Survivor Millennials Pret Gen X

Survivor atgriežas Fidži uz 33. un 34. sezonu

Gandrīz 10 gadus pēc 14. sezonas filmēšanas Fidži, Survivor atgriezīsies valstī uz 33. un 34. sezonu, lai gan ne tieši tajā pašā vietā.

The Survivor Millennials vs. Gen X cast un tās smieklīgās cilšu nodaļas

CBS ir paziņojusi 20 cilvēkus, kas veidos Survivor Millennials vs. Gen X cast, un tie ir organizēti patvaļīgi, lai neteiktu vairāk.

On Survivor, make-out sesija un iespējama sirdslēkme

Kopsavilkums par Survivor Millennials vs. Gen X otro sēriju Love Goggles, kurā Figgy un Tails padarīja viņus par mērķi.

Visi 20 Survivor Millennials vs Gen X spēlētāji tika evakuēti

Tropiskais ciklons Zena 6. aprīlī pagāja garām Fidži, un rezultātā tika evakuētas abu cilšu nometnes un visi 20 spēlētāji, kas spēlē Survivor Millennials pret Gen X.

Džefa Probsta apgādnieka alga: 4 miljoni USD sezonā, teikts ziņojumā

Ziņojumā par vislabāk apmaksātajiem televīzijas talantiem teikts, ka 'Survivor' vadītājs Džefs Probsts katrā sērijā nopelna vairāk nekā Shark Tanks haizivis un skandāla zvaigzne.

Vietnē Survivor pieaug agrīnās balsis pret krāsainiem cilvēkiem

Programmā Survivor ir satraucoša tendence: krāsaini cilvēki, visticamāk, saņems balsis agrīnās cilšu padomēs. Kāpēc tas notiek? Vai tas ir rasisms?

Michaela ir varone Survivor Gen X vs. Millennials

Pārskats par The Truth Works Well, sēriju Survivor Millennials vs. Gen X sestajā sērijā, kurā Maikla Bredšova sevi pierādīja kā šīs sezonas zvaigzni.

Brīdinājums: šovakar divas stundas spēlē Survivor Millennials pret Gen X

Survivor Millennials vs. Gen X šovakar pārraida divu stundu sēriju ar nosaukumu Million Dollar Gamble, kuras laikā tiks izbalsoti divi cilvēki.

De ja oops par Survivor, jo vēsture atkārtojas. Plus: Survivor’s balls

Survivor Millennials vs. Gen X septītās sērijas “I Will Destroy You” kopsavilkums, kurā iekļauta informācija par Survivor balles aizkulisēm.

Survivor sāk savu paaudžu karu ar ciklonu, izvēli un nepāra balsojumu

Pārskats par Survivor Millennials vs. Gen X pirmizrādi, kurā bija elku meklējumi, jauns pavērsiens, nožēlojami laikapstākļi, masveida evakuācija, paranoja un daudz kas cits.

Survivor’s Pateicības dienas epizodes sniedza garšīgu drāmu

Pārskats un analīze par Survivor Millennials vs. Gen X 10. sēriju, Million Dollar Gamble — divu stundu sēriju, kas tika rādīta Pateicības dienas priekšvakarā.

Kā balsos Survivor Millennials vs. Gen X žūrija? Manas prognozes

Es mēģinu paredzēt Survivor Millennials vs. Gen X žūrijas locekļu balsis, lai gan vārds guessing varētu būt precīzāks.

Survivor Millennials vs Gen X beidzas ar augstākajiem un zemākajiem rādītājiem

Survivor Millennials vs. Gen X sezonas noslēguma kopsavilkums un analīze, kurā Ādams, Deivs, Hanna, Kens un Džejs cīnījās par vienu miljonu dolāru.

Izdzīvojušo piemeklē ziņkārīgas stratēģijas vilnis

Pārskats par Survivor Millennials vs. Gen X ceturto sēriju, kurā vairāki spēlētāji demonstrēja dīvainu stratēģiju, un Probstu skāra vilnis.

Programmā Survivor kontrabanda, snarfing un stulbums kļūst par stratēģiju

Pārskats par sēriju Survivor Millennials vs. Gen X 9. sērija, Still Throwin’ Punches, kurā Survivors ēda un ēda, un Teilora pārtikas krājums kļuva par stratēģiju.

Survivor’s Taylor novembrī dzemdēs bērnu, bet ne kopā ar Figiju

Teilora Stokera draudzene ir stāvoklī, bet viņam nav attiecību ar Džesiku Figiju Figueroa. Bet viņa attiecības ar abām sievietēm pārklājās.

Izdzīvojušais ģenerālis Ksers saceļas un vienā epizodē iemāca tūkstošgadniekiem vārdu 'nē'

Pārskats par Survivor Millennials vs. Gen X trešo sēriju Your Job is Recon, kuras laikā mēs guvām mācību par paaudžu īsziņu sūtīšanas paradumiem.

Ko mēs zinām par Survivor Millennials pret Gen X: aktieru sastāvs, pavērsiens, atrašanās vieta un daudz kas cits

Ko mēs zinām par Survivor Millennials vs. Gen X jeb Survivor 33, tostarp tās dalībniekus, pagriezienus, vietu, filmēšanas datumus un daudz ko citu.

Izdzīvojušo cilts maiņa rada vairākus pavērsienus un nepāra balsojumu

Idol Search Party kopsavilkums, kurā Survivor Millennials vs. Gen X ciltis kļuva par trim un pēc tam vērsās viena pret otru.

Survivor sapludināšana sniedz jaunas priekšrocības un pazīstamu modeli

Atgādinājums Survivor Millennials vs. Gen X 8. sērijai, I’m the Kingpin, kurā ciltis apvienojās, Ādams mērķēja Vilu, un Hanna mēģināja apēst Probstu.