Pārsteidzoša sacīkste! Vecpuiša! Haizivju tvertne! Lielveikalu slaucīšana! Realitātes TV būs šonedēļ

Pārsteidzoša sacīkste! Vecpuiša! Haizivju tvertne! Lielveikalu slaucīšana! Realitātes TV būs šonedēļ

No daudzajām sajūtām, ko esmu piedzīvojusi šogad un kuras var mainīties katru minūti, viena no neatlaidīgākajām ir bijusi satriekta un atpalicība. Tikko ir bijis tik daudz jaunu šovu!

Piemēram, es joprojām neesmu skatījies Uzmundrināt kopumā, un šīs izrādes pirmizrāde notika janvārī; tikko no turienes savācies neskatītais TV.

Tāpēc es bieži brīnos, kad cilvēki uzstāj, ka televizorā nav ko skatīties — kad man šķiet, ka to ir pārāk daudz. Pakalpojumā Netflix notiek pārraide pēc izrādes, tostarp no plkst lieliska sacensību realitātes TV uz lieliska ziepju drāma realitātes TV . Tikmēr šovasar vien pirmizrādi piedzīvoja divi jauni straumēšanas pakalpojumi, no kuriem viens ir bezmaksas ikvienam , savukārt otrs pievieno vēl daudz vairāk uz HBO abonementu.Tas mūs noved pie šīs nedēļas. Kamēr nav Izdzīvojušais šoruden un var būt tikai pēc gada , ciktāl tas attiecas uz realitātes šoviem, viss pārējais ir šeit vai ieradīsies nākamo septiņu dienu laikā: Apbrīnojamā sacīkste , Haizivju tvertne , Dejo ar zvaigznēm , un Dziedātājs maskās .

Pievienojiet tam aizkavētu pirmizrādi Vecpuiša un ilgstošs vasaras atkritumu tvertnes ugunsgrēks , un jums ir netipiska rudens TV ainava, taču arī tāda, kas patiesībā ir vairāk realitātes televīzijas nekā parasti . Apskatīsim, kas šonedēļ tiek demonstrēts televīzijā bez scenārija: kopā 14 seriāli un 15 īpašie dokumentālie piedāvājumi.

Vecpuiša (ABC, otrdienās plkst. 8) pārceļas uz jaunu vakaru savai 16. sezonai, kurā būs visu laiku vecākā zvaigzne Klēra Krolija. Tad viņa aizies un aizstāt ar šova otro melnādaino zvaigzni , Tayshia Adams.

Abi tika filmēti slēgtā viesnīcā netālu no Palmspringsas, nevis parastā savrupmāja ; abiem nav iespējams ceļot no dzimtajām pilsētām uz neticami kinematogrāfiskām starptautiskām vietām, taču viņi joprojām saņem pārprodukciju limuzīnu komplektā ar rekvizītu, tāpēc tas vismaz sākotnēji izskatīsies normāli. ( Kriss Harisons tomēr panāca tomēr.)

Fils Keoghans, Amazing Race 24, starts

Fils Keogans startē The Amazing Race 24 2014. gadā. (Montija Brintona/CBS fotoattēls)

Gandrīz divus gadus pēc filmēšanas, Apbrīnojamā sacīkste 32. sezona beidzot ir pirmizrāde (CBS, trešdien plkst. 9, pēc tam trešdienās plkst. 8, sākot no 28. oktobra).

TAR 32 ir jaunas komandas pa diviem ceļojot pa pasauli, apmeklējot Trinidadu un Tobāgo, Brazīliju, Kolumbiju, Franciju, Vāciju, Indiju, Kazahstānu un ASV.

Esmu vairāk sajūsmā nekā parasti par TAR, daļēji tāpēc Fils Keoghans stāstīja Parāde šī sezona ir atgriešanās pie pamatiem: esmu redzējis, ka auditorija saka: “Jūs varat grozīties un griezties un darīt visu, ko vēlaties. Taču izrādē mums patīk divu cilvēku komandas, kas ceļo pa pasauli, sekojot norādēm uz jaunām un atšķirīgām vietām un vērojot, kā viņi reaģē uz šo pieredzi. Tas ir vērpjot. Tas ir tas, kas padara izrādi atšķirīgu. Viņiem patiešām rūp, kas ir šie cilvēki? Vai mēs savienojamies ar viņiem? Un kur viņi dodas?

