Kā Meksikas dinastijas kļuva par Bravo pirmo izrādi, kurā piedalījās tikai latīņu valoda, un kāpēc tas ir svarīgi

Kā Meksikas dinastijas kļuva par Bravo pirmo izrādi, kurā piedalījās tikai latīņu valoda, un kāpēc tas ir svarīgi

Amerikāņi neko nezina par Meksiku, vienu no Bravo dalībniekiem Meksikas dinastijas stāsta izrādes ievadā. Bet mēs, amerikāņi, labi pazīstam bagātos cilvēkus, kas realitātes televīzijā uzvedas smieklīgi, it īpaši Bravo.

Un lai gan Meksikas dinastijas (Bravo, otrdienās plkst. 10) lauž jaunus ceļus Bravo ar dalībniekiem, kas sastāv no visas meksikāņu valodas — cik daudz realitātes šovu var iedomāties, ka tajā ir tikai Latinx dalībnieki? — tas arī būtībā seko Īstas mājsaimnieces veidni, kā to dara lielākā daļa Bravo šovu, pat tie, kuriem nav šī nosaukuma.

Faktiski to kopīgi ražo tas pats uzņēmums Ņujorkas īstās mājsaimnieces , un tajā ir ļoti līdzīga noskaņa, liela uzmanība pievērsta bagātu cilvēku absurda komēdijai. Bet ir dažas galvenās atšķirības.

Es intervēju izpildproducentu Jaime Dávila, kurš iepriekš strādāja par izpilddirektoru uzņēmumā Bravo. Viņš aizgāja 2013. gada beigās, lai izveidotu savu ražošanas uzņēmumu, zvanu tornis , kas ražo gan neskriptētu, gan skriptu saturu, lai vairāk pievērstos latīņu valodas stāstiem. (Pašlaik viņi strādā pie komēdijas seriāla Amazon un skripta seriāla Netflix par Selēnu, un tas ir pirmais un vienīgais oficiāli sankcionētais Selēnas dzīves attēlojums kopš sākotnējās filmas.)

Bravo ar viņu sazinājās dažus gadus vēlāk, 2016. gada pavasarī, jo viņus interesēja seriāls, kura darbība norisinās Mehiko. Bet Bravo vadītāji teica, ka mēs vēlamies to darīt autentiski, saskaņā ar Dávila teikto. Viņi viņam jautāja: vai jūs tas interesētu? Jo mēs vēlamies veidot izrādi par Mehiko, un mēs vēlamies pārliecināties, ka mēs to darām pareizi, ka mēs stāstām šos stāstus pareizi, nevis tos piesavinām.

Viņš bija ieinteresēts, lai gan, kad Bravo teica: vai jūs domājat, ka mēs varam atrast bagātus meksikāņus, kuri vēlas atklāt savu dzīvi? Dāvila atbildēja: Nē. Tas būtu patiešām grūti izdarāms.

Tātad Bravo savienoja Dávila Campanario ar Shed Media, kas ražo Ņujorkas īstās mājsaimnieces , un abi uzņēmumi strādāja kopā, lai saliktu aktieru sastāvu un sēriju. (Šeds vada kuģi, un tas ir pareizi; viņiem ir lielāka Bravo pieredze, un es patiešām priecājos, ka varu no viņiem mācīties pēc iespējas vairāk, sacīja Davila.)

Viņi atrada trīs ģimenes, kuras kopā ar cilvēkiem, kas viņiem strādā, veido galveno dalībnieku sastāvu Meksikas dinastijas : The Allendes (Fernando Allende, Mari Allende, Elan Allende, Jenny Allende un Adan Allende), The Bessudos (Rakels Bessudo un Doris Bessudo) un The Madrazos (Oskars Madrazo un Paulina Madrazo).

