Pārtika, sports, ceļojumi, māksla, noziedzība un daudz kas cits: šonedēļ debitēs realitātes TV šovi

Pārtika, sports, ceļojumi, māksla, noziedzība un daudz kas cits: šonedēļ debitēs realitātes TV šovi

Priecīgu pirmdienas rītu! Šonedēļ realitātes televīzijā bija vasaras atvaļinājums, taču tagad atkal ir pieejama informācija par to, kas tiek debitēts jūsu TV ekrānos un/vai lietu straumēšana šonedēļ.

Protams, jūs varat redzēt, kas debitēs nākamajās dienās un nedēļās (pat mēnešos!), noklikšķinot uzrealitātes TV grafikssaite katras augšpusē ig erd kabelis lappuse.

Sāksim, nedaudz atskatoties atpakaļ.Pirmkārt, Baiļu faktors atgriezās piektdien ar savu slavenību izdevumu (MTV, otrdienās plkst. 10), kas tiks rādīts šie Big Brother mājinieki pret šiem Survivor spēlētājiem savā 31. jūlija sērijā.

Piektdien Netflix debitēja trīs jaunus šovus:

  1. Jauna sezona gada Pēdējā iespēja U , kas tagad seko jaunai komandai Neatkarības pirāti;
  2. Pārsteidzoši interjeri, kas ielūkojas vienmuļajās mājās, lai redzētu to nežēlīgos noslēpumus;
  3. un Tumšais tūrists , uz kura direktors šī filma pēta traku un bīstamu tūrismu.
Zakarijs Kvinto, meklējot

Zakarijs Kvinto, 70./80. gadu seriāla In Search Of vadītājs. (A+E Networks fotoattēls)

Arī piektdien Zakarijs Kvinto un Vēsture atgrieza 1970. gadu sēriju Meklējot (Vēsture, piektdienās plkst. 10), kurā Kvinto pēta noslēpumaino fenomenu.

Lai precīzāk apskatītu vārdu, izmēģiniet Mākslas izstāde , kas debitē šonedēļ (Ovation, trešdienās plkst. 10), un tam ir vienkārša misija: tā ceļo pa visu pasauli, lai nestu aizraujošus stāstus par mākslu.

CBS vēlreiz izmēģina patieso noziegumu ar Rozā apkakles noziegumi (CBS, sestdienās plkst. 8), kas stāsta par sievietēm, kuras izdarījušas noziegumus, un kuras eksperte ir Mārsija Klārka.

Dodieties aizkulisēs kopā ar cilvēkiem, kas pabaro velobraucējus Tour De France. Ēst. Race. Uzvarēt. (Amazon Prime Video, 27. jūlijs) seko šefpavārei Hannai Grantai, kura rada ēdienu Austrālijas komandai Orica-Scott.

Atgriezties šonedēļ uz jaunām sezonām Mīlestība un hiphops: Holivuda (VH1, pirmdienās plkst. 8), kas atgrieza Kimberliju Pītu jeb K. Mišelu, bet viņa saka, ka pamet šovu.

Tuksneša pleznas (HGTV, otrdienās plkst. 9) seko mājas pleznām Palmspringsā, nevis cilvēkiem, kas apgriež kūciņas, un tas bija mans sākotnējais nepareizais virsraksta lasījums.

Tikmēr Food Network ir vairākas jaunas un atgriežas pārraides:

  • Ērta ēdināšanas tūre (Food Network, sestdienās plkst. 8), jauna gardēžu ceļojumu sērija
  • Lielās pārtikas kravas automašīnu sacīkstes (Food Network, ceturtdienās plkst. 9), kas aizvedīs sacensības uz rietumiem, un cilvēki, kuri nekad iepriekš nav izmantojuši pārtikas kravas automašīnas, sacenšas par pārtikas kravas automašīnas vadīšanu.
  • Izcila vasaras pavārmāksla (Food Network, svētdienās plkst. 10), konkurss, kurā tā dalībniekiem tiks lūgts pārveidot Amerikas vasaras iecienītākos ēdienus, piemēram, cīsiņus, hamburgerus un omāru maizītes.

Balets, beisbols un sporta spēlēšana ar nāves draudiem

Šonedēļ TV tiek rādītas dažas jaunas dokumentālās filmas:

    Balets tagadtagad ir Hulu. Dokumentālā filma seko Ņujorkas baleta dalībniecei Prima Balerīnai Tilerei Pekai, kura ir pirmā sieviete, kura ir uzaicināta vadīt Mūzikas centra slaveno programmu BalletNOW, un kura apvieno stepa, hiphopa, baleta un pat pasaules. klaunu mākslinieciskums. Teds Viljamss: Lielākais hiteris, kurš jebkad dzīvojis(PBS, pirmdien, 23. jūlijā, plkst. 9) ir American Masters dokumentālā filma par Bostonas Red Sox spēlētāju, kurš mainīja sporta veidu. Karš būt viņai(PBS, pirmdien, 23. jūlijā, plkst. 10) seko skvoša spēlētājai Marijai Toorpakai, kura ir viena no 50 labākajām spēlētājām pasaulē, taču dzīvo Pakistānā un viņai ir nācies slēpt savus talantus no talibu, kas ir spēcīgi un vardarbīgi. -pretstatā sievietēm sportā, saskaņā ar PBS. Kā viņa saka dokumentālajā filmā, sporta spēlēšana ir ekstrēma rīcība. Es pārkāpu visus likumus, un Dievs man palīdzēja tajā.