Jauni izaicinājumi atsvaidzina Face Off kosmētiku

Jauni izaicinājumi atsvaidzina Face Off kosmētiku

Face Off ir ieviesis jaunus izaicinājumus šajā sezonā, jau devītajā, un viņi ir ievērojami uzlabojuši Syfy realitātes konkursu.

Profesionālās talantu sacensības, piemēram, šīs, dzīvo un mirst no saviem izaicinājumiem, un izaicinājumiem ir bijusi lielāka dzirkstele visu sezonu: saderinātie pāri kļuva par zombijiem, kurus pēc tam apprecēja raidījuma vadītājs Makkenzijs Vestmors; divi modeļi apvienoti vienā radījumā; Rorschach tintes traipi kā iedvesma varoņiem.

Ir daudz dažādu, kas ir pamudinājuši izrādi izkļūt no sliekšņa, kurā tas ir bijis nesen ; epizodes nav tik aizvietojamas ar citām sezonām, un variāciju rezultātā daži konkursanti vienu nedēļu ir izcēlušies, bet nākamajā – neveiksmīgi.Kā bonuss jaunie izaicinājumi piespiež dažas izmaiņas absolūti nogurdinošajā skriptā: McKenzie’s Westmore identiskas, robotizētas līnijas; konkursantu viltus jautājums, kas sagaida izaicinājumu, kas notika ilgi pirms viņu intervijas; nomākta reklāma, kad Glens Hetriks saka, un uzvarētājs ir….

Šīs sezonas sākumā tika ieviests fokusa izaicinājums, aicinot konkursantus galvenokārt koncentrēties uz noteiktu savu varoņu daļu. Tādā gadījumā tās bija viņu modeļu sejas. Abas līdz šim izvirzītās problēmas nav devušas revolucionārus rezultātus, jo konkursanti joprojām ir pievērsuši uzmanību kostīmiem un citām detaļām, taču, sašaurinot darbības jomu, tos var pastiprināt.

Cimda: lūdzu vairāk, ar lielāku caurspīdīgumu

Otrdienas sērija iepazīstināja ar cimdu, trīs izaicinājumiem vienā epizodē un absolūti nekādas skulptūras vai liešanas. Rezultāts bija ātra epizode, kas labi pārbaudīja viņu prasmes un izvairījās no atkārtošanās sajūtas Face Off reizēm cieš.

Tas nebija savādāk The Great British Bake-Off , patiesībā, ar trim izaicinājumiem, kas noved pie vienas izslēgšanas. Tas bija tik veiksmīgs, jo īpaši tas, kā tas mainīja pārāk bieži vienmuļo darba telpas kadrus. Ir tikai tik daudz reižu, kad mēs varam vērot, kā kāds cīnās, lai atvērtu savu veidni, un izrāde jau sen ir pagājis brīdis, kad klints uz iestrēgušas veidnes bija vairāk nekā kaitinoša.

Face Off vadītājs McKenzie Westmore

Kāds, lūdzu, atbrīvo Makkenziju Vestmoru!

Vienīgā kļūda bija ranžēšanas process. To darot bija jēga, un katrā posmā tika piedāvātas dažas papildu likmes, taču tas, kā tieši katrs līmenis tika svērts, nekad netika izskaidrots, izņemot aizdomīgo raidījuma vadītāja Makkenzija Vestmora balsi, kurā teikts, ka otrajam posmam ir lielāka nozīme. Iespējams, ka Kevons pēc uzvaras otrajā posmā no pēdējās vietas pacēlās uz pirmo, un tas liecinātu, ka otrajam posmam tika piešķirts ievērojami lielāks svars.

Atkal, objektīvi punkti ir lieliski talantu konkursos — man patika, kad Labākie šefpavāru meistari Tiesneši tās šefpavāriem piešķīra zvaigznes, taču esiet caurspīdīