Pārskats: ABC Castaways, izdzīvošanas sērija ar Survivor, Lost un Alone nokrāsām

Pārskats: ABC Castaways, izdzīvošanas sērija ar Survivor, Lost un Alone nokrāsām

Skatos ABC jauno realitātes šovu Atstumtie ir kā atrasties kanoe laivas priekšgalā, slīdot pa atklātu ūdeni, debesu un koku un iespēju ieskautā.

Un tad, kad vējš pastiprinās un airēšana kļūst sinhrona, kanoe laiva palēninās un pagriežas. Persona aizmugurē velk savu lāpstiņu, stūrē laivu no kursa un nomāc impulsu. Kāpēc, draugs, kāpēc?

Castaways (ABC, otrdienās plkst. 22:00) koncepcija ir pilna ar potenciālu: tā sākas ar 12 cilvēkiem, kuri tiek izlaisti uz vairākām mazām salām, taču viņiem nav ne jausmas, kur atrodas pārējie, un nav ne jausmas, kad viņi tiks uzņemti.Tam piemīt izolācijas un beztermiņa sajūta Vēstures Vienatnē ar sabiedrības veidošanas iespējām Izdzīvojušais , kas Pats izdzīvotājs ir pametis , tāpēc ir aizraujoši to redzēt šeit.

Nozveja ir tāda, ka viņiem nav jāatrod vienam otru; nav noteikumu, nav spēles, nav izaicinājumu, nav balvu. Viņi vienkārši ir tur, lai izdzīvotu un redzētu, vai viņi var attīstīties, vai arī viņi izmantos, pirms beidzas nezināmais laika ierobežojums un viņi tiks uzņemti.

Katrs cilvēks saskaras ar šķēršļiem, un tie tiek kopīgoti, izmantojot uzplaiksnījumus. Šie viņu dzīves mirkļi bieži vien darbojas labi, it īpaši, ja tas ir tikai ātrs atskats, kas vizuāli vai tematiski savieno ar kaut ko, kas notiek salā. Šie brīži dažkārt ir smeldzīgi un emocionāli, un dažkārt vienkārši izraisa acu ripināšanu.

Kinematogrāfija ir lieliska, tāpat kā bezkonkursa pārraides klātbūtne TV pārraidē, pat tāda, kurā tiek zīmēti pazīstami elementi no kabeļraidījumiem. (Šovs Grants Kālers ir bijis Alone izpildproducents.)

Tomēr pirmā stunda, kas tiek pārraidīta pēc tam Bakalaurs paradīzē , velkas un ir pārsteidzoši melanholisks. Uztraukuma brīžiem mēdz sekot izmisuma brīži, eksistenciālas dusmas, pārdošanas šaubas vai citas jautras lietas.

Dzīve, protams, ne vienmēr ir jautra, un pārdomāti, klusi, pārdomāti šovi, piemēram, Discovery The Last Alaskans var būt valdzinošs. Diemžēl, lai gan šajā sērijā tiek uzsvērta cerība un saikne, šajā izrādē ir vairāk izmisuma un izolācijas.

Sezonas gaitā tas, iespējams, mainīsies, taču pirmā epizode — vienīgā, ko ABC darīja pieejamu kritiķiem — nebeidzas tieši Skatāmies vairāk! Piezīme.

Ir jautājums, vai un kā viņi atradīs viens otru, bet ko tad? Strīdi un konflikti? Vai grupu terapija, lai atrisinātu visas viņu problēmas pirms laivas ierašanās?

Robijs Gibons, Castaways TV šovs ABC

Robijs Gibons, ABC seriāla Castaways dalībnieks. (Fotoattēls (Tenspeed TV)

Atstumtie ir pārāk daudz no CBS Hunted, jo faktisko noteikumu vai iedomības slēpšana no auditorijas ir daudz vairāk nomākta nekā noderīga. Ražotāji ir skaidri aprīkojuši katru vietu ar patversmēm vai patversmju pirmsākumiem un nejaušu piegāžu sortimentu, kas ir labi un arī acīmredzami.

Viņi arī ir lūguši aktieri sapakot somas un pēc tam izkaisījuši savas somas, lai katrs atrastu kāda cita somu. Saturs ir vairāk stāsts nekā izdzīvošana: žurnāli ar stāstiem par viņiem pašiem, somas un pārtikas maisi vīrietim, kurš cīnās ar savu svaru.

Vai tie ir ievietoti nejauši, vai arī producenti mēģina izveidot saikni starp konkrētiem dalībniekiem? Un kāpēc viņi tik slikti pastrādāja pakošanas darbu?

Mēģinot padarīt izrādi emocionālu, tas kļūst pārāk mīlīgs.

Dažreiz, kad atstumtie cilvēki stāsta (Vai šos vārdus viņi rakstīja savos žurnālos? Lietas, ko viņi teica dabiski? Lietas, kas ir rakstītas viņiem?), daļa no viņu teiktā tiek parādīta ekrānā ar rokraksta stila burtveidolu.

Tas, kas ir pārsvītrots pāri kadram, mēdz būt visskaistākās un klišejiskākās lietas: man vienmēr bija lieli sapņi, pat tad, kad biju mazs bērns.

Attēls ir skaists — seriāls tika filmēts Indonēzijā, Rietumpapau rietumu daļā, pamatojoties uz titros minētajām vietām (Raja Ampat Dive Lodge, Papau Paradise, Swiss Bel Hotel Sorong) — un tiek gādāts, lai neviena daļa netiktu rādīta. no ražošanas.

Bet ir mazliet absurdi skatīties, kā vīrietis cīnās, lai pārpeldētu okeānu un vēlāk ierakstītā intervijā saka, ka domā: kāds man palīdz, kāds mani izglābj - un tur neviena nav.

Tikmēr drons filmē no augšas, kamēr viņam blakus ūdenī atrodas kameras operators, un varbūt pat uz laivas atrodas kamera. Dažreiz tie atrodas attālumā un dažreiz tikai pāris pēdu attālumā.

Tas varētu būt biedējoši, taču viņš nav tik viens un nav tik daudz grūtībās, kā izrāde vēlas uzstāt, ka viņš ir.

Taču Castaways līdz tam brīdim ir padarījis šo cilvēku par tēlu, par kuru ir vērts rūpēties, un līdz epizodes beigām tikai dažiem no 12 dalībniekiem ir pievērsta uzmanība, tāpēc priekšā ir vēl vairāk.

Es vēlos uzzināt par viņu cīņām dzīvē un šajās salās un atklāt, kā viens var informēt otru. Es tikai vēlos, lai šī laiva kustētos mazliet ātrāk un beigtu vilkt savu smago roku ūdenī.