Survivor 41 būs “pilnīgi jauna spēle”. Ko tas nozīmē?

Survivor 41 būs “pilnīgi jauna spēle”. Ko tas nozīmē?

Izdzīvojušais vadītājs un šovu vadītājs Džefs Probsts atkal ir ķircinājis Izdzīvojušais 41 ir liels pagrieziens, un tas ir tik liels, ka to pat nevar kvalificēt kā pagriezienu: Viņš teica: kad notiks jaunās sezonas pirmizrāde , mums vajadzētu sagaidīt pilnīgi jaunu spēli, kas līdzinās pirmajai sezonai.

Tas ir vienlaikus biedējoši un aizraujoši. Es neesmu pārliecināts, vai krist panikā vai dabūt ārā popkornu. Varbūt abi!

Agrāk es biju pilnīgā panikā par dažiem Džefa Probsta pirmssezonas paziņojumiem. Man patīk šī spēle un tā tiek rādīta tik ļoti, ka jebkurš mājiens, ka tā tiek mainīta, rada zināmu trauksmi.Pirms tam Izdzīvojušais: Dāvids pret Goliātu , piemēram, viņš teica šīs muļķības , un es sabijos. Bet neskatoties uz to un to sezonu stulba tēma , tas beidzās kā izņēmuma sezona tas man bija labāks par jebkuru, kas kopš tā laika tiek rādīts.

Protams, kopš tā laika šovs ir uzkrājis pagriezienus, priekšrocības un jaunus spēles elementus, kas atdala Survivor kodolu , pat ieviešot elementu Edge of Extinction, kas ļāva spēlētājam, kurš spēli spēlēja tikai 13 dienas laimētu 1 miljonu dolāru.

Turklāt Džefa Probsta hipers bieži neatbilst sezonai vai skatītāju pieredzei. Viņš, piemēram, bija ļoti sajūsmā par Edge of Extinction, sezonu un spēles elementu. (Viņš beidzot piekāpās pagājušais gads.)

Esmu ļoti sajūsmā par to Izdzīvojušais atpakaļ, un interesanti, kā 26 spēļu dienas 39 vietā ietekmēt spēli — lai gan mums tas, iespējams, tiks izspēlēts tikpat daudz epizožu.

Kādas ir Survivor 41 izmaiņas?

Izdzīvojušais 41

Maijā Džefs Probsts to ķircināja Izdzīvojušais 41 ir pavisam jauna spēle: ātrs, ļoti bīstams, ļoti grūti uzvarēt, un to skatīties ir absolūti izklaidējoši.

Vakar viņš teica kaut ko līdzīgu, un, lai gan viņš nesniedza sīkāku informāciju, viņš paplašināja ideju par to, cik daudz spēle ir mainījusies. In Instagram video Džefs Probsts teica:

Izdzīvotājs spēlētājiem bija grūts. Jo padomājiet par to: mums bija vesels gads, kad mēs nešāvām, tāpēc mums bija tikai laiks domāt — un tas ir bīstami. Un tas lika mums izveidot jaunu spēli, kas ir daudz bīstamāka.

Jūs to varētu saukt par Survivor 2.0, to varētu saukt par jaunas ēras rītausmu, kas tā arī ir. Jūs varētu atsaukties uz Survivor 41, sakot nomet četrus, paturi vienu, jo šī ir pavisam jauna spēle. Tas viss ir patiesība.

Bet šeit ir labākais veids, kā domāt par šo jauno Survivor versiju. Survivor 41 ir kā briesmonis šausmu filmā, un, ja esat spēlētājs, tas nāk jums. Tātad vai nu tu aprīsi briesmoni, vai arī briesmonis aprīs tevi.

Sadalīsim to. Pirmkārt, būt grūts spēlētājiem un daudz bīstamāks nozīmē? Inside Survivor ir ziņots ka izaicinājumi būs daudz prasīgāki un brutālāki nekā jebkad agrāk, un ņemot vērā to cilvēki ir gandrīz miruši izaicinājumu laikā tas kaut ko izsaka.

Turklāt visam tagad ir sava cena, un šovs samazina spēlētāju greznību:

  • Spēles sākumā ciltis nesaņems rīsus
  • Vienīgais veids, kā viņi iegūst kramu, lai aizdedzinātu, ir uzvarēt izaicinājumā
  • Zaudēt izaicinājumu nozīmē zaudēt kramu
  • Nebūs tādas sarežģītas balvas kā lieli svētki

Pēdējais man šķiet nenozīmīgs, jo izrāde jau ir atteikusies no lielām balvām. Es pat nerunāju par automašīnas atlīdzību. Pat vienkāršas pārtikas balvas ir kļuvušas par joku, piemēram, šī pretīgā slapju picu kaudze, kas patiesībā bija balva izzušanas robežas laikā:

Picas balva Survivor Edge of Extinction, 10. sērija

Atlīdzība no Survivor Edge of Extinction. (Attēls no Survivor caur CBS)

Pārējie šķiet, ka viņi spēlē vairāk ienesīs izdzīvošanas elementu, un, tā kā šajā sezonā nav tik daudz izturības — tā ir par 13 dienām īsāka nekā iepriekšējās sezonas, man tas patīk.

Daļa, kas man liek krist panikā, ir tas, ka Probsts teica, ka producentu komandai bija laiks padomāt un radīja spēli, kas jums ir izdevusies, izmantojot metaforu, ka tu aprīsi briesmoni vai briesmonis aprīs tevi.

Personificēta spēle man izklausās tā, it kā producenti nāk pie spēlētājiem, un tas ir tas, kas mani biedē: es vēlos, lai produkcija atkāptos un ļautu spēlētājiem spēlēt oriģinālo spēli Izdzīvojušais , nevis orientēties metaforiskā mīnu laukā ar līkločiem un priekšrocībām, kas viņiem tiek apbērtas.

Varbūt Izdzīvojušais 2.0 vairāk līdzināsies tām agrīnajām sezonām. Acīmredzot ir daudz, ko mēs vēl nezinām, un tuvāko mēnešu laikā oficiāli un neoficiāli parādīsies sīkāka informācija.

Izdzīvojušais: Dāvids pret Goliātu man pierādīja, mums būs tikai jāgaida, lai redzētu patieso izrādi, lai redzētu, ko tas nozīmē.