Sastrēguši Ar Miljonu Dolāru

Kā Stranded mainīja Makani skatījumu un dzīvi

Standed with a Million Dollars dalībnieku Makani Nalu raksta par to, kā viņa atrada ceļu uz MTV un kā šovs mainīja viņas dzīvi.

Aleksa Apple pēdējās domas par Straded with a Million Dollars

Alekss Epls, viens no MTV seriāla Stranded with a Million Dollars četriem uzvarētājiem, raksta par finālu un Kodija pēdējo, trako mēģinājumu dabūt Aleksu un Džinu.

Filmas Stranded with a Million Dollars aizkulisēs ar Aleksu Ābolu

Miljonu dolāru konkursa dalībnieks Alekss Epls raksta par pirmo sēriju “Dronu spēle”, tostarp par savu stratēģiju un izdzīvošanu lietainā patversmē.

Atsauksme: MTV ir saspiests ar miljonu dolāru

Jaunais izdzīvošanas konkurss Stranded with a Million Dollars ir daudz vairāk nekā tikai kārtējais piedzēries MTV konkurss vai izdzīvošanas šova izspēle. Tas ir lieliski.

Tika ražots Kā Stranded with a Million Dollars

Intervija ar Stranded ar miljonu dolāru veidotāju un izpildproducentu Kevinu Lī par to, kā šova aizkulisēs radās.

Piestūķēts ar miljonu dolāru” Alekss atkārto otro sēriju “Group Bye”

Alekss Ābols atkārto MTV seriāla “Stranded with a Million Dollars” otro sēriju “Group Bye” un atbild uz jautājumiem par konfesionālām intervijām un apģērbu.

Alekss intervē Krisu, kas ir saspiests ar miljonu dolāru, un paskaidro to, ko mēs neredzējām

Alekss Ābols atkārto MTV seriāla 'Stranded with a Million Dollars' trešo sēriju 'Stirring the Pot'; intervē Krisu; un atbild uz jūsu jautājumiem.

Jaunais MTV šovs apvieno Survivor, Alone un The Challenge

Sīkāka informācija par MTV gaidāmo realitātes šovu konkursu “Stranded with a Million Dollars”, kas iepriekš bija zināms kā “Stranded with a Million Bucks”.

Kāpēc Alekss Apple sadedzināja naudu vietnē Stranded ar miljonu dolāru

Stranded with a Million Dollars cast dalībnieks Alekss Apple ieved mūs aizkulisēs astotajā sērijā, kuras laikā viņš sadedzināja naudu kā stratēģisku soli.

Alekss Ābols par kaku ūdeni, lūgšanas par iestrēgušajiem pretiniekiem un daudz kas cits

Standed with a Million Dollars konkursa dalībnieks Alekss Apple raksta par 9. sēriju, tostarp par savu pretinieku stratēģiju kakāt Aleksa un Džīnas ūdens apgādē.

Alekss atbild saviem “Stranded with a Million Dollars” kritiķiem

Savā epizodes piektajā slejā par MTV filmu 'Stranded with a Million Dollars' Alekss Ābols atbild uz kritiķu jautājumiem, pievēršas spēles noteikumiem...

Alekss no Stranded ar miljonu dolāru teltī, stratēģiju un kļūdām

Alekss Apple pārdomā savu dalību MTV raidījumā Stranded with a Million Dollars un atbild uz jūsu jautājumiem par telti un stratēģiju.

Kā mainīt MTV Stranded spēli, lai spēlētāji būtu varoņi, nevis monstri

Spēļu dizainere Džeina Makgonigala iesaka veidu, kā mainīt MTV filmas Stranded with a Million Dollars formātu, lai padarītu spēli mazāk šausmīgu.

Stranded with a Million Dollars neatgriezīsies otro sezonu

Esmu uzzinājis, ka MTV otro sezonu nepārņēma savu sacensību seriālu Straded with a Million Dollars. Otrās sezonas priekšražošana sākās šovasar…