Lielais Brālis

Big Brother slop sastāvdaļas un recepte

Kādas ir Big Brother smilga sastāvdaļas un recepte? Kādi ir tās ēšanas noteikumi? Kā tas garšo? Šeit ir informācija par Big Brother'

Atjaunināts Big Brother ASV un Kanādas uzvarētāju rangs

Kāds Big Brother fans ir atjauninājis savu uzvarētāju reitingu šova ASV un Kanādas versijām, iekļaujot CBS seriāla Big Brother 17 un Global uzvarētājus.

Sīkāka informācija par Telemundo lielo brāli: izlikšana, aktieru atlase un daudz kas cits

Telemundo drīzumā sāks aktieru atlasi Gran Hermano, tās Big Brother versijai, un ir publicējis dažas detaļas par šovu, kas debitēs 2016. gadā.

Lielā brāļa atzīšanās tiešraides plūsmas vērotāja

Persona aiz Hamsterwatch apspriež, kāpēc viņa 3 mēnešus pavada 20 stundu dienas Big Brother plūsmās un ko viņa gaida BB17.

Džūlija Čena atklāj, kurš CBS vēlējās uzņemt Big Brother, un daudz ko citu

Intervijā, kas jāizlasa, Džūlija Čena atklāj, kā viņa jutās pret Big Brother fanu kritiku par viņas uzņemšanu, un atklāj, ko CBS īsti vēlējās uzņemt.

Big Brother aizkulisēs: noslēpumi un fakti par CBS realitātes konkursu

Atbildes uz jautājumiem par to, kas notiek CBS Big Brother aizkulisēs: no liešanas procesa līdz dzīvās barības izciršanai, ražotāju manipulācijām līdz tam, ko

Kā Deivida Vanakora mūzika dominēja realitātes TV

Komponists Deivids Vanakors un viņa Vanacore Music komponisti pēdējo 15 gadu laikā ir guvuši daudz filmu realitātes televīzijas programmā. Kā viņš no Survivor nokļuva līdz šim.

ASV iegūst jaunu aizraujošu Big Brother versiju spāņu valodā

NBCUniversal piederošais Telemundo pārraidīs Gran Hermano, spāņu valodas versiju formātam, kas kļuva par CBS lielo brāli.

Kāpēc nav Survivor un Big Brother versijas veciem cilvēkiem?

Kāpēc viņiem nav Big Brother vai Survivor vecākās versijas {40+}? — Debija Pirmkārt, paldies par jautājumu, Debija, un arī paldies, ka sabiedējāt mani…

Big Brother aktieru līgums: vienošanos paraksta mājas viesi

Šis ir Big Brother līgums, kuru aktieru dalībnieki paraksta atlases laikā. Tajā sīki aprakstītas tādas lietas kā viesu atalgojums un aizliegta uzvedība.

Lielais brālis: 20 stāsti no 20 gadu CBS sliktākā realitātes šova

CBS jautrais, vieglais vasaras realitātes konkurss Big Brother notiek jau divus gadu desmitus. Šeit ir atskats uz dažiem maniem ziņojumiem no aizkulisēm…

20 reizes Big Brother skatītāji sūdzējās par CBS šovu federālajai valdībai

Kam tas var attiekties, CBS mani ir ļoti sarūgtinājusi. Tā sākas viena no daudzajām sūdzībām, kas pēdējo piecu gadu laikā iesniegtas FCC par CBS…

Big Brother mājas viesa vidējais vecums un kā tas ir mainījies

Big Brother nama viesu vecumu analīze. Grafika parāda, kā vidējais vecums laika gaitā ir mainījies.

Big Brother ASV un Kanādas uzvarētāji, sarindoti

Kāds ir izdomājis skaitļus visiem tiem, kuri uzvarēja Big Brother ASV un Kanādā, un noskaidroja, kurš ir labākais uzvarētājs un kurš ir sliktākais.