Kur es varu skatīties Fixer Upper: Welcome Home? Vai kāds atceras pēdējo modeli?

Kur es varu skatīties Fixer Upper: Welcome Home? Vai kāds atceras pēdējo modeli?

Šajā Ask Andy izdevumā lasītājs lūdz palīdzību atrast 2007. gada E! TV realitātes šovs, kas tik tikko ir redzams internetā un nekur netiek straumēts.

Arī jautājumi par to, kur skatīties Čipa un Džoannas Geinsu jauno izrādi, kā arī par aktieru dalībnieka nāvi Dzīve zem nulles: ostas aizsardzība .

Ja jums ir jautājums par realitātes TV,atsūti man ziņu e-pastā!Kur atrodas Fixer Upper: Welcome Home?

Džoanna Geinsa tiek filmēta, atrodoties Faulera mājā Fixer Upper: Welcome Home, 6. sezona.

Džoanna Geinsa tiek filmēta, atrodoties Faulera mājā, Fixer Upper: Welcome Home, 6. sezona. (Discovery+ fotoattēls)

Kur var apskatīties Fiksators Augšējais ? Es domāju, ka esmu dzirdējis, ka tas būs pieejams HGTV, tikai nedaudz vēlāk nekā Discovery plus. Vai varat, lūdzu, man to izskaidrot? Esmu pārliecināts, ka neesmu vienīgais, kam tas interesē. Paldies! 😊 P.S. Es runāju par jauno izrādi. — Marija

ES domāju Fiksators augšpusē: laipni lūdzam mājās ir izrāde, uz kuru jūs atsaucāties; tehniski tas ir jauns šovs, bet būtībā ir tikai sestā sezona Fiksators Augšējais .

Tā pirmizrāde notika pagājušajā gadā pakalpojumā Discovery+, jaunas sērijas demonstrējot februārī un pēc tam atkal jūlijā, lai jūs joprojām varētu to straumēt tur, vai arī varat iegādājieties to Amazon .

Tomēr Magnolia Network, Joanna un Chip Gaines jaunais TV tīkls, kas tikko tika palaists 5. janvārī, pārņem veco DIY tīklu. Un viens no raidījumiem šajā kanālā ir Fiksators augšpusē: laipni lūdzam mājās .

Jaunas sērijas — tās pašas sērijas, kas tika rādītas kanālā Discovery+ pagājušajā gadā — tagad tiek rādītas Magnolia trešdienās plkst. 9. Tātad, šeit jūs varat to atrast!

Vai Gerija nāve notiks programmā Life Below Zero: Ostas aizsardzība?

Gerijs Muelbergers savā sniegotajā skrejceļā filmā Life Below Zero: Ostas aizsardzība

Gerijs Mulbergers uz sava sniega klātā slīdēšanas filmā Life Below Zero: Ostas aizsardzība (BBC Worldwide Limited fotoattēlu)

Vai varat man pateikt, vai sērija tiks balstīta uz Gerija nāvi kopā ar citiem aktieriem? — Tomass

Atbilde ir jā! Un tas faktiski tika pārraidīts vakar, un tas nav noderīgs laiks, lai atbildētu uz jūsu jautājumu.

Ostas aizsardzība piektās sezonas pirmizrāde notika pagājušajā naktī, un jaunas sērijas tika rādītas otrdienās plkst. 9 (pēc jaunām sērijām Dzīve zem nulles: nākamā paaudze , kam ir šosezon pievienoja jaunus dalībniekus ).

Garijs Mulbergers gāja bojā mājas ugunsgrēkā 2021. gada martā, un piektā sezona sākās uzreiz ar Gerija nāvi.

Epizode nebija tik smalki nosaukta Rising from the Ashes, un aprakstā bija teikts:

Pēc kopienas pīlāra traģiskās nāves, iedzīvotāji no Osta Aizsardzība cīnieties pret viņu bēdām, savācot gabalus un virzoties uz priekšu.

Ja palaidāt garām, uzlabota/izvērsta sērija tiks rādīta ceturtdien plkst. 22:15. ET kanālā National Geographic Channel.

Starp citu, seriāls, šķiet, ir piedzīvojis vēl vienu nosaukuma maiņu. Tagad tas tiek saukts par Ostas aizsardzība Aļaskā , pēc savas dzīves sākšanas kā Ostas aizsardzība un pēc tam tiek pārvietots zem LBZ lietussarga kā Dzīve zem nulles: ostas aizsardzība .

Vai kāds zina, kā skatīties Last Model Standing?

Cilvēki fonda fotoattēlā izvēlas, ko skatīties televizorā

Cilvēki fonda fotoattēlā izvēlas, ko skatīties televizorā. (Foto Jana Vašeka/jeshoots.com)

Ceru, ka jums līdz šim ir fantastisks 2022. gads! Es domāju, vai jūs varētu man palīdzēt. Es izmisīgi meklēju šo 2007. gada realitātes TV šovu ar nosaukumu Last Model Standing. Esmu izpētījis visu internetu, un man nav izdevies gūt panākumus. Vai jums ir kādi ieteikumi, kā es varētu tai piekļūt? Jebkurš virziens, kuru jūs varētu norādīt, būtu ļoti noderīgs! Paldies! — Maiks

Laimīgu jauno gadu arī tev, Maik. Diemžēl man ir neskaidra atmiņa Pēdējais modelis stāv , kas tika rādīts kanālā VH1 2007. gadā, arī es nevarēju to atrast.

Tātad, es ceru, ka a ig erd kabelis lasītājs varēs palīdzēt!

Manā meklēšanā tika atklātas tikai dažas atsauces uz Projekts skrejceļš atdalīšana Skrejceļa modeļi , kurā teikts, ka piešķirs balvu pēdējam stāvošajam modelim un šī grāmata , ko sarakstījusi modele.

Es pat nevarēju atrast klipus, nedomāju par pilnu sēriju un pat raidījuma IMDb lapa ir ļoti plāna . Kādam ir kādi potenciālie pirkumi vai varbūt tie ir VHS formātā?