Schitt’s Creek veidotāji spēlēs šajos divos pavisam jaunajos realitātes šovos

Schitt’s Creek veidotāji spēlēs šajos divos pavisam jaunajos realitātes šovos

Dens Levijs bija iedvesmojoties no realitātes TV šova, lai izveidotu Šitkrīka kopā ar savu tēti Jevgeņiju Leviju, un abi tagad pāriet uz realitātes televīziju: viņi katrs spēlēs zvaigznes un izpildīs jaunus realitātes šovus straumēšanas pakalpojumiem.

Kamēr Dens un Eižens darbojās viens otram līdzās Emmy balvu ieguvušajā pop TV komēdijā, spēlējot Deividu un Džoniju Rouzu, viņu neskriptētie šovi ir atsevišķi un neiesaista viens otru.

Abi projekti tika paziņoti šodien, stundas laikā viens pēc otra.Jevgeņija Levija realitātes TV šovs

Jevgeņijs Levijs

Jevgeņijs Levijs (Keitlinas Kronenbergas fotoattēls)

Eugene Levy piedalās jaunā Apple TV+ šovā ar nosaukumu Negribīgais ceļotājs ar kuru Levijs ceļos un apmeklēs viesnīcas visā pasaulē, neskatoties uz to, ka viņš — jūs to uzminējāt — ir negribīgs ceļotājs.

Lūk, kā Apple apraksta šovu:

Negribīgais ceļotājs redzēs, kā Jevgeņijs Levijs apmeklēs dažas no pasaules ievērojamākajām viesnīcām, kā arī izpētīs cilvēkus, vietas un kultūras, kas tās ieskauj. Pats jāatzīst, ka viņš nav tavs parasts ceļojumu šovu vadītājs — viņš parasti nav piedzīvojumu kārs vai labi pārzina rikšošanu pasaulē — viņš ir vienojies, ka viņam ir īstais brīdis, lai paplašinātu savu redzesloku. Levijs kravās savu čemodānu ar satraukumu, taču cer, ka viņa pieredze varētu novest pie pilnīgi jaunas nodaļas viņa dzīvē — tas ir tik ilgi, kamēr viņam nav jācīnās ar kustību slimību un viņš joprojām saņem vakariņas pulksten 7.

Man tas izklausās pēc Entonija Burdēna sērijas kombinācijas un Netflix Lieliskākā īre brīvdienām .

To ražos Lielbritānijas ražošanas uzņēmums Divi četri . Apple neteica neko citu par seriālu, izņemot to, ka Levijs ne tikai būs kameras objekts, bet arī izpildproducents.

Dena Levija realitātes TV šovs

Dens Levijs

Dens Levijs (HBO foto)

Tikmēr Dens Levijs veidos un vadīs jaunu HBO Max gatavošanas konkursu ar nosaukumu Lielās vēlās brokastis .

Aiz muguras tas pats ražošanas uzņēmums Uzmundrināt un Pavāra galds , Boardwalk Pictures, veidos seriālu, ko HBO Max neskaidri raksturo kā kulinārijas sacensību seriālu, kurā tiek godinātas iedvesmojošākās neatklātās kulinārijas balsis no katra valsts.

Lielās vēlās brokastis ir tagad liešana , un lietojumprogrammā sākotnējie filmēšanas datumi ir norādīti kā trīs līdz četras nedēļas 2022. gada martā un aprīlī, tāpēc, visticamāk, paies kāds laiks, līdz mēs redzēsim šovu.

Kāds ir īstais formāts? HBO Max neveikli rakstītā aprakstā saka, ka [c]pavāriem tiks piedāvāta iespēja dalīties savos stāstos un biznesa sapņos, vienlaikus sacenšoties par balvu, kas mainīs dzīvi. Vienmēr meklējot novatoriskus un personiskus veidus, kā no jauna definēt, ko nozīmē pusdienot no pulksten 11:00 līdz 15:00.

HBO Max izpilddirektore Sāra Obrija sacīja, ka šovs piedāvā vairāk nekā mutē kūstošus kulinārijas gardumus; tas ir par sirdi, mīlestību gatavot un izcelt talantus, kuru unikālās prasmes paaugstina iemīļoto vēlo brokastu ēdienkarti. Jā, tas neko neizskaidro.

Es nezinu, ko nozīmē kāds no šiem vārdiem, vismaz attiecībā uz TV realitātes sacensību formātu, bet es ar visiem 100 procentiem piekrītu, ka Dens Levijs rīkos konkursu par vēlajām brokastīm.

Paziņojumā presei viņš teica,

Ikvienam ir kāds draugs, ģimenes loceklis vai darba kolēģis, kas savā darbā ir neparasts, viņiem tikai jāpaceļ kāja, lai viņu talantus varētu novērtēt plašākā mērogā. Pateicoties gandrīz uzmācīgai mīlestībai pret ēdienu, man ir paveicies satikt daudzus no šiem cilvēkiem kulinārijas pasaulē — draugus, kas strādā kafejnīcās vai pārtikas kravas automašīnās, kas maina vietējo ēdnīcu ēdienkartes — ar tiem īpašajiem cilvēkiem, kuri veido kopienas apkārt. gatavošanā, cerot pacelt savas prasmes uz nākamo līmeni. Es radīju šo izrādi viņiem, vietējiem Amerikas kulinārijas varoņiem, kuri ir pelnījuši uzmanību. Tas, un kurš gan nevēlas skatīties, kā kļavu sīrups lēnām tiek pārliets pāri zeltainajai kaudzei ar perfekti pagatavotu, brūlē iedvesmotu franču grauzdiņu?