Šonedēļ DžoDžo, Džordans un Treiss Adkins rīko jaunus realitātes konkursus, kā arī citas pirmizrādes

Šonedēļ DžoDžo, Džordans un Treiss Adkins rīko jaunus realitātes konkursus, kā arī citas pirmizrādes

Labs pirmdienas rīts! Piektdiena bija Nacionālā iznākšanas diena , un, pārfrāzējot kaut ko, ko es toreiz publicēju sociālajos medijos, esmu pateicīgs visām realitātes televīzijas zvaigznēm, kuras drosmīgi piedalās nacionālajā televīzijā, sākot ar Lensu Loudu 1970. gados un beidzot ar aktieriem. Vai tu esi īstais agrāk šajā gadā.

Tie, kas to darīja deviņdesmitajos gados, ļāva man redzēt, ka cilvēki ir viņu autentiskā esība ilgi pirms es to varēju izdarīt, un tas nozīmēja ļoti daudz. Tātad, paldies!

Paldies arī visiem cilvēkiem, kuri vēlas piedalīties televīzijā un nodot savu dzīvi redaktoru un producentu rokās, lai nodrošinātu mums izklaidi un bieži vien arī izglītību.Tas izklausās pēc pārejas, tāpēc pievērsīsimies mūsu iknedēļas realitātes šovu, dokumentālo filmu un informatīvās literatūras apskatei, kas šonedēļ tiek demonstrētas.

RuPaul's Drag Race Lielbritānijā pirmizrāde šeit notika piektdien un šodien, X Faktors Apvienotā Karaliste būs pieejama ASV (AXS TV, pirmdienās plkst. 8). Šosezon šovs pāriet uz slavenību formātu, un dziedāšanas konkursā sacenšas TV, filmu un sporta zvaigznes.

Vecpuiša zvaigznes DžoDžo Flečers un Džordans Rodžerss šonedēļ mēģinās vadīt jaunu realitātes šovu. (Ak, gandrīz neviens neskatījās viņu CNBC šovu Cash Pad .)

Bijusī vecpuišu zvaigzne DžoDžo Flečers vietnē Cash Pad

Bijusī vecpuišu zvaigzne DžoDžo Flečere programmā Cash Pad, viņas jaunais mājas renovācijas šovs (Felicia Graham/CNBC foto)

Jaunā izrāde ir konkurss: Labāko cīņa Pāri (Paramount, otrdienās plkst. 11) pāriem izaicina viņu fizisko un garīgo izturību, kā arī komandas darbu.

Slavenības māceklis Pirmais uzvarētājs Treiss Adkinss arī rīko jaunu konkursu, kas tiks pārraidīts visu sezonu sešu nakšu laikā ( INSP , no 14. līdz 18. oktobrim un no 20. oktobra plkst. 9). Galīgā kovboju kāršu atklāšana redzēs, kurš prot vislabāk strīdēties ar govīm un darīt citas ar govs gandām saistītas lietas. Neskatoties uz titulu, ir gan vīrieši, gan sievietes. Balvā: lopu ganāmpulks.

Duggar ģimene šonedēļ atgriežas TLC ar Uzskaitot (TLC, otrdienās plkst. 9), un šajā sezonā ģimenes locekļi gaida sešus mazuļus.

Arī otrdien, un pilnīgi nesaistīts, ir jaunais šovs Salīdzinoši Ļaunums (ID, otrdienās plkst. 9), kurā aprakstīti seši biedējoši gadījumi, kad ģimenes dinamika ir kļuvusi nāvējoša, liecina ID.

Tikmēr Soprāni vada aktieris Lorēna Brako Mirušo sievu klubs (HLN, svētdienās plkst. 8), kas stāsta par nogalinātajām sievām, un Robota kungs saimnieks aktieris BD Vongs Kaut kas mani nogalina (HLN, plkst. 9:30, pēc tam svētdienās plkst. 9), kas pēta potenciāli letālas medicīniskās dīvainības.

Riks Ross, G-Eazy, Big Boi un citi mākslinieki gatavo savas bērnības iecienītākās maltītes saviem ģimenes locekļiem Izgatavots no nulles (Drošinātājs, otrdienās plkst. 11).

Ir jauna sezona Longailendas vidēja (TLC, piektdienās plkst. 9), un, ja jūs interesē slavenību ekstrasensi, es ļoti iesaku šo rakstu: Slepenās dzēliena operācijas, lai atmaskotu slavenību ekstrasensus .

