Kā tiek radīts Karbonaro efekts: intervija ar Maiklu Karbonaro

Kā tiek radīts Karbonaro efekts: intervija ar Maiklu Karbonaro

Četrus gadus ilgi slēptās kameras burvju triki ir atstājuši truTV zvaigzni Karbonaro efekts , Maikls Karbonaro, ar nelielām problēmām. Viņš teica, ka man kļūst arvien labāk šīs lietas novilkt. Tas kļūst grūtāk un vienlaikus vieglāk.

Grūtības svārstās no šova zvaigznes vāka nopūšanas līdz izrādes montāžai, un mūsu sarunā Karbonaro atklāti izteicās par to, kā viņš izmanto montāžu, lai slēptu trikus, kā arī par apsūdzībām, ka realitātes seriāls tiek iestudēts vai tajā tiek izmantoti aktieri.

Ja kāds viņu atpazīst, viņi apstājas un pāriet pie nākamās personas, un Karbonaro lēš, ka tas notiek aptuveni vienu trešdaļu laika.Bet viņš man teica, ka viņu joprojām fascinē cilvēki, kuri viņu neatpazīst, bet vēlāk saka, ka ir redzējuši šovu.

Carbonaro citās intervijās ir teicis, ka viņš ir fans RuPaula vilkšanas sacīkstes , tāpēc es ierosināju pārrobežu epizodi, iespējams, ar viņu pilnībā vilkt, lai maskētu viņa identitāti. Ļaujiet man to pateikt tā: es nomirtu pie iespējas, viņš teica.

30 cilvēki, sešas kameras un bērnības burvji

Maikls Karbonaro, Karbonaro efekts, truTV

Maikls Karbonaro, filmas The Carbonaro Effect zvaigzne (truTV foto)

Tomēr šo triku izņemšanai ir nepieciešams vairāk nekā tikai maskēšanās. Karbonaro efektā (truTV, ceturtdienās plkst. 9) ir iesaistīta 30 cilvēku komanda, tostarp burvju komanda.Carbonaro strādā ar, lai izstrādātu trikus un rekvizītus.

Pirmajos divos izrādes cēlienos Karbonaro parasti izliekas par mazumtirdzniecības veikala darbinieku un saka, ka viņam ir aptuveni četri mēģinājumi katrā no četriem dažādiem trikiem. Garākie biti, kas sarežģītākā iestatījumā ietver vienu atzīmi, tiek mēģināti aptuveni sešas reizes vienā dienā. (Īpašās Double Take epizodēs ir iekļauti jauni kadri, tostarp daži mēģinājumi, kas neiekļuva faktiskajā izrādē.)

Mēs patiešām nezinām, kā tas notiks, viņš teica. Tas ir pārsteidzoši, ka tas darbojas.

Labāka termina trūkuma dēļ arī viņa triki ir kļuvuši sarežģītāki. Vienreizējas uzdzīves vietā ir vairāki triki vai, kā tos sauca Karbonaro, vairāki maģiski mirkļi.

Uz vietas ir sešas kameras, no kurām trīs ir kameru operatori. Apkalpei ir jāorganizē veidi, kā likt cilvēkiem ne tikai sadarboties ar Maiklu, bet arī tos skaidri redzēt kamerā. Apkalpe dažkārt nolika pēdas uzlīmes uz zemes un atklāja, ka cilvēki dabiski uz tām stāvēs. Cilvēki iekritīs tieši savās zīmēs, sacīja Karbonaro.

Apkalpei nākas saskarties arī ar apkārtējiem cilvēkiem. Ja kāds sāk ņirgāties, apkalpes loceklis viņu maigi aizvedīs prom. Lai saglabātu skaidru redzamības līniju kamerai, apkalpes loceklis, kurš uzdodas par veikala darbinieku, var stāvēt pie vienas kameras un izlikties slaukam, lai mudinātu cilvēkus nestāties ceļā.

Es ļoti cieši sadarbojos ar producentiem, sacīja Karbonaro, tostarp to, ko viņš sauca par manu slepeno sapņu burvju komandu.

Man ir cilvēki, ar kuriem es strādāju kopā šovā, kurus es burtiski satiku, kad biju bērns burvju nometnē, viņš teica. Longailendā, no kurienes es esmu, ir nometne, ko sauc par Tannens Magic Camp, un divi no mana šova galvenie puiši — Darens Bērgers, kurš ir burvju konsultants no Ņujorkas, un Dereks Hjūzs, kurš ir burvis un AGT finālists. Es viņus satiku nometnē, kad biju bērns.

Pirmsražošanas laikā viņi veido prāta vētru. Mēs visi sanākam kopā, sēžam istabā, un idejas var nākt no jebkuras vietas, viņš teica. Mums var būt kāds ļoti foršs triks, un tad mēs atrodam vietu, kur to ievietot.

Šajā sezonā, piemēram, Karbonaro ieteica fotografēt fermā, un tas noveda pie citplanētiešu tikšanās.

Es viņus saucu par dīvainiem dīvaiņiem, bet man viņus vajadzētu saukt par maģiskiem ģēnijiem, kas viņi arī ir. Bet mēs esam dīvaini — nāc! Jums ir jābūt, lai izveidotu šo izrādi.

Vai Carbonaro efekts ir iestudēts? Rediģēts? Mic-ed?

Daudzi realitātes šovi tiek apsūdzēti par viltojumu. Karbonaro efekts stāsta mums, ka daļa no tā patiešām ir viltota — galu galā šis ir burvis, kas izliekas par kādu citu un dara burvju trikus.