Daudzi no viņiem ir ne tikai bagāti, bet arī Bravo stūres mājas centrā, bet arī ir pazīstami ar to, ka viņi ir sabiedrības acīs. Piemēram, Fernando ir labi pazīstams aktieris; viņa dēli bija grupā, un tagad viņa dēls Adans ir Meksikā Balss , Balss , kas kļūst par sižeta punktu Meksikas dinastijas .

Davila man teica, ka šovbiznesa blakus esošo dalībnieku atrašana nebija apzināta. Mēs tikai meklējām labākos varoņus, viņš teica. Bravo kopumā neveic daudz šovbiznesam blakus programmu.

Un pieradums pie kamerām nav tas pats, kas pieradums pie realitātes televīzijas. Jūs fotografējat daudzus mēnešus, un kameras ir viņu dzīvēs. Viņi ir pieraduši pie kamerām, taču viņi ir pieraduši pie kamerām, kad tās parādās, nevis tad, kad viņi ir pie jūsu durvīm pulksten 5:00, viņš piebilda, sakot, ka ar viņiem ir tik neticami aktieru sastāvs, ar ko strādāt.

Viņi patiešām vēlas pārliecināties, ka ikviens var redzēt citu Meksikas pusi. Šī nav izrāde, kurā teikts, Tāds ir katrs meksikānis , bet Kampanario mandāts ir patiešām palīdzēt izcelt amerikāņu auditorijai pārpilnības ragu un Latīņamerikas pieredzes spektru, sacīja Davila. Ka mums beidzot ir populārs Latinx šovs Bravo, top — es esmu neobjektīvs; Es kādreiz tur strādāju — labākais realitātes tīkls ir patiešām aizraujošs.

Meksikas dinastijas un latīņu tautu pārstāvniecība televīzijā

Adans Allende, Paulina Madrazo, Meksikas dinastija

Adans Allende un Paulīna Madrazo Meksikas dinastiju otrajā sērijā. (Valtera Shintani/Bravo fotoattēls)

Kad viņš strādāja Bravo, izstrādāja tādus šovus kā Zem klāja un Vanderpump noteikumi , Dávila sacīja, ka viņš aktīvi strādā, lai atrastu realitātes šovus ar latīņu valodu. Viņi mēģināja to atrast, un es būšu pirmais, kurš sacīs, ka mūsu izstrādātie šovi nebija pareizi. Es izstrādāju daudz šovu Bravo, un daudzas no tām, kuras netika uzņemtas, es saprotu, kāpēc tās netika uzņemtas, viņš teica.

Acīmredzot, Meksikas dinastijas iederējās ar citām Bravo izrādēm, un pirmizrāde notika pagājušajā mēnesī, kas tika rādīta pēc tam Beverlihilsas īstās mājsaimnieces .

Mēs patiešām vēlējāmies tikai pastāstīt stāstu par trim, pārspīlētām meksikāņu ģimenēm, kuras dzīvo Mehiko un parāda to plašākai amerikāņu auditorijai, sacīja Davila.

Es dodu Bravo visu nepieciešamo, lai to darītu, jo neviens cits to nedara. Ir tik daudz realitātes šovu, un ir tik maz par latīņu rakstzīmēm. (Bravo centieni savās izrādēs iekļaut vairāk nekā tikai bagātus baltos cilvēkus turpināsies ar vēl vienu Latinx lomu jaunā seriālā, kas seko stilīgai Sanantonio izsmalcināto grupai.)

Davila man teica, ka visievērojamākais bija tas, kā Bravo vēlējās nodrošināt, ka tas tuvojas izrādei pēc iespējas labāk: viņi ne tikai teica, Mēs esam viens no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē, mēs zinām, ko mēs darām . Viņi izgāja ārā un teica: Mēs nezinām šo auditoriju, mēs nezinām spektru. Džeim, vai varat palīdzēt mums to saprast un tiešām pārliecināties, ka mēs to darām pareizi?

