Real World Homecoming: Ņujorka ir pirmās sezonas atkalapvienošanās, taču tā netiks rādīta MTV

Real World Homecoming: Ņujorka ir pirmās sezonas atkalapvienošanās, taču tā netiks rādīta MTV

Pagājušā mēneša beigās es par to ziņoju Reālā pasaule ’s pirmie septiņi dalībnieki filmēja atkalapvienošanos Ņujorkā. Tas sekoja ziņām, ka producenti bija sazinājušies ar aktieriem Reālā pasaule Havaju salas uz viņu aktieru atkalapvienošanos.

Šodien mums ir zināms šīs jaunās sērijas oficiālais nosaukums: Reālās pasaules atgriešanās mājās , kas savu pirmo sezonu sauksies Mājas atgriešanās reālajā pasaulē: Ņujorka .

Bet tas nebūs MTV.Iespējams, tas ir tāpēc, ka MTV pārpildītajā grafikā nav vietas lielāko daļu tās dienu aizņēma Smieklīgums . Patiešām: šonedēļ , MTV būs ēterā Smieklīgums 136 reizes, un Izaicinājums: dubultie aģenti tikai vienu reizi; pagājušajā nedēļā , tajā bija 230 sērijas Smieklīgums .

Nē, tā vietā ViacomCBS, CBS, MTV, VH1 un citu tīklu mātesuzņēmums, izmanto šovu, lai palaistu savu jauno straumēšanas pakalpojumu Paramount+.

Tomēr MTV ir iespiedis savu logotipu Reālā pasaule ’s logotipu, lai mēs neaizmirstu, cik skumji un nožēlojami un kāda tukša čaula tagad ir.

Faktiski tā ir esoša straumēšanas pakalpojuma CBS All Access atsākšana, kurā pašlaik varat skatīties katru Izdzīvojušais , lielākā daļa gadalaiku RuPaula vilkšanas sacīkstes , un Lielais brālis tiešraides, kļūst par Paramount+.

ViacomCBS to ļoti reklamēja Super Bowl laikā, ar reklāmu sērija ar varoņiem un aktieriem no dažādiem tīkliem, kas visi kāpj kalnā, tostarp lāpu nesošais Džefs Probsts, Snūki un RuPauls, kā arī izdomāti varoņi, piemēram, Spoks, Dora pētniece un Bīviss un Butheds. Un MTV ķircināja atgriešanos par franšīzi sociālajos medijos.

Mājas atgriešanās reālajā pasaulē: Ņujorka pirmizrāde notiks 4. martā kanālā Paramount+, un tā tika filmēta tieši tajā pašā Ņujorkas dzīvoklī, kur 1992. gadā.

Un tas sāks jaunu franšīzi: grifs ziņoja Džo Adalians ka nākamā mēneša pirmizrāde būs jaunas franšīzes sākums Īstā pasaule cast atkalapvienošanās.

Ko oriģinālie Reālās pasaules dalībnieki darīs savas mājas atgriešanās laikā

Reālā pasaule

Reālās pasaules logotips, kas redzams 1. sezonas 1. sērijas sākuma titros

Visi septiņi dalībnieki atgriežas:

  • Bekija Blasbenda
  • Andrē Komo
  • Hetere B. Gārdnere
  • Džūlija Džentrija
  • Normu korpuss
  • Ēriks Nīss
  • Kevins Pauels

Lai gan laidienā nav norādīts, cik sēriju tiks pārraidītas, tas aprakstīts kā vairāku sēriju dokumentācijas seriāls un teikts:

...sākotnējie septiņi svešinieki vēlreiz apskatīs šokējošos mirkļus un sprādzienbīstamos jautājumus, kas atklājās vēsturiskajā sezonā, un apspriedīs, kā tie ir paralēli mūsdienu sociālajā klimatā. Pēc gadu desmitiem pavadītiem pārtraukumiem skatītāji atkal satiksies ar Ņujorka mājinieki Bekija Blasbenda, Andrē Komo, Hetere B. Gārdnere, Džūlija Džentrija, Normans Korpi, Ēriks Nīss un Kevins Pauels, lai uzzinātu, kā seriāls mainījis viņu dzīvi, kopš kameras pārtrauca ripot, un vēlreiz uzzināt, kas notiek, kad tās apstājas. esi pieklājīgs... un sāc kļūt īsts.

REAL WORLD tika izslavēta ar daudzveidīgo aktieru sastāvu un godīgu mūsdienu jauniešu pieaugušo atainojumu. REAL WORLD ilustrēja vienkāršu, bet spēcīgu ideju savienot cilvēkus no ļoti atšķirīgas vides, lai atrastu kopīgu valodu jautājumos, kas viņus šķīra, un radīja sarunas, kas skaļi atbalsojās plašsaziņas līdzekļos un jauniešu kultūrā. .

Pirmās sezonas režisors Džordžs Veršors paziņojumā presei ir norādīts kā konsultējošais producents, un Īstā pasaule līdzradītājs Džonatans Marijs ir iekļauts kā Bunim/Murray Productions izpildproducents, kas producē kopā ar MTV Entertainment Studios.

Tikai otrajā rindkopā paziņojuma presei tas ir saistīts ar Paramount+ un tā realitātes televīzijas piedāvājumiem, apgalvojot, ka straumēšanas pakalpojums būs galvenais galamērķis realitātes TV populārākajām franšīzēm, tostarp Izdzīvojušais , Amazing Race , Mīlestība un hiphops , Džersijas krasts , RuPaula vilkšanas sacīkstes , Izaicinājums , un citi šovi.

Citiem vārdiem sakot, viņi (gudri) izmanto Reālā pasaule lai mēģinātu pārliecināt realitātes televīzijas cienītājus reģistrēties programmā Paramount+.

Tas ir atspoguļots MTV Entertainment prezidenta Krisa Makartija preses relīzes citātā, kurā teikts: Tā kā Paramount+ ir mājvieta tik daudzām globālās realitātes franšīzēm, šķiet, ir pareizi atgriezt franšīzi un dalībniekus, kas to visu aizsāka.