Izrāde tiek apsūdzēta aktieru izmantošanā un atbilžu inscenēšanā, daļēji tāpēc, ka zīmes ir skaidri dzirdamas un skatītāji ir pārliecināti, ka viņi valkā mikrofonus.

Lai gan viņi nav aktieri, dažkārt izrādes dalībnieki patiešām valkā mikrofonus, taču viņi to nezina.

Par mikrofona iegūšanu kādam Karbonaro sacīja: Kā burvis tas ir kā apgriezta kabata. Garākiem gabaliem dažreiz tiek dotas velkamās lietas, piemēram, sirds monitors sporta zālē vai jaka fermā, kurā būs iebūvēti mikrofoni.

Attiecībā uz citiem iespējamiem viltošanas veidiem Karbonaro bija atklāts par šova montāžu. Raidījums ir saprātīgi rediģēts, viņš teica. Jebkurā brīdī, kad darbojas sešas kameras, piecas no tām redz, kā triks darbojas.

Cilvēks, kurš atrodas uz grīdas kopā ar mani, viņu acis — ja es varētu viņu acīs ievietot mazas kameras, es ļautu jums skatīties visu. Varbūt kādu sezonu kādam piesiksnīšu kameru galvā, viņam nezinot. Tas būtu jautri, viņš teica.

Tātad, jā, noteikti, es rediģēju apkārtni un parādīšu, kam jūs piedzīvotu, ja būtu tur, viņš piebilda.

Šis rediģēšanas process nozīmē dažreiz kadru pēc kadra caurskatīšanu, lai noskatītos un redzētu, kā tas izpaužas kā vislabākais maģiskais teikums. Laiks ir kritisks, un mēs nevēlamies izmantot dalītu ekrānu, viņš teica, jo ir grūti sadalīt skatītāja uzmanību.

Tāpēc dažreiz rediģēšanas rezultātā materiāls tiks papildināts, pārklājot laiku no dažādām perspektīvām, lai skatītāji varētu redzēt vairāk. Piemēram, uz brīdi, kas ilgst četras sekundes, mēs varam redzēt 1., 2. un 3. sekundes no vienas kameras un pēc tam 2., 3. un 4. sekundes no citas. Tādējādi jūs iegūstat visu pieredzi, sacīja Karbonaro. Tas ir niecīgs.

Skatītāji rūpīgi pārbauda šos labojumus un, pamanot kļūdas, redz pierādījumus, ka šovs visu izliek.

Atbildot uz vienu kritiku , šova vadītājs Rasels Ārčs atzina, ka izmantojis uztveršanas šāvienu, un paskaidroja, kāpēc tas bija nepieciešams.

Pirms diviem gadiem kāds Reddit lietotājs pamanīja nopietnu nepārtrauktības kļūdu un apsūdzēja šovu viltojumā, kas lika Carbonaro atbildēt ar šo video. Tajā redzami neapstrādāti kadri no četrām izrādes kamerām un atklājas, ka sieviete neredzēja viņa pirmo mēģinājumu izpildīt triku, tāpēc viņš atiestatīja un izdarīja to vēlreiz.

Īstu cilvēku apmānīšana, lai viņiem būtu īstas reakcijas

Kaut arī es uzskatu, ka dažos slēpto kameru šovos tiek izmantotas to zīmes un tie izskatās stulbi vai, vēl ļaunāk, nostāda tos ētiski apšaubāmās un psiholoģiski izaicinošās situācijās, man reti ir tāda sajūta, izmantojot Karbonaro efektu. Es jautāju Maiklam Karbonaro par to un to, kā viņš un šovs nodrošina, ka viņi neizmanto cilvēkus.

Maikls man teica, ka šova patiesais izaicinājums un līnija, uz kuras es dejoju, ir starp prieka brīža radīšanu kādam un nežēlību.

Norādot, ka izrāde nav biedēšanas taktika, viņš teica, ka tai ir jāsajauc šīs bailes vai lādiņš ar burvību un zinātkāri. Tas prasa pareizo cilvēku.

Es tiešām daru labu darbu. Es nekad nevienu neesmu vedis līdz šim, viņi bija šausmīgi sarūgtināti, viņš teica. Varbūt es esmu līdzīgs tam sarkastiskajam cilvēkam — es tieku galā.

Karbonaro sacīja, ka viņam jābūt īpaši piesardzīgam, ja kāds varētu nonākt baiļu situācijā. Dažreiz es izglābšos, ja man šķiet, ka kāds ir pārāk nobijies. Ja kāds vēlas doties prom, viņš to atļaus, nemēģinot vilcināties vai piespiest viņus palikt.

Kad cilvēki ir uzzinājuši, ka ir televīzijā, daži atsakās parakstīt atbrīvošanas veidlapas.

Man ir bijuši cilvēki, kuri slēpās no savām ģimenēm, sacīja Karbonaro, savukārt citi domā, ka ir noraizējušies par to, kā viņi izskatās. Tā ir iedomība, ko es pilnībā saprotu, viņš teica. Manuprāt, tas ir vairāk psiholoģiski, ja kāds domā, ka atrodas situācijā, kurā viņš ir apdraudēts vai arī izskatīsies muļķīgi. Pat ja viņi nav.

Lai gan viņi, iespējams, nav izvēlējušies noskatīties burvju triku sēriju, Karbonaro cer, ka cilvēki, ar kuriem viņš veic maģiju, izvēlēsies kļūt par daļu no tās cilvēku ģimenes, kuri bija pārsteigti, sajūsmā un apmānīti.