Godīgi sakot, Endij, mēs to nesaprotam, punkts, piebilda Dāvila. Kā kopiena latīņamerikāņiem — gan rakstītiem, gan bez skriptiem — Holivuda mums bieži nezvana, lai sniegtu ieguldījumu.

Dāvila sacīja, ka Holivuda virzās lēni, taču tā virzās uz turieni. Pirms pieciem gadiem es nezinu, ka tāda izrāde būtu līdzīga Meksikas dinastijas būtu pastāvējis, un tas pastāv arī tagad. Un tāpēc es ļoti priecājos turpināt šo tempu. Kā neatkarīgi producenti mēs patiešām cenšamies sadarboties ar visu Holivudu. Kā veidot vairāk latīņu valodas stāstu?

Mēs redzēsim, vai tas ir līdzvērtīgs vairāk šovu, viņš piebilda, taču līdz šim esmu sajūsmā par mūsu saņemto atsaucību, jo cilvēkiem izrāde patīk.

Protams, Meksikas dinastijas ne viens pats atrisinās reprezentācijas problēmu, kā teica Dāvila, ne arī nemēģina to darīt.

Katrs mūsu veidotais raidījums ir specifisks. Tas ir raksturīgs bagātajai Mehiko pasaulei. Bet pat tad, ja mēs rādām šo pasauli, es vēlos jums parādīt, ka šajā pasaulē ir daudzveidība, sacīja Dāvila. Mēs cenšamies katrā projektā parādīt dažādības spektru tajā, bet arī apzinoties, ka ne katrs šovs, ko es veidoju, atrisinās reprezentācijas problēmu. Meksikas dinastijas ir lielisks pirmais solis. Ko mēs vēl darām? Ko vēl mēs darām, lai parādītu arvien vairāk šo stāstu?

Lai gan tā formāts un lielu personību sastāvs būs pazīstams Bravo skatītājiem, Meksikas dinastijas atšķiras arī galvenajos veidos: ne tikai uzsvars uz komēdiju, bet arī vairāk pāru galvenajā lomā (tajā Vasarnīca , Vanderpump noteikumi vēnu, sacīja Dāvila), un tā ir arī vairāku paaudžu ziepju opera — kaut kas ļoti meksikānisks, kur bērni pavada laiku kopā ar vecākajiem, jūs vienmēr esat kopā ar dažādu paaudžu cilvēkiem.

Daži galvenie dalībnieki, kas nav iekļauti titula virknē, ir darbinieki, tostarp apsardzes vai mājkalpotāji. Mēs vienmēr domājām, kā mēs varam tajā integrēt personālu? Dāvila teica. Procesa vidū tika kolektīvi nolemts, kāpēc mēs neaptaujam darbiniekus? Un tas pārsniedza mūsu cerības, viņš teica, sniedzot auditorijai skatījumu uz trakumu.

Pamatā mēs patiešām centāmies radīt kaut ko tādu, kas šķita pazīstams, bet arī atšķirīgs, lai tas patiešām varētu izlauzties cauri, man stāstīja Dávila.

Radīt jebko, kas izlaužas 2019. gadā, ir izaicinājums; pagājušajā nedēļā, Meksikas dinastijas bija apmēram ceturtā daļa skatītāju no 1,7 miljoniem skatītāju, kas skatījās iepriekšējo pārraidi, Beverlihilsas īstās mājsaimnieces .

Protams, RHOBH darbojas gandrīz deviņus gadus, un tā ir nepārtraukta reālās dzīves opera ar cilvēkiem jau zināmiem varoņiem, un tas ir izaicinājums, ko Dāvila ļoti labi apzinās.

Tā ir sarežģīta vide, lai uzsāktu jebkuru izrādi. Viņš teica, ka šovu ir tik daudz. Un daudzi skatītāji patiešām ir apmierināti ar daudzām šīm vecākajām pārraidēm, un viņi saka: Vai ielaižam savā dzīvē jaunus? Es saprotu, ka tā ir liela lieta, ko mēs prasām Bravo faniem: Hei, ienesiet šos jaunos cilvēkus savā dzīvē. Es domāju, ka tāpēc mēs vēlējāmies izveidot kaut ko atšķirīgu, kas joprojām bija Bravo stūres mājā, bet pēc būtības šķita unikāls un atšķirīgs.

