Squeaky Clean: Leslija Džordana padara īpaši ātru tīrīšanu par īpaši jautru šovu

Squeaky Clean: Leslija Džordana padara īpaši ātru tīrīšanu par īpaši jautru šovu

Quibi ir attāla, Quibi izmēra atmiņa, galvenokārt slikta ideja, kas sākās sliktākajā iespējamajā laikā un ātri izgāzās. Bet tās izrādes, no kurām dažas bija diezgan lieliskas, tiek turpinātas, jo Roku nopirka Quibi bibliotēku.

Tas nozīmē šie realitātes šovi , tostarp atsāknēšana Izcelt , geju spēļu šovs Gayme Show , un smieklīgais absurds Izjaukts , plus doc sērijas patīk apburošais Makaronu forma , tagad ir skatāmi bez maksas. Viņi ir straumēšana tīmeklī un Roku kanāla lietotne (kuras skatīšanai, mulsinoši, nav nepieciešams Roku).

Šai Roku Originals kolekcijai Roku nesen pievienoja arī dažas Quibi radītās pārraides, kuru pirmizrāde nekad netika demonstrēta vietnē Quibi. Tik ātri tas pazuda. Squeaky Clean ir viena no šīm izrādēm, un es to ļoti iesaku.Leslija Džordana iepazīstina ar sērijas Squeaky Clean sēriju

Leslija Džordana iepazīstina ar sērijas Squeaky Clean sēriju

Patīk Izjaukts , Squeaky Clean ir konkurss, kas ir komēdijas uz priekšu, bet Izjaukts bija tēls — ēdiens, kas tika raidīts no lielgabala uz cilvēkiem —, meklējot izrādi, turpretim Squeaky Clean ir pilnīgāk izveidots jēdziens.

Tas teica, Squeaky Clean nav lauzt jaunus ceļus savā koncepcijā vai formātā: trīs dalībnieki, divas kārtas, viens uzvarētājs. Notiek dziļa krājumu tīrīšana un noderīgu priekšmetu sakārtošana; tas pat sauc Quickfire ap Quick Scrub. Taču tas to visu paveic septiņās neticami efektīvās minūtēs.

Es nevaru pārāk uzsvērt, cik tas ir neticami ātrs. Pēc nedaudz vairāk kā vienas minūtes raidījuma vadītāja Leslija Džordana iepazīstina ar pirmo izaicinājumu, iedarbina pulksteni, konkursanti strādā, mēs saņemam intervijas segmentu, kurā katrs no viņiem iepazīstina ar sevi, un tad izaicinājums beidzas. Mazāk nekā 90 sekundēs! Tas pats saturs var aptvert vairākus kabeļtelevīzijas sacensību seriāla cēlienus, ja ne veselas 30 minūtes.

Abi dalībnieki, kuri pabeidz Quick Scrub izaicinājumu, vispirms dodas uz garāko izaicinājumu The Big Clean, kur viņiem ir 45 minūtes, lai iztīrītu netīro vietu.

Šīs telpas — divas identiskas kopas, kas izveidotas uz skaņu skatuves — ir radošas, ja ne vienmēr reālistiskas: šausminoša virtuve pēc Pateicības dienas ar mērci, kas izšļakstīta uz visiem skapjiem un sienām, izpostīta viesnīcas istaba ar lūpu krāsas uzrakstiem uz sienas, izmesta. pagalms un karstā baļļa tukša, izņemot netīra ūdens baseinus, nekārtīgu biroju, mašīnu, kas pilna ar pārtikas atkritumiem.

Nekārtības un nekārtības pakāpe ir atšķirīga, tāpēc tīrīšanai un organizēšanai ir dažādas pieejas. Dažas telpas ir viegli sakārtot 45 minūtēs; citi paliek netīri pat pēc dziļas tīrīšanas. Konkursa dalībniekiem ir pieejams ūdens un virkne produktu — daži no tiem tiek apzīmēti ar zīmolu nosaukumiem, bet citi tiek pārvērsti šīs izrādes versijā ar rīsu graudaugu gardumu vispārīgiem aprakstiem.

Squeaky Clean konkursa dalībnieks uzkopj nekārtīgu virtuvi.

