Lielā brāļa pirmās alianses rezultātā Maiks Malins tika atzīts par vainīgu vajāšanā

Lielā brāļa pirmās alianses rezultātā Maiks Malins tika atzīts par vainīgu vajāšanā

Pirmā alianse iekšā Lielais brālis BB2's Chilltown, kas noveda pie draudzības starp doktoru Vilu Kērbiju un Maiku Būgiju Malinu, kas izplatījās līdz visu zvaigžņu BB7, ir novedusi pie tā, ka Maiks tika atzīts par vainīgu noziegumā, kas vajāts par draudiem Vilam un viņa ģimenei.

Notikumi sākās, kad tika atlasīti producenti Apbrīnojamās sacīkstes 31 — sezona, kurā piedalījās CBS realitātes zvaigžņu pāri Izdzīvojušais , Lielais brālis , un Apbrīnojamā sacīkste — jautāja, vai viņi vēlētos piedalīties, un Kirbijs atbildēja, ka nē. A Pieprasījums par civilo uzmākšanos ierobežojošajiem rīkojumiem [PDF] , publicēts tiešsaistē no Heavy.com , izskaidro to šādi (kļūdas ir dokumenta oriģināls):

Aptuveni 2017. gadā (vai 2018. gadā) CBS sazinājās ar testamentu un Maiku, lai noskaidrotu, vai viņi kā komanda piedalīsies citā realitātes šovā ar nosaukumu The Amazing Race. Vils atteicās, un Maiks kļuva saniknots, jo tas nozīmēja, ka arī viņš šovā nepiedalīsies. Šajā laikā Maiks sūtīja Willam satraucošas īsziņas, taču Vils bloķēja viņa zvanus un īsziņas, cerot, ka problēma pazudīs. Un tas notika kādu laiku.Dr Vils Kērbijs un Maiks

Doktors Vils Kērbijs un Maiks Būgijs Malins Big Brother dienasgrāmatas istabā izliekas, ka viens otram zvana pa telefonu. Šis attēls ir no CBS slaidrādes, kurā tie tika atzīmēti kā izrādes Labākais slaids un divi no izrādes neaizmirstamākajiem mājiniekiem.

Lūgumrakstā ir 16 lappuses ar pierādījumiem, tostarp laika grafiks un notikumu kopsavilkums, kā arī īsziņu un e-pasta ekrānuzņēmumi, un tā tika iesniegta, jo tajā teikts, ka Malins ir izglābts un šobrīd nav aizsardzības rīkojuma. Visas aizsargātās personas baidās par savu drošību. Tajā ir teikts, ka 2019. gada 18. augustā, bez iemesla, neizraisot:

Vils saņēma ļoti draudīgus e-pasta ziņojumus no Maika, kurā draudēja viņa bērnu dzīvības skolā ar Vila meitas jaunatnes basketbola komandas attēlu un ieroci, kā arī valodu atsauces skolām, mērķšāvēju, NRA (Nacionālo strēlnieku asociāciju), 2. grozījumu, un nesen noslepkavoti mūziķi.

Lūgumrakstā teikts, ka Vils un viņa ģimene slēpās nākamajā dienā. Tajā ir iekļauti neticami satraucoši attēli, piemēram, ierocis, kas tiek turēts pie ekrāna un ir vērsts uz Vila sievas un 6 gadīgās meitas attēliem. E-pasta ziņojumā, kas it kā tika nosūtīts Vila brālim Īanam, daļēji teikts (esmu rediģējis bērnu vārdus; visas kļūdas ir oriģinālas):

Lai jūs panāktu: es paslēpu aktīvus un nopelnīju gandrīz trīs miljonus kriptovalūtā. Esmu nolēmis uz mūžu, un es domāju, ka man ir neierobežoti līdzekļi, bet es tomēr esmu nepiepildīts. Es vēlos pārliecināties, ka Kirbys mani atkal pazīst. Vai tu esi gatavs?

Es paņemšu [vila divu bērnu vārdus], un tēvocis Bugijs atmaksās visu jūsu laipnību. Es pateicos jums par visu jūsu atbalstu. Vai vēlaties, lai jūsu bērni tiktu iesaistīti? Tās var būt. Vils man teica, [Villa dēls] ir diezgan labs peldētājs, tāpēc es teicu, ka mēs varētu veikt malibu. Es aizvedīšu viņu līdz dziļumam un izdarīšu krūtis. Kā jūs atceraties, mana specialitāte UF. Es auklēšu straumi. Mēs negribētu, lai [Villa dēls] noslīcinātu, nedod dievs.

Ierobežojuma aizlieguma pieteikumā, kurā teikts, ka Vils nekavējoties sazinājās ar LAPD un galu galā ar FIB, ir iekļauts teksts, ko Maiks rakstīja Vila draugam:

Vils un viņa ģimene gatavojas maksāt smagu mācību par necieņu, ko viņš man izrādīja

Citā ziņojumā teikts šāds (kļūdas ir oriģinālas, lai gan esmu rediģējis bērnu vārdus):

Mēs varam apspriest tālāk jautājumu, kad onkulis Maiks paņem [Villa bērnu vārdus] pēc saldēta jogurta. Nākamnedēļ sāksies skola. Būšu klāt, lai tās paņemtu.

Maiks tika arestēts un apsūdzēts par noziegumu 2019. gada augustā, un Us Weekly ziņojumi ka Vilam 2019. gada septembrī tika piešķirts ierobežojums pret Malinu. 48 gadus vecajam dermatologam tika piešķirts papildu 10 gadu ierobežojums, kas neļāva Malinam tuvoties viņam, viņa ģimenei vai kādai no 66 LaserAway klīnikām, kurās Vils strādā kā galvenais medicīnas darbinieks.

Maiks Malins sākotnēji neatzina savu vainu pēc aresta un apsūdzības, taču atsauca savu sākotnējo sūdzību un mainīja to uz 'nolo contendere' vai bez konkursa un atteicās no tiesībām uz tiesu, mainot savu iebildumu. Us Weekly . Tagad viņš ir atzīts par vainīgu vajāšanā pēc viņa 2019. gada augustā aizturēšanas, liecina tiesas dokumenti, kas iegūti Us Weekly .

Vila advokāts pastāstīja Fox News , Dr. Kirbija vārdā mēs esam pateicīgi krimināltiesību sistēmai par Malina kunga atbildību par savu rīcību. Par vajāšanas noziegumu bieži netiek ziņots. Nav absolūti nekāda kauna lūgt palīdzību un ziņot par satraucošu uzvedību. Doktors Kērbijs ar cieņu lūdz nodrošināt viņa un viņa ģimenes privātumu šajā laikā.

Saskaņā ar ziņojumu viņa sodā ietilpst:

  • divu gadu pārbaudes laiks
  • trīs dienas LA apgabala cietumā
  • Maksa par 70 USD
  • 30 dienas ārstēšanas programmā
  • 160 stundas sabiedriskā darba
  • atteikties no visiem šaujamieročiem un nākotnē nepiederēt nevienam
  • 300 USD atlīdzināšanai tiesai
  • summa, kas tiks noteikta tiesas sēdē par atlīdzināšanu Vilam Kērbijam

Pagājušajā vasarā Maiks Malins teikts internetā publicētā video ka Čiltauna ir izformēta. Es nerunāju ar to otru māmiņu. Nav labs cilvēks. Nepavisam nav labs cilvēks.