Es biju tieši viens no tiem Bravo faniem: es jau skatos un mīlu RHONY, un doma piedalīties citā līdzīgā šovā, nekad neiebilstot no jauna ar pavisam jaunu aktieru sastāvu, šķiet biedējoša. Bet, kad es to noskatījos, mani drīz vien piesaistīja aktieru sastāvs, īpaši ģimenes mijiedarbība un dinamika. Turklāt visi ir burvīgi un jauki, pat ja viņi ir konfliktā, tā ir jauka alternatīva neglītajām personībām, kas apdzīvo tik daudz šovu.

Esmu ļoti sajūsmā, jo, kad jūs to uzzināsit Riannai patīk jūsu izrāde Es domāju, ka esam gatavi, man teica Dāvila. Es domāju, ka mēs izlaužamies cauri. Latīņu kopiena noteikti uz to ļoti reaģē, mēs saņemam lielu reakciju presē. Mani tas ļoti uzmundrina, jo zinu, ka ir ļoti grūti izveidot pirmās sezonas izrādi.

Ko Meksikas dinastiju producents cer iegūt no šova faniem

Džeimss Davila, zvanu tornis

Jaime Dávila, producentu kompānijas Campanario dibinātājs

Ja amerikāņi nezina par Meksiku — un es piekrītu, mēs to nezinam! Un es ne! — ko Dāvila cer, ka mēs atņemsim Meksikas dinastijas ?

Es nevēlos, lai [skatītāji] skatās šovu un domā, ka tagad saprot Meksiku un meksikāņu kultūru. Es esmu sajūsmā, ka tas, ko cilvēki gūst no izrādes, varbūt ir atšķirīgs skatījums uz to, kas, viņuprāt, ir meksikāņi, viņš man teica.

Man ir daudz draugu, kuri, kad es teiktu, Es došos uz Mehiko, lai ražotu , viņi teiktu, Kas? Vai jums ir vajadzīgas mačetes, lai dotos pa ielām? Vai ir džungļi? Es domāju, ka cilvēki nezina, ka Mehiko ir šī neticami krāšņā, kosmopolītiskā vieta, kur ir vislabākais ēdiens, vislabākie muzeji — tā ir neticama, neticama pilsēta. Ja kas, es ceru, ka cilvēki vismaz to redz.

Visā, ko daru, vienmēr ir kāds vēstījums. Es esmu Latino producents un veidoju latīņu valodu. Tātad, acīmredzot, ir zemteksts. Es vēlos, lai cilvēki redzētu dažādus latīņu pārstāvjus, kurus esmu redzējis, viņš teica. Es nevaru pateikt, kad pēdējo reizi esmu redzējusi bagātos meksikāņus, kas ir tik dumji un pārgalvīgi Beverlihilsas īstās mājsaimnieces vai Saulrieta šahi . Es to neredzu, un es uzaugu kā amerikānis, kurš mīl realitātes televīziju, un mīlu parasto TV, tas vienkārši nav.

Es nesaku, ka latīņamerikāņi ir šādi vai meksikāņi ir šādi, tas ir vairāk vienkārši: Hei, jūs daudz dzirdat par narkotikas , jūs daudz dzirdat par bandītiem, jūs daudz dzirdat par debatēm par imigrāciju. Šeit ir Meksikas puse, kuru jūs, iespējams, vēl neesat redzējis. Un cerams, ka jums patiks šovs. Ja dienas beigās jūs arī kaut ko iemācīsities, tas ir lieliski, piebilda Dávila.

Es vēlos, lai cilvēki turpina skatīties, smieties un iemīlēties šajos varoņos. Tā patiešām ir tā būtība.