Tūkstošgades jaunieši, kuriem ir finansiālas problēmas, saņem palīdzību no ekspertiem un produktu izvietošanu Došanās no Broka ( Krakšķ , 17. oktobris).

liels BBC fans Lielais interjera dizaina izaicinājums , esmu sajūsmā par jaunu BBC interjera dizaina konkursu: Interjera dizaina meistari , kas būs pieejams Netflix, sākot no piektdienas.

Šonedēļ pirmizrāde arī Netflix:

  • Jauna sezona gada Gaļas ēdājs (Netflix, piektdiena), kurā Stīvs Rinella pēta medījumu gaļu visā pasaulē.
  • Nedabiska atlase(Netflix, piektdiena), kurā tiek pētītas ētiskās un tehnoloģiskās problēmas saistībā ar tādām lietām kā AI un gēnu rediģēšana.

HBO 24/7 franšīze ir paplašinājusies, iekļaujot četras koledžu futbola programmas, no kurām katra saņem vienu epizodi par gatavošanos spēlēm. Seriāls, kuru, kā parasti, stāsta Līvs Šreibers, sākās šī mēneša sākumā, un šīs sērijas tagad ir pieprasītas. Šeit ir grafiks:

  1. Floridas Gators (pirmizrāde 2. oktobrī) koncentrējas uz nedēļu pirms spēles Towson vs. Florida (28. septembrī)
  2. Penn State Nittany Lions (pirmizrāde 9. oktobrī) koncentrējas uz Purdue vs. Penn State (10/5).
  3. Arizonas štata Sun Devils (HBO, trešdien, 16. oktobris, plkst. 10), galvenā uzmanība tiek pievērsta Vašingtonas štatam pret Arizonas štatu (12.10.)
  4. Vašingtonas štata Cougars (HBO, trešdiena, 23. oktobris, plkst. 10) koncentrējas uz Kolorādo pret Vašingtonas štatu (19.10.).

No ražotājiem RuPaula vilkšanas sacīkstes un nāk Diāna fon Furstenberga Brīvība: trimdinieku māte (HBO, ceturtdiena, 17. oktobris, plkst. 9), dokumentālā filma, kas seko fon Furstenbergai, kad viņa ielūkojas Brīvības statujas pagātnē un tagadnē.

Atklāts: nogalināja naids (Skābeklis, svētdiena, 20. oktobris, plkst. 7) padziļināti aplūko naida noziegumus, sākot no Metjū Šeparda un Džeimsa Bērda jaunākā slepkavībām 1998. gadā līdz Heterei Heijerei, kura tika nogalināta mītiņā 'Unite the Right' Šarlotsvilas nemieros divus gadus. pirms.

Cukurzemes spoks (Netflix, trešdiena) seko draugu grupai, kuras draugs pazuda un, iespējams, pievienojās ISIS.

The Sajūta, ka esi vērots (PBS, pirmdiena, 14. oktobris, plkst. 10) aplūko Čikāgas priekšpilsētas iedzīvotāju apgalvojumus, kur musulmaņu imigranti domā, ka viņus novēro FIB. Kamēr Asija Boundaoui pēta, kas notiek viņas dzimtajā pilsētā, Asija atklāj desmitiem tūkstošu lappušu FIB dokumentu, kas pierāda, ka viņas dzimtajā pilsētā ir veikta viena no lielākajām pretterorisma izmeklēšanām, kāda jebkad veikta, vēsta HBO.

Pastāsti man, kas es esmu (Netflix, piektdiena) stāsta par dvīņubrāļiem, no kuriem viens zaudēja atmiņu 18 gadu vecumā. Netflix stāsta, ka Aleksa gleznotā idilliskā bērnība slēpj traumējošu ģimenes noslēpumu, ar kuru dvīņiem beidzot jāsastopas pēc gadu desmitiem.

Sids un Džūdija (Showtime, piektdien, 18. oktobrī, plkst. 8) stāsta par Džūdiju Gārlendu un viņas trešo vīru un vadītāju Sidu Luftu. To stāsta Džons Hams un Dženifera Džeisone Leja.

Un visbeidzot, Ekspedīcija Amēlija (National Geographic, svētdien, 20. oktobris, plkst. 8) seko Titānika atklājējam Dr. Robertam Balardam, kad viņš pavada komandu, lai meklētu pierādījumus par Amēlijas Erhartas pēdējo lidojumu. Stāsta Elisone Dženija.