Survivor retrospekcijā bija nostalģija, taču tā galvenokārt koncentrējās uz mūsdienu Survivor defektiem

Survivor retrospekcijā bija nostalģija, taču tā galvenokārt koncentrējās uz mūsdienu Survivor defektiem

Survivor nekad nav veicis klipu pārraides — Pateicības dienas kopsavilkuma epizodes parasti bija izlaižamas, neskatoties uz solījumu par jaunu saturu, un Izdzīvojušais 40 gadu vecumā: izcilākie mirkļi un spēlētāji nebija izņēmums.

Es iegāju tajā gatavs, lai fanu apkalpotu zināmu nostalģiju, un, kad tas atvērās ar Izdzīvojušais: Borneo ’s atklāšanas mirkļi un mūsdienu Džefs Probsts, stāstot, ka šovakar mēs svinam 20 sezonas un 40 gadus, man tecēja siekalas. Taču īpašais piedāvāja atgādinājumu par šova straujo lejupslīdi pēdējos gados, jo tā galvenokārt koncentrējās uz tās sliktākajiem elementiem.

Tas mani vēl vairāk sagatavoja nākamās nedēļas 40. sezonas pirmizrādei. Faktisko reklāmas pārtraukumu laikā tika rādītas dažāda garuma reklāmas, kurās galvenā uzmanība tika pievērsta atsevišķiem cilvēkiem Izdzīvojušais: Uzvarētāji karā aktieru dalībnieki — iestatīts uz skaņu celiņu Dzīvosim — kas patiesībā bija daudz labāki pagātnes kopsavilkumi nekā šī retrospekcija.Īpašais piedāvājums deva kādu laiku pagarinātam Survivor 40 un visu tā sprādzienu priekšskatījumam, kas bija daudzsološi, lai gan pagāja minūte, lai saprastu, ka ir tikai nākamās nedēļas aukstums, tāpēc tās pašas minūtes, ko skatīsimies vienu nedēļu no plkst. šovakar (un to CBS parasti nodrošina EW).

Pašas beigas lika man smieties: es pavadīju 36 dienas kopā ar Bostonu Robu Elku salā, un Bostonas Robs man nekad neteica, ka viņš atkal spēlē, sacīja Sandra.

Es domāju, ka šiem uzvarētājiem meli sākas agri!

Survivor retrospekcija parāda, cik ļoti spēle ir mainījusies

Survivor Game Changers, Tonijs Vlačoss

Survivor Game Changers otrais izliktais Tonijs Vlačoss. (Foto Roberts Voets/CBS Entertainment)

Tā vietā, lai sakārtotu hronoloģiski, izietu cauri katrai no 40 sezonām — kas katrai sezonai būtu atlikusi ne vairāk kā vienu minūti un līdz ar to nebija iespējama — tika izmantota rediģēšana. Izdzīvojušais strukturālie elementi kā tēmas, lai parādītu mums klipus, no kuriem daži bija ātri, bet citi bija paplašinātas secības.

Tajā tika pievērsta īsa uzmanība pirmajai sezonai Borneo, tostarp pirmajai aliansei, Sjū Hokas runai par žurku/čūsku un Ričarda Heča uzvarai, taču gandrīz pilnībā tika ignorēta. Rūdijs Bošs, kurš tikko nomira — un kurš spēlēja galveno lomu sezonā.

Ja ir kāda sezona, kurā 20 gadu retrospekcijā vajadzētu būt paildzinātām ainām, tā bija pirmā sezona, taču īpašā sezona pārcēlās uz Pērļu salām, pārspējot piecas sezonas. Tas bija īpašs, kas lielā mērā bija vērsts uz neseno pagātni.

Par katru brīdi, piemēram, Elīza Orliņa saka: Tas nav elks! Tā ir sasodīta nūja!, daudz lielāka uzmanība tika pievērsta pavērsieniem un izmaiņām kļuva par perfektu t Izdzīvojušais pica diezgan sajukusi.

Galu galā uzmanība tika pievērsta tādām lietām kā:

Lai gan nebūtu iespējams aptvert pat daļu no 590 konkursantiem, kas ir piedalījušies Izdzīvojušais 39 sezonu laikā īpaša veida spēlētājiem tika pievērsta liela uzmanība (mājiens: vīrieši), un bija dīvaina revizionisma vēsture.

Sadaļā par aliansēm īpašais ierosināja, ka Denīze ir nodevusi savu aliansi ar Malkolmu, kas nenotika.

Mēs redzējām Cilšu padomi, kad Parvati izdalīja elkus Sandrai un Džeri. Parvati spēle ir pelnījusi uzmanību un atzinību, taču tad Probsta stāstījums izdarīja kaut ko ļoti dīvainu: viņš teica, ka Parvati paver durvis Sandrai, lai kļūtu par pirmo un vienīgo divkārtējo uzvarētāju.

Tas ir viss nopelns, ko jūs piešķirat Sandrai par divreizēju uzvaru? Cilvēks, kurš jau bija uzvarējis un kuram vajadzēja būt lielākajam mērķim, un viņa uzvarēja Parvati elku dēļ? Labākajā gadījumā tas ir tikai slikts kopsavilkums.

Izdzīvojušais 40 gadu vecumā: izcilākie mirkļi un spēlētāji nebija tikai kopsavilkums vai kopsavilkums. Tas vairāk līdzinājās Džefa Probsta albumam, kas parāda, kas viņam un viņa producentu komandai šobrīd rūp visvairāk.