Haizivju tvertne pārcēlās uz Lasvegasu, lai filmētu savu jauno sezonu (ABC, piektdienās plkst. 8), lai gan tās pirmizrāde notiek tieši tajā laikā, kad šogad tā nebūtu izrādījusies tik populāra sūdainu šovs. Komplektā ir lielāks attālums starp cilvēkiem, bet citādi tas izskatās gandrīz vienādi.

Jauno Lielveikalu slaucīšana (ABC, svētdienās plkst. 8) izskatās gan līdzīgi, gan jauni, atgriežoties televīzijā ar jaunā vadītāja Leslija Džounsa . Patīk Apbrīnojamā sacīkste ’s starptautiskajā ceļojumā, tas koncentrējas uz kaut ko tādu, kas šobrīd īsti nav iespējams (bezrūpīga iepirkšanās, skrējiens pa atmaskotu veikalu), tāpēc būs interesanti redzēt, vai tas kalpo kā bēgšana vai atgādinājums par pirmslaikiem. Šeit ir mans pārskats par Lielveikalu slaucīšana .

Tam sekos divu citu ABC spēļu šovu atgriešanās: Kurš vēlas būt miljonārs (ABC, svētdienās plkst. 9) un Kāršu haizivis (ABC, svētdienās plkst.10).

Atgriežoties arī jaunajās sezonās:

    Ģimene Chantel(TLC, pirmdienās plkst. 10)Spoku tauta(Travel Channel, sestdienās plkst. 9)Gāzi grīdā(BBC America, svētdienās plkst. 8)Amerikas smieklīgākie mājas videoklipi(ABC, svētdienās plkst. 7)

Orindžas apgabala īstās mājsaimnieces arī ir atgriezušies (Bravo, trešdienās pulksten 9) bez Vikas Gunvalsones un Tamras Džūdžas, bet ar jauno aktieru dalībnieci Elizabeti Linu Vargasu, kā arī Šenonu Stormsu Bīdoru, Kelliju Dodu, Džīnu Kiršenheiteri, Emīliju Simpsoni un Braunvinu Vindhemu-Bērku.

Sliktākie pavāri Amerikā: Helovīna izpirkšana tika pārcelts un tagad tiks pārraidīts šonedēļ (Food Network, svētdien, 18. oktobrī, plkst. 9). Īpašajā pasākumā četri bijušie konkursanti atgriežas, lai viņus vadītu Anne Burrell un Carla Hall, gatavojot Helovīna tematikai veltītus ēdienus.

Citos Helovīna tēmu kulinārijas šovos ir Helovīna kari: leģendas (Food Network, svētdien, 18. un 25. oktobrī, plkst. 9), kurā bijušie čempioni atgriežas, lai sacenstos, un Helovīna Freakshow kūkas (Food Network, svētdien, 18. un 25. oktobrī, plkst. 10), kurā kūku mākslinieki sacenšas, lai radītu šausminošas kūkas.

Netflix ir jauns mājas pārvērtību šovs, kas, pārsteidzoši, saucas Sapņu mājas pārvērtības (Netflix, piektdiena).

Travel Channel zvaigzne Bērts Iekarotājs saņem arī Netflix šovu: Kajīte ar Bertu Kreišeru (Netflix, otrdiena) viņam palīdz komiķi un slavenības, tostarp Entonijs Andersons, Keitlina Dženere, Deons Kols, Gabriels Iglesiass, Keilijs Kuoko un Nikija Glesere, veicot komiķu lietas kajītē.

Iepazīstieties ar šimpanzēm (Disney+, 16. oktobris, piektdienās) aizkulisēs svētnīcā, kas pazīstama kā Šimpanšu Havena.

Īpašais Dabas baiļu faktors (PBS, trešdiena, 14. oktobris, plkst. 9) seko zinātnieku komandai, kas [Mozambikas Gorongosa nacionālajā parkā] atkārtoti ievieš savvaļas suņus, lai noskaidrotu, vai parka 'baiļu ainavas' atjaunošana var atjaunot līdzsvaru visā ekosistēmā. uz PBS.

