National Geographic

Džeisons Silva par to, kā Brain Games rada eksistenciālu paniku

Brain Games vadītājs Džeisons Silva stāsta par šova pievilcību un izmaiņām šajā sezonā, tostarp stundu garām epizodēm un starptautiskām vietām.

Pārskats: Amerikas vidusskola, intīms ieskats reālos izaicinājumos

Pārskats par American High School — BBC Thre dokumentālo realitātes seriālu, kas seko studentiem Orindžburgas-Vilkinsona vidusskolā Dienvidkarolīnā.

Gordons Remzijs: Uncharted producents, šefpavāri un tīkls reaģē uz šova kritiku

Es intervēju šefpavārus, kuri piedalījās kanālā Uncharted (“Man vajadzēja daudz pārliecināt, pirms es pateicu jā”) un tā šovu vadītāju (“Kad skatītāji noskaņojas, lai redzētu Gordonu Remziju…

One Strange Rock ir brīnišķīgi bagāts, dīvains skats uz mūsu planētu

Pārskats un aizkulišu informācija par kanāla National Geographic neparasto jauno Darena Aronofska producēto Vila Smita vadīto seriālu.

Kā Zane Lamprey uzturēja dzīvus savus televīzijas pārraidītos globālos dzeršanas meklējumus

Pavadīt savu dzīvi kā globālu krogu rāpotāju un savu dzeramo realitātes šovu zvaigzni nav tik vienkārši, kā izskatās. Vienkārši pajautā Zanei Nēģei; viņš ir pie tā nodarbojies jau...

Kā tiek filmēts neticamais doktors Pols: intervija ar doktoru Polu

Intervija ar NatGeo WILD visaugstāk novērtēto zvaigzni: 76 gadus veco doktoru Janu Polu, kurš apspriež visu, sākot no patversmēm bez nāves līdz gadījumiem, kad viņš neļauj kamerām filmēt…

NatGeo Marsa realitāte ir daudz interesantāka nekā tās mēģinājums izdomāt

Pārskats par National Geographic jauno seriālu Marss, kurā mijas starp faktiskiem dokumentāliem kadriem 2016. gadā un izdomātu ceļojumu uz Marsu 2033. gadā.

Antarktīdas pirmais realitātes šovs apgriezīs jūsu priekšstatu par to kājām gaisā

Pārskats par National Geographic sēriju Kontinents 7: Antarktīda, aizraujošs skatījums uz dzīvi zinātniekiem, kuri dzīvo un strādā uz…

Jaunais realitātes seriāls, kas jūs šausminās ar savām dīvainībām

Kanāla National Geographic raidījums The Watch ir šausminoši dīvains, sekojot četriem cilvēkiem, kuri dzīvo izolēti un uzrauga pamestas, spokainas vietas.

Kāpēc mūs tik ļoti satrauc dzimumu jautājumi? Šis jaunais īpašais pēta

Dzimumu revolūcija: ceļojums ar Keitiju Kuriku šovakar debitē kanālā National Geographic un pēta dzimuma un dzimuma identitātes sarežģītību.

Daba cenšas mūs nogalināt, un šie cilvēki cenšas to apturēt

Skatieties kanāla National Geographic jaunā seriāla Breakthrough pirmizrādi, kurā režisori stāsta par zinātnieku stāstiem, kuri maina dzīves.

Izdzīvojušais Les Strūds savā jaunajā TV šovā saskarsies ar plēsējiem

Izdzīvojušais Les Strūds spēlēs Aļaskas filmā Grizzly Gauntlet, kurā katrā epizodē Aļaskā tiksies ar dažādiem plēsējiem.

Komandķēde televīzijā pārraida karu pret terorismu

Intervija ar The Circus and Chain of Command šovu vadītāju Skotu Boginsu par filmēšanu kara pret terorismu aizkulisēs.

Patiess noziedzīgs realitātes seriāls, kas sola noslēgumu: trūkst numura

National Geographic jaunais seriāls Missing Dial seko kādas ģimenes pazudušā dēla meklējumiem Kostarikā, un tiek solīts, ka noslēpums tiks atrisināts.

Mygrations un Naked & Afraid dalībnieki salīdzina pieredzi

Intervija ar Mygrations aktieru dalībnieku Manu Toigo, kurš arī piedalījās kanālā Naked and Afraid, kurā viņa saslima ar tropu drudzi.

Intervija: Fila Keogana nākamais 'drosmīgais darbs': divu stundu tiešraides ceļojums apkārt pasaulei

Fils Keogans savā nākamajā televīzijas koncertā tikai divu stundu laikā apmeklēs sešus kontinentus, taču šoreiz viņš to darīs kopā ar līdzsaimnieci Holivudas spēļu vakara Džeinu…

Hostile Planet ir apzināti brutāla dabas vēstures sērija

National Geographic jauno dabas vēstures sēriju ir grūti skatīties. Jūs droši vien nevēlaties skatīties šī stāsta klipus. ES tevi brīdināju.

Mygrations: skatieties, kā cilvēku ganāmpulks 20 cilvēku mēģina izvairīties no lauvām

Kanāla National Geographic gaidāmais realitātes seriāls Mygrations seko 20 cilvēku grupai, kas seko gnu migrācijas ceļam visā Āfrikā.

Kāpēc kalnu lauva skatījās uz mani, kamēr es ziņoju par šo stāstu

Šovakar vietnē NatGeo WILD sākas septītā Lielā kaķu nedēļa, un es runāju ar Būnu Smitu par pieklājības lomu tās saglabāšanas pasākumos.

Kaķu attēli jūsu pirmdienai, kas ir Starptautiskā gepardu diena

10 fotogrāfijas ar gepardiem savvaļā, atzīmējot Starptautisko gepardu dienu, kas cenšas pievērst gepardiem uzmanību un informētību par tiem. Tikai aptuveni 7…