Squeaky Clean konkursa dalībnieks uzkopj nekārtīgu virtuvi.

Katrā epizodē ir viestiesnesis — Džeimijs Čungs, Džonijs Veirs, Lonija Lova un Kima Vitlija —, kas pievienojas Leslijai Džordanai un pastāvīgajai tiesnesei Sabrina Soto. Viņa apskata telpas ar baltiem cimdiem un piedāvā dažus noderīgus tīrīšanas padomus: kā salocīt džinsus, spoguļu tīrīšanai izmantot spirtu, kāds produkts būtu bijis labāk piemērots konkrētam uzdevumam.

Tas viss notiek, kamēr konkursa dalībnieks skaidro, kā tīrīja un organizēja telpu, un atbild uz tiesnešu jautājumiem. Tas ir pārsteidzoši, cik daudz notiek vienlaikus. Squeaky Clean būtībā ir izjaucis realitātes TV konkursu, izmetis pildvielu un uzlicis atlikušos gabalus vienu uz otra.

Vērtēšana notiek tīrības laikā, un nav nekādas apspriedes, tikai Leslija Džordana apkopo tiesnešu lēmumu, kura pamatā ir tīrība, organizācija un radošums. Uzvarētājs saņem 5000 $, un viss tiek paveikts īsākā laikā, kas nepieciešams, lai Vils Ārnets tiktu galā ar sākuma daļu. Lego meistari .

Un vēl ir laiks dāsnai rotaļībai! Vai esat gatavs labi, tīri izklaidēties? Leslija Džordana sākumā jautā, un ir daudz jautrības. Viņš būtu varējis pievienot arī vārdu gejs, jo ir daži nepārprotami dīvaini mirkļi, īpaši joki no viestiesnešiem, piemēram, Džonija Veira un paša Leslija. (Mani vienmēr savā ziņā piesaistīja Tīra kungs. Es tikai cerēju, ka viņš ir netīrais kungs, viņš saka vienā sērijā. Un ir vērts noskatīties šovu tikai tāpēc vien, lai Leslija Džordana izskatās, kad viņš saka: Viņi to sauc par ātro. Skrubis 'Top'n Bottoms'.)

Squeaky Clean 10 sērijas katrā ziņā varēja būt garas 43 vai 44 minūtes, taču man ir aizdomas, ka es ar to nebūtu tik ļoti aizrāvies kā tagad.

Cik stundu ilgām izrādēm patiesībā vajadzēja būt 7 minūšu izrādēm? es nesaku Labākais šefpavārs vai Lielais britu cepšanas šovs tā darbotos labāk, bet daži konkursi būtu absolūti saprātīgāk. Par laimi, straumēšanas platformas mūs attālina no mākslīgiem laika ierobežojumiem, lai gan diezgan daudz straumēšanas šovu, tostarp realitātes TV, ir izmantojuši šo brīvību, lai kļūtu pārpildīti. Es vēlētos redzēt vairāk bezskriptu TV, kas aptver īsākus formātus.

Daži Quibi šovi bija tikai TV šovi, kas tika uzlauzti gabalos, piemēram Slepkavības māja Flip , kas bija tikai pusstundu ilga HGTV, kas sadalīta trīs daļās. Bet Squeaky Clean ir labākais iespējamais formāta lietojums: realitātes TV konkurss, kas attīra visu nevajadzīgo, bieži vien garlaicīgo pildījumu un atstāja aiz muguras spilgtu, rotaļīgu, pietiekami nopietnu konkurenci.

Squeaky Clean

Squeaky Clean ir ļoti jautrs un īpaši efektīvs realitātes TV konkurss. B+

Kas man der:

  • Leslija Džordana ņirgāšanās un viņa un citu tiesnešu rotaļīgums
  • Reālistiski izaicinājumi
  • Izrādes ātrums un efektivitāte

Kas varētu būt labāks:

  • Iespējams, padarot dažas vietas tīrāmas 45 minūšu laikā, kas ne vienmēr notiek, un tas nozīmē, ka daži cilvēki uzvar, neskatoties uz to, ka viņiem joprojām ir netīras vietas.