Līdzsvara trūkums mūsu planētas ekosistēmā šobrīd ietekmē mūs visus, un tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuri dzīvo Arktikā. Pēdējais ledus (NatGeo WILD, pirmdiena, 12. oktobris, plkst. 9) stāsta par inuītu kopienām, kas cīnās, lai aizsargātu strauji izzūdošo Arktiku, kas ir bijusi viņu mājvieta gadsimtiem ilgi, norāda NatGeo.

Dubļu nogruvumos, kas sekoja meža ugunsgrēkiem, gāja bojā 23 cilvēki, tostarp Roba Lova draugi un kaimiņi, kurš par to ir veidojis dokumentālo filmu: Ārprāts kalnos (Peacock) ir aprakstīts kā aizraujošs, emocionāls stāsts par nāvējošajiem dubļu nogruvumiem, kas 2018. gada 9. janvārī izpostīja viņa apkaimi Dienvidkalifornijā.

Savā pirmizrādē HBO Lovecraft valsts ilustrēts — ainās, kas man bija daudz šausminošākas par tām, kurās izdomāti briesmoņi saplosa cilvēkus, — kā bija melnādainajiem vienkārši braukt pa valsti Džima Krova laikmetā.

Tagad jauna dokumentālā filma, Braukšana melnā krāsā: sacīkstes, ātrums un mobilitāte Amerikā (PBS, otrdien, 13. oktobrī, plkst. 9), kas ir pamatojoties uz tāda paša nosaukuma grāmatu , pēta afroamerikāņu vēsturi ceļā no depresijas dziļumiem līdz pilsoņu tiesību kustības virsotnēm un tālāk, pa ceļam pētot dziļi iesakņojušos rases, kosmosa un mobilitātes dinamiku Amerikā vienā no nemierīgākajām un transformācijas periodi Amerikas vēsturē, saskaņā ar PBS.

Mīkstais (PBS, pirmdiena, 12. oktobris, plkst. 10 un pov.org) seko optimistiskam Kenijas fotožurnālistam, kurš nolemj kandidēt uz amatu Kenijā, kad atklāj, ka spēcīgas politiskās dinastijas izaicina viņa ģimeni, ziņo PBS.

Blackpink: izgaismojiet debesis (Netflix, trešdiena) ir stāsts par korejiešu meiteņu grupu Blackpink.

Frīdijai ir ierocis (Pāvs, ceturtdiena) seko Lielajai Frīdijai pēc brāļa slepkavības, kad viņa dalās savā personīgajā ceļojumā no pieaugšanas par geju projektos cauri viesuļvētrai Katrīnai un dzenoties pēc saviem muzikālajiem sapņiem līdz tiešajai pieredzei, ko viņa un sabiedrība ir piedzīvojusi ar ieroci. vardarbība.

Vīrusu fotogrāfijas ar meiteni Indijā ar hidrocefāliju noved pie operācijas, un viņas stāsts tiek izstāstīts Sakņojos par Roonu (Netflix, ceturtdiena).

Beisbola komanda, kurā ir dalībnieki no katras ASV/Meksikas robežas puses, ir spēcīgs vienotības simbols, kas apvieno valstis, pilsētas un ģimenes. Stāsts par Tecolotes de los Dos Laredos, pasaulē vienīgo profesionālo beisbola komandu, tiek stāstīts jaunajā dokumentālajā filmā. slikti vīrieši (Raidīšanas laiks, piektdiena, 16. okt., plkst. 9).

Grāmata par kiberkaru starp valstīm tiek pielāgota dokumentālajai filmai, Perfekts ierocis (HBO, piektdiena, 16. oktobris, plkst. 8), kurā galvenā uzmanība pievērsta tam, kā valstis tagad sacenšas un sabotē viena otru, ziņo HBO.

Foto Šķirsts (NatGeo WILD, sestdien, 17. un 24. oktobrī, plkst. 10) seko Džoelam Sartoram viņa centieniem izmantot fotogrāfijas spēku, lai iedvesmotu cilvēkus glābt riskam pakļautās sugas, fotografējot visas pasaules zooloģiskajos dārzos un savvaļas dabas rezervātos dzīvojošās sugas. tīklu.