Kā Chasing the Cure mēģinās atrisināt medicīnas noslēpumus, tiešraidē

Kā Chasing the Cure mēģinās atrisināt medicīnas noslēpumus, tiešraidē

Chasing the Cure (TNT un TBS, ceturtdienās plkst. 9) ir jauna iknedēļas sērija, ko vada Anna Karija un kura mēģina palīdzēt cilvēkiem, kuri cieš no nediagnosticētām, nepareizi diagnosticētām vai neizārstētām medicīniskām problēmām. Viņi dalīsies savos stāstos un sazināsies ar ārstu un skatītāju grupu, kā arī mēģinās atrast zāles.

Bet kā tieši TV tiešraide to dara? Kā tas tiek darīts ētiski un atbildīgi, neveicinot kāda medicīnisko palīdzību Google meklēšanā vai pakalpojumā Twitter? Kā tiks veidota izrāde? Un kāpēc tas ir pat tiešraidē? Es intervēju Chasing the Cure izpildproducente un šovu vadītāja Kima Bondija par visiem šiem un citiem jautājumiem.

Mēs sākām ar to, kāpēc šovs ir tiešraidē un kāpēc tas ir svarīgi. Bondijs teica, ka tas ir paredzēts sociālajai mijiedarbībai, idejai, ka cilvēku kopienas var mijiedarboties viena ar otru, lai palīdzētu šajā lietā. Ja izrāde būtu ierakstīta, tai nebūtu tāda paša līmeņa vibrācijas, jo arī ārsti iesaistīsies šajā sabiedrībā.Cilvēki ar noslēpumainiem veselības traucējumiem ir bijuši lietu failu augšupielāde izrādes tīmekļa vietnē , un cilvēki var pārlūkot šos failus un piedāvāt palīdzību.

Bet šī nav Vikipēdija, kur ikviens var pievienot un rediģēt. Bondijs vairākkārt atsaucās uz cilvēkiem, kuri ieradīsies šovā, kā par pacientiem (nevis, teiksim, dalībniekus vai viesus), un sacīja, ka jebkura pacientu iesniegtā informācija tiek pakļauta ļoti stingrai pārbaudes procesam.

Pašreizējos lietas materiālos ir iekļauts 51 gadu vecs vīrietis, kuram ir grūtības staigāt un runāt; Maikam, kuram pēc vairuma katras ēdienreizes ir smaga, sāpīga vēdera uzpūšanās — tik liels [tas] izskatās, ka esmu stāvoklī; un persona, kas divas reizes ir bijusi komā un kurai ir gan epilepsija, gan rosacea, taču viņam ir diagnosticēta ekzēma.

Gadījumi, kas ir lielisks stāsts, kas patiešām rezonē, kas varētu rezonēt ar mūsu auditoriju, piesaista izrādes producentu uzmanību, sacīja Bondijs. Mēs izejam un veidosim stāstu par viņiem, un jūs viņus iepazīstat, izmantojot šo stāstu. Tad aicinām viņus tiešraidē.

Bet būs daudz iepriekšējas plānošanas. Jums tas viss ir jāplāno, jo jūs nezināt, ko jūs saņemsiet, it īpaši sākumā, sacīja Bondijs.

Kastingu nav veikušas tipiskas realitātes šovu atlases komandas. Pat mūsu pacientu ieguves komanda: daudziem no viņiem ir medicīniskā pieredze, viņa teica. Viņi zina daudzu šo slimību nosaukumus, slimības un ārstēšanas metodes. Uz katra soļa ir vēl viens slānis, filtrs, pirms tas nodziest. Jo tas, ko mēs nevēlamies darīt, ir sniegt dezinformāciju.

Kima Bondija, TNT šovu vadītāja

Kima Bondija, TNT seriāla Chasing the Cure vadītāja

Bondijs bija ļoti skaidrs, ka iestudējums izturēsies pret cilvēkiem Chasing the Cure ļoti uzmanīgi.

Tās nav slavenības. Tās nemaz nav realitātes zvaigznes. Mēs tiekamies ar cilvēkiem, kur viņi ir, viņa teica. Mēs vēlamies pārliecināties, ka visu laiku, kamēr viņi ir kopā ar mums, viņiem ir rūpju līmenis. Mēs nevēlamies sasteigt sarunas vai tās ir tik vaļīgas, ka mēs ar kādu nesarunājamies.

Viss tiešām ir atkarīgs no viņiem. Viņi dalās līdz līmenim, kādā viņi vēlas dalīties. Mēs nekam nevaram piekļūt bez viņu piekrišanas; nepavisam. Mums ir personāls psihologs, kas strādā ar mums, mums ir medicīnas ētiķis — acīmredzami juridiska pārbaude, kas ir ļoti svarīga. Un tādi žurnālisti kā es un Anna Karija, un daudzi citi, kuri ir pieraduši rīkoties ar sensitīvu informāciju, viņa piebilda.

Ja testa rezultāts tiek kopīgots ar pacientu tiešraidē, viņš zinās, ka tas tuvojas, un ir piekritis uzzināt par testu tiešraidē. Tikai ar viņu atļauju, sacīja Bondijs. Viņa piebilda, ka iestudējums un tā vadītāja Ann Karija vispirms ir vērsti uz pacietību.

Kad pacienti dalās ar informāciju un skatītāji sāk svērties — vai nu tāpēc, ka viņiem ir kaut kas līdzīgs, vai tāpēc, ka viņiem ir ideja par to, kā palīdzēt, Bondijs sacīja, ka vispirms tiks izvērtētas atsauksmes. Izrāde vienkārši nedalīs nejaušus padomus.

Mums ir jāievieto filtrs, un tāpēc mums ir jāveic daudzi soļi. Persona, kas strādās pūļa aprūpes centrā, ir ārsts, kurš var izfiltrēt lietas, kas nav pat mazas iespējas, man teica Bondijs.

Viņa arī sacīja, ka filmēšanas aizkulisēs atrodas ārstu komanda, tāpēc ik uz soļa tas iziet cauri vairākām acīm.

Pati izrāde tieši nesniegs medicīnisko aprūpi. Mums ir partneri, cilvēki, kuri vēlas palīdzēt, kuri ir pastiprinājušies — partnerslimnīcas vai kas cits, sacīja Bondijs. Tomēr viņa piebilda, ka lielākajai daļai mūsu pacientu ir veselības aprūpe, un tāpēc tas, ko viņi varētu meklēt, ir tikai vēl viens acu kopums, jo viņu veselības apdrošināšana viņiem sekos. Bet mēs sadarbojamies ar slimnīcām, kuras, iespējams, dara kaut ko novatorisku, un tās ir līdzīgas Mēs ar prieku izskatīsim šo lietu kopā ar jums .

Bondijs to cer Chasing the Cure piedāvā cilvēkiem, kuri ierodas vai dalās ar saviem lietas materiāliem tiešsaistē, cerību: vai varat iedomāties, ja esat redzējis desmitiem un desmitiem speciālistu un jums joprojām nav atbildes?