Kāpēc Alekss Apple sadedzināja naudu vietnē Stranded ar miljonu dolāru

Kāpēc Alekss Apple sadedzināja naudu vietnē Stranded ar miljonu dolāru

Sastrēguši ar miljonu dolāru konkursa dalībnieks Alekss Ābols raksta par katru MTV realitātes konkursa sēriju par ig erd kabel. Ja jums ir kādi jautājumi viņam, komentējiet zemāk vai nosūtiet tos, izmantojot šo veidlapu.

Tagad lietas kļūst aizraujošas. Desmit dienas pēc beigām spriedze salā nevarētu būt lielāka MTV astotajā sērijā No Money, Mo Problems. Sastrēguši ar miljonu dolāru .

Fināla četrinieks, kas sadalīts aliansēs divi pret diviem, ir piepildīts ar neuzticēšanos vienam pret otru, skepticismu par otras puses nākamo gājienu un apjukumu par pretinieku inteliģences trūkumu. Intelekts šajā gadījumā ir skatītāja acīs.Nav katla, nav problēmu

Iepriekšējā sērija skatītājiem radīja nelielu satraukumu, jo mūsu pretinieki nozaga katlu, cerot, ka mēs ar Džīnu izsaldēsim vai piespiedām mūs dehidratēt.

Kodijs ir smieklīgi apsēsts ar to, ko viņš uztver kā mūsu dehidratāciju. Viņam diemžēl katrā nometnē ir desmitiem, ja ne simtiem ūdens avotu, ja vien zināt, kur meklēt. Paisumam atkāpjoties Fidži, caur smiltīm nelielos viļņojumos izplūst saldūdens.

Lai iegūtu ūdeni, atliek tikai pārbaudīt mazās straumītes, kas nāk pa smiltīm. Vismaz puse ir svaigs ūdens, labs dzeršanai, ko attīra smiltis.

Ierodoties astotajā nometnē, tuvredzīgā luga, lai dehidrētu mani un Džīnu, saskārās ar vēl vienu šķērsli. Tur ir milzu saldūdens straume kas stiepjas no ūdenskrituma dziļāk džungļos. Ūdens kustas ātrā tempā un ir piemērots dzeršanai, to nevārot.

Patiesībā astotā nometne varēja būt viena no reizēm, kad mēs bijām visvairāk hidratēti. Es atcerējos anvecais Survivor konkursa dalībniekssakot, ka, dzerot pietiekami daudz ūdens, jūs varētu gandrīz piemānīt sevi sāta sajūtai.

Garneļu ķeršana, zivju murdu uzstādīšana

Es saņemu vairākas ziņas par to, ko mēs ēdām katru dienu nometnē.

Astotās nometnes trešajā dienā mēs ar Džīnu vairākas dienas bijām pabijuši bez bagātīgas maltītes, taču mēs nebijām bez iztikas. Mēs ēdām lapas no maniokas augiem, kas bija izkaisīti visā nometnē, un es atradu arī maniokas sakni (kas garšo pēc slaida kartupeļa), ko mēs ar Džinu grauzdējām un dalījāmies.

Mēs izmantojām vienu no tapas, kas bija paredzēts turēt telti zemē. Mēs varētu novietot riņķveida manioku uz smaile un izmantot nūju, lai novietotu to virs uguns. Kad es pierakstījos uz izdzīvošanas šovu, es pieņēmu, ka man, iespējams, nāksies ēst kaut ko daudz nejauku par manioku, tāpēc mums paveicās, ka zeme mums nodrošināja tik garšīgus resursus.

Es arī no rīta dotos uz ūdens avotu un meklētu garneles. Tie ir pēc iespējas ātri un lielākoties paliek paslēpti zem akmeņiem, taču, ja esat ātrs un pareizi novērtēsiet gaismas laušanu ūdenī, varat tos noķert ar rokām. Es pavadīju daudz laika, ķerot garneles mums un Džīnai, lai gan Džīna bija jauka un parasti ļāva man tās ēst.

Katras epizodes relatīvā īsuma dēļ (četras dienas bija 44 minūtes izklaides), mans mēģinājums noķert zivis ar elementāru slazdu, kas līdzinās vietējiem iedzīvotājiem ( kā šis puisis šeit dara ). Iemesls, kāpēc es nedublēju šos centienus biežāk, ir tas, ka ir grūti noteikt labāko vietu, kur to uzbūvēt, un ir nepieciešams daudz enerģijas, lai akmeņus pārvietotu un uzstādītu.

Priekšlikums

Atnāciet grupai, iegādājieties laiku, es biju izstrādājis piedāvājumu mūsu pretiniekiem: nopērciet mums zemesriekstu sviestu, burkānus un nelielu katliņu par aptuveni 20 000 USD, pretējā gadījumā mēs saplēsīsim daudz lielāku summu.

Kā Kodijam patīk teikt, Alekss neapzinās, ka tā ir arī viņa nauda.

Ak, es to saprotu. Es gribēju redzēt, cik tālu viņi ies, lai mēģinātu mūs un Džīnu no spēles izsalkt. Esiet pateicīgs, ka viņi nav jūsu grāmatveži, jo viņi nesaprata, ka tā bija viņu izvēle: tērēt nelielu summu vai zaudēt ar lielu summu. Mēs viņus likām stūrī. un čau, katafalkam nenāk līdzi bagāžnieks .

Stratēģija nav jāpatīk vai jāatbalsta, lai redzētu mīklas, ko tā rada mūsu pretiniekiem. Pat tad, kad mana alianse mēģināja padarīt dzīvi grūtu citiem spēlētājiem spēles sākumā, mēs vienmēr pirkām viņiem pārtiku — mēs nekad necenšamies viņus izmirt badā.

Diemžēl bija kauns, ka mūsu pretinieki lika mums Džīnai sekot mūsu draudiem. Kā es žēloju, plēšot naudu, tas bija liels kauns. (Ņemiet vērā, ka mēs nelietojam īstu valūtu. Tikpat labi varēja būt arī šokolādes monētas. Tā tikai atspoguļoja mūsu balvu beigās).

Tomēr jums ir jāturas pie saviem principiem un jāpastāv par sevi. Sliktā spēlē labāk esiet gatavs palielināt likmes, pretējā gadījumā jūs tiksiet norīts.

Skaidrs, ka ikviens varētu izmantot dažus tagad miers pieklājīgi Frenka Konstanca šajā spēles brīdī.

Garīgā cīņa

Viena no grūtākajām daļām, lai sacenstos jebkurā augsta stresa un augstas intensitātes realitātes šovā, ir tikt galā ar dīkstāvi. Lai gan nometnē kaut kas notiek katru dienu, tas var aizņemt tikai stundu vai divas, un tad jums atliek darīt, kā vēlaties.

Tādā scenārijā kā astotā nometne, kur katram no mums patiešām ir tikai viens cits cilvēks, ar ko parunāt, jums ir jāsaglabā prāts. Pēc dabas esmu aktīvs, tāpēc mēģināju izkustēties, meklēt barību, iet pēc ūdens, savākt kociņus ugunskuram utt.

Katrs gājiens šajā spēles brīdī tiek aprēķināts, lai es vienkārši nokļūtu vienu dienu tālāk spēlē. Līdz astotās nometnes beigām mums ir astoņas dienas no uzvaras, taču katra diena kļūst arvien garāka.

Jums tas ir jāizpēta un jāsaka sev: ja esat gatavs nopelnīt no 100 000 līdz 200 000 USD, jūs nopelnīsit vairākus tūkstošus dolāru dienā, ja vienkārši sēdēsit ārā un sūc to. Žēl, tas ne vienmēr ir tik vienkārši.

Iegūts ar miljonu dolāru, MTV, apskats

MTV seriāla “Stranded with a Million Dollars” dalībnieki laimīgākos laikos. (Foto MTV)

Paldies Džīnai

Partnera klātbūtne spēlē ir ļoti svarīga, jo šī persona uztur jūs līdzsvarotu, koncentrē uzmanību un prātu.

Ja jūs būtu aptaujājuši desmit dalībniekus, kas sāka darbu pirmajā nometnē, astoņi no viņiem (ieskaitot Džīnu un mani) būtu uzminējuši, ka viņa būs pirmā, kas uzliesmo.

Viņa bija ārkārtīgi stingrāka, nekā kāds no mums viņai atzinies, un mūsu pretinieku necieņa pret viņu spēlē bija viens no viņu lielākajiem aprēķiniem. Mr Thrive (vai Trive, kā viņš to uzrakstīja uz savas zilās cepures) mēģina manipulēt ar viņu, lai viņš nēsātu līdzi visgrūtāko priekšmetu, gatavojoties ceļojumam uz astoņu nometni.

Varētu domāt, ka pēc tam, kad mēs izgājām no naudas balvas-sabotāžas-aizbēgšanas, viņi sapratīs, ka mēs domājam, ko sakām. Kad viņi paņēma podu un mēs viņiem teicām, ka viņi būs atbildīgi par visa nešanu, mēs to domājām. Šķiet, ka Džīnai būs jāieņem cita nostāja, lai nodrošinātu, ka viņi saņem šo ziņojumu.

Mēs ar Džinu satvērām mačeti pēc tam, kad viņi nozaga katlu, un viņu agresijas izrādīšanas dēļ viņi palika nest visu. Es teiktu, ka mums šis darījums neizdevās pārāk slikti.

Viens no aspektiem, kā izdzīvot ar Džīnu, bija tas, ka viņa pastāvīgi runā par ēdienu. Viņai patīk laba maltīte jaukā restorānā vai ātrās uzkodas. Es centos nedomāt par ēdienu, kad cietu badu, bet Džīnai bija jau ieplānotas pirmās piecas līdz sešas ēdienreizes, kad spēle bija beigusies.

Uzsauciet In-N-Out ; mēs esam lieli fani. Un jā, jums ir jāiet dzīvnieku stilā, bet bez grilētiem sīpoliem.