Sarunas par Andželīnas izdzīvotāju bija smieklīgas TV. Bet tas nav viss stāsts.

Sarunas par Andželīnas izdzīvotāju bija smieklīgas TV. Bet tas nav viss stāsts.

Andželīna Kardona Kīlija ieguva to, ko gribēja, kad viņa šajā laikā vienojās ar Džefu Probstu par papildu rīsiem Izdzīvojušais Dāvids pret Goliātu 10. sērija. Taču viņa ir saņēmusi arī dažādas pakāpes jokošanu, ņirgāšanos un izsmieklu, tostarp no CBS un no manis , par viņas sarunām.

Bet Andželīnas sarunas netika pilnībā pārraidītas televīzijā.

Un tas, kas tika izlaists, ir nozīmīgs.Ko Andželīna piedāvāja un kāpēc

Ceturtdien Andželīna vairākas reizes publicēja ierakstus vietnē Twitter, detalizēti aprakstot savas sarunas. Daži ir lasījuši vai pat noraidījuši viņas teikto kā bojājumu kontroli, kas ir saprotama reakcija.

Taču neaizmirsīsim, ka tas, uz ko mēs reaģējam ekrānā, ir rūpīgi rediģēts gan laika, gan satura ziņā. Mēs redzam tikai nelielu daļu no tā, kas patiesībā notiek, un tas tiek pasniegts tādā veidā, kas stāsta ļoti specifisku stāsta versiju: ​​lai maksimāli palielinātu izklaidi vai parādītu varoņus tā, kā producenti vēlas, lai mēs tos redzētu.

Liela daļa no sarunu komēdijas un Andželīnas kritikas izrietēja no tā, kā sarunas tika pasniegtas.

Epizode ietvēra Andželīnas stāstījumu par savām pārrunu prasmēm, kas lika man sagaidīt kādu iespaidīgu, prātu aizraujošu sarunu, kurā viņa prasmīgi orientējās pa Džefu Probstu un ieguva vairāk rīsu, neko neatsakot. Izaicinājuma laikā notikušais šķita gluži pretējs tam: viņa piedāvāja virkni lietu, identificēja ka kā viņas zemāko piedāvājumu, un pēc tam pieņēma pirmo pretpiedāvājumu.

Tāpēc es uzskatu, ka vismaz ir vērts noklausīties Andželīnas versiju un klausīties cilvēkus, kuru dzīves ir rediģētas un attēlotas šādā veidā, lai redzētu, kas varētu būt izslēgts.

Tādā pašā veidā, kā es novērtēju dzirdi Nika skatījums uz diviem balsojumiem, ko viņš teica, ka viņš ir organizējis , Es novērtēju Andželīnas kopīgošanu ar mums detaļās par notikušo.

Pirmkārt, viņa apspriež savu atklāšanas piedāvājumu, kas man likās ārprātīgs, bet Andželīna norāda, ka viņas piedāvātajām lietām nebija patiesas vērtības ciltij:

Fakts, ka Probsts pilnībā ignorēja viņas piedāvājumu savā skaitītājā (un tālāk tiksim pie Probsta lomas), liecina, ka viņš arī neuzskatīja, ka tiem ir vērtība.

Viņa arī paskaidro, kāpēc viņa to identificēja kā zema līmeņa piedāvājumu, par ko es pasmīnēju:

Pēc tam Andželīna apraksta, no kā visa cilts piekrita atteikties, tostarp no svarīgākajām piegādēm un imunitātes:

Un tad Andželīna pievēršas gan tam, ko viņi ieguva, gan kāpēc viņa to uzskata par ieguvumu gan viņai, gan ciltij:

CBS nepatīkamais jautājums

Šajā pēdējā tvītā Andželīna īpaši piemin, ka viņu sauc par valdnieku, un tam ir iemesls: šādi viņu aprakstīja CBS.

Kā fona, CBS sociālie mediji gadu gaitā ir izsmieti, tostarp iepriekšējie konkursa dalībnieki , jo tās amati dažkārt ir nepieklājīgi vai nepiemēroti — un tik nepiemēroti vai nepiemēroti, ka amati ir attiecināti uz praktikantiem, jo ​​cilvēki nevar iedomāties, ka profesionāļi tik ļoti sabojājas.

Epizodes laikā CBS oficiālais Survivor Twitter konts prasīja ja Andželīna būtu Miss Negotiation vai Miss Bossy [Bikses]?

Es novērtēju šo atbildi:

Epizodes laikā CBS oficiālais Survivor Twitter konts nevienam citam spēlētājam nedeva ņirgājošus segvārdus. Tas noteikti neizsmēja nevienu vīrieti, lai gan tas bija uzdod jautājumu par Gabiju, jautājot sekotājiem, vai viņai vajadzētu pārtraukt raudāt vai būt vairāk iekļautai.

Andželīnas nosaukšana par priekšnieku ir ne tikai neprecīza, bet arī apzīmē viņu, nevis koncentrējas uz viņas darbībām.

Viena lieta būtu tikai pajautāt, kā viņai veicās sarunās; tā vietā CBS tvītotājs izvēlējās lietot valodu, kas apkauno Andželīnu ar vārdu, kas bieži tiek lietots seksistiskā veidā.

The Economist to labi apkopo šajā rakstā :

Sievietes un vīrieši saskaras ar dubultstandartiem. Tas, ka tas parādās valodā, nav pārsteigums. Vīrieši, kas sevi izvirza darbā, ir “pārliecinoši”, sievietes, kas rīkojas tāpat, biežāk ir “uzmācīgi” vai “uzdevīgi”; vīrieši ir “neatlaidīgi”, turpretim sievietes ir “nepatīkamas”; vīrieši ir “sarūgtināti”, sievietes “sarūgtināti”. Vīrietim ir daudz ko teikt; sieviete ir 'pļāpīga'. Vīrietis apspriež savu kolēģu un sāncenšu izdarības; sieviete ‘pļāpā’.

CBS nav iemesla lietot tik slinkus vārdus, jo īpaši tāpēc, ka vienīgā persona, kas rīkojās kaut kādā veidā, bija šova faktiskais priekšnieks.

Arī Džefs Probsts ir pelnījis pārbaudi

Džefs Probsts, Izdzīvojušais Deivids pret Goliātu, 10. sērija

Džefs Probsts Survivor David vs Goliath 10. sērijas laikā, cilšu līnijas ir izplūdušas. (CBS attēlu)

Austrālijas izdzīvotājs 3. sezonas dalībnieks Niks Iadanza ‏ norāda acīmredzamais par sarunām: informācija par to, no kā esat gatavs atteikties, ir kamerā, un PIRMS IERADĪŠANĀS PATEIKTS OTRAI PUSEI.

Otra puse, protams, ir Džefs Probsts. Viņš ir ne tikai vadītājs, bet arī šova vadītājs un izpildproducents, kas atbild par visu producēšanu.

Tāpat kā viņš zina, par ko jautāt Tribal Council, viņš arī zina, ko sagaidīt šādos brīžos, neatkarīgi no tā, vai kāds pamet spēli vai prasa vairāk rīsu.

Turklāt kā Es rakstīju savā kopsavilkumā , Probsts un ražotāji pagājušajā sezonā samazināja rīsu spēlētāju saņemto devu, lai piespiestu šādu sarunu brīdi. ( Probsts šeit paskaidro, kāpēc. Tā kā tas bija paredzēts Spoku salai, iespējams, šova šosezon atgriezās pie normālas rīsu devas.)

Rezumējot, Probsts:

  1. Agrāk ir atzinis, ka ir radījis apstākļus, kas lika prasīt vairāk rīsu.
  2. Ir darbinieki, kuri dzirdēja un filmēja visus jautājumus.
  3. Pretēja ar kaut ko nesaistītu ar piedāvājumu.

Un, ja jums ir nepieciešami pierādījumi, ka Probsts zināja, kāda bija cena, pirms sarunu sākšanas, lūk, ko viņš dara pastāstīja EW Daltons Ross:

Es ļoti novērtēju, ka viņi pavadīja laiku, lai izlemtu, kā risināt situāciju, un Andželīna bija labi izrunāta savā atklāšanas piedāvājumā. Iemesls, kāpēc mēs cīnījāmies ar imunitāti, bija situācijas dēļ. Ēdot vairāk par atbilstošo rīsu devu, patiešām tiek pārkāpti spēles noteikumi. Mēs acīmredzot nevaram ļaut spēlētājiem nomirt badā, tāpēc viņi zina, ka mums ir jādod viņiem vairāk rīsu. Tātad vienīgais veids, kā preču tirdzniecībai bija jēga, bija man paņemt visu viņu patvērumu, un tas nešķita pareizi, ņemot vērā to, cik daudz viņi jau šajā sezonā bija pārdzīvojuši.

Tātad nākamais labākais skaitītājs bija imunitāte. Man tā vairāk bija jēga, nevis vienam spēlētājam raksturīgais risks. Imunitāte ir vissvarīgākā lieta spēlē. Kurš ir gatavs no tā atteikties? Acīmredzot pārējie spēlētāji varēja vienoties neizbalsot Andželīnu, veikt darījumus, paņemt rīsus, un tas padarītu to vieglāku. Bet kādam tomēr ir jāpiekrīt no tā atteikties. Viņiem ir jāpiekrīt doties uz Cilšu padomi bez apsardzes. Tas joprojām ir risks. Es domāju, ka Andželīna noteikti to darīja, lai viņu redzētu labvēlīgā gaismā no savas cilts, taču tā darītu ikviens, kurš būtu pieņēmis lēmumu upurēties citu labā. Jūs uzdodat svarīgāko jautājumu: vai tas darbosies viņas labā vai pret viņu? Un es teikšu nākamajiem spēlētājiem: negaidiet līdzīgu darījumu, ja tas notiktu vēlreiz!

Uzminiet, kuram ir vislielākā vara izlemt, vai tas atkārtojas vai nē? Padoms: tā nav Andželīna.