņiem radošas jaunas frāzes, piemēram, Tu kļūdījies!

Prāvas dalībnieki par Judy Justice jaunajā tiesas zāles komplektā, kas nelīdzinās tiesneses Džūdijas tiesas zālei, izņemot lielākoties

Prāvas dalībnieki par Judy Justice jaunajā tiesas zāles komplektā, kas nelīdzinās tiesneses Džūdijas tiesas zālei, izņemot lielāko daļu no visiem veidiem. (Foto Maikls Bekers/IMDb TV)

Tas var šķist pazīstami, taču mikrofoni uz atbildētāju galdiem ir nedaudz mazāki. Fragments no Bēthovena 5. simfonijas kā motīva dziesma ir aizstāts ar kaut ko, kas izklausās neskaidri līdzīgi, un arī diktors ir jauns.

Džūdiju tagad papildina divi cilvēki, stenogrāfs un jurists, kuri nekad nerunā un neko nedara, un kurus es uzskatīju par statistiem un/vai manekeniem, pamatojoties uz viņu klusēšanu un šausmīgajiem izteicieniem pirmajos trīs gadījumos, ko noskatījos.

Tomēr IMDb TV paziņojumā presei viņi identificēti kā tiesas stenogrāfe Vitnija Kumara, Kalifornijas štata padomes sertificēta tiesas reportiere, un Sāra Rouza, juriste un tiesneša Šeindlina mazmeita, paplašinot televīzijas un tiesas zāles pioniera mantojumu, atnesot jaunās paaudzes juridiskajā analīzē.

Roza beidzot izrunā vienu vai divus teikumus. Pēc tam, kad lietas dalībnieki epizodes beigās īsi sarunājas ar kameru, Džūdijas kamerā ir īsa aina — vienkārši sekojiet zīmei — par laipnu, sirsnīgu, pazīstamu sarunu, kas rodas, kad multimiljonārs televīzijas zvaigznes vecmāmiņa uzaicina savu mazmeitu. trenēta ņirgāšanās.

Viena no lietām, ko esmu iemācījusies, ir kādreiz aizdot ievērojamu citu naudu bez rakstiska aizdevuma līguma, jo mēs esam redzējuši, kā viņi pārāk bieži kļūst slikti, saka Sāra Roza. Tiesnese Džūdija atbild: Jums ir taisnība; un īpaši es neaizdotu naudu puisim, kuram nav darba.

Vēl viena būtiska izmaiņa: ir jauns tiesu izpildītājs.

Kāpēc Bērds nav par Džūdiju Tiesu?

Džūdijas tieslietu ierēdne Sāra Roza, tiesas stenogrāfe Vitnija Kumara, tiesnese Džūdija Šeindlina un balifs Kevins Rasko

Džūdijas tieslietu ierēdne Sāra Rouza, tiesas stenogrāfe Vitnija Kumara, tiesnese Džūdija Šeindlina un balifs Kevins Rasko. (Foto Maikls Bekers/IMDb TV)

Tiesu izpildītājs Kevins Rasko ir nomainījis Balifu Petri Hokinsu-Bērdu. Es nebūtu vainojis Bērdu par aiziešanu, jo 25 gadu laikā viņam tikai retos gadījumos bija izdevies kaut ko aizraujošu darīt, piemēram, ievietot videokaseti videomagnetofonā. Lielākā daļa darba ir lietu paziņošana un pēc tam dokumentu nodošana šurpu un atpakaļ.

Izrādās, ka, neskatoties uz to, ka Bērds kopš 1996. gada bija tiesneša Džūdijas tiesu izpildītājs, Bērds tika izmests, jo viņš nopelnīja pārāk daudz naudas, un Džūdija viņam pat neteica, ka aiziet, lai rīkotu citu izrādi.

Viņa mani informēja, ka mani nelūdz piedalīties projektā. Es nejautāju, kāpēc, tā ir viņas izvēle. Taču viņa mani informēja, ka principā es tiku nosaukta par jauno tiesu izpildītāju viņas jaunajā šovā. Mana alga būtu bijusi pārāk liela. Mani interesēja: kā viņa to var zināt? Viņa man nejautāja. Viņa man nedeva iespēju pieņemt mazāku algu, viņš teica EW .

Protams, Džūdijai tagad ir budžets. Tiek ziņots, ka par 260 sērijām katru gadu ir samaksāti 47 miljoni USD Tiesnese Džūdija , The New York Times ziņots Analītiķi lēš, ka par pirmajām 120 sērijām Amazon viņai maksā apmēram 25 miljonus dolāru. Tas nozīmē, ka viņa nopelnīs tikai 208 000 USD par katru sēriju, salīdzinot ar 180 000 USD iepriekš.

Ja tas tā nav, iespējams, viņi izmantoja daļu no Bērda algas, lai ļautu prasītājiem iesūdzēt tiesā līdz USD 10 000, nevis veco 5000 USD robežu. Galu galā, kā liecina kredīti, naudas balvas tiek izmaksātas no fonda, ko uztur producents, kas nozīmē, ka, lai gan lēmumi ir saistoši un galīgi, cilvēki, kuri zaudē, nemaksā ne centa.

Viņi vienkārši pakļaujas 30 minūšu pazemojumam apmaiņā pret bezmaksas braucienu uz Losandželosu un lietu dzēšanu. Nav slikts darījums.

Un faniem par Tiesnese Džūdija , godīgi sakot, Džūdija Tieslietu arī nav slikts darījums: tas ir Tiesnese Džūdija bet ar pusi no lineārās TV reklāmām, saskaņā ar IMDb TV, kas ir kur Džūdija Tieslietu būs pēc pieprasījuma, straumējiet jaunas sērijas bez maksas katru dienu . (Acīmredzot Amazon drīzumā mainīs IMDb TV nosaukumu, jo neviens nezina, kas tas ir, un savienojumam ar IMDb nav jēgas, kā arī faktam, ka varat to atrast kā daļu no Amazon Prime Video.)

Džūdija Tieslietu ir tā pati izrāde, kas sniedz visu to pašu saviļņojumu, skatoties, kā Džūdija Džūdija sašķeļ prāvas dalībniekus, kuri pat šodien, 25 gadus vēlāk, domā, ka kaut kādā veidā viņu pārliecinās. Dažreiz tiesnese Džūdija atklāj neatbilstības; dažreiz šķiet, ka viņa vienkārši ieslēdzas notikumu versijā un pēc tam izslēdz visus mēģinājumus apstrīdēt šo stāstījumu. Viņas pārliecībā ir kaut kas pārliecinošs, kas saglabājas pat tad, ja viņa pauž neizpratni par, piemēram, par samaksu, izmantojot lietotni.

Vai kaut kam no tā patiešām ir nozīme? Vai arī izmantojot tiesneses Džūdijas vārdus, ko viņa saka vienam no lietas dalībniekiem: vai man šķiet, ka man ir vajadzīga jūsu palīdzība?

Galu galā šaubos, ka kāds skatīsies vai neskatīsies Džūdija Tieslietu pamatojoties uz pārskatu; vai nu jūs esat tiesnesis Džūdijs, vai nē.

Ieslēgts Džūdija Tieslietu , ko dara tiesnese Džūdija Tiesnese Džūdija vienmēr ir darījis, kas ir bijis ārkārtīgi veiksmīgs, tāpēc jēga ir tikai virspusēju izmaiņu veikšana: nedaudz atsvaidzināties, bet joprojām tas pats skarbais TV tiesnesis, kuru esat mīlējis vai ignorējis 25 gadus.

Džūdija Tieslietu

Ieslēgts Džūdija Tieslietu , tiesnese Džūdija dara tieši to, ko viņa mēdza darīt Tiesnese Džūdija , tāpēc tas ir piemērots tam, kas tas ir. B

Kas man der:

  • Nav jāmācās jauna izrāde
  • Aizraušanās, redzot, kā tiesnese Džūdija konstatē neatbilstību un/vai idiotismu un verbāli kādu sasmalcina par to

Kas varētu būt labāks:

  • Atļaujot likuma ierēdnim un stenogrāfam doties mājās, jo viņiem te nav ko darīt
  • Negaidot skatītājus par to, kā šī ir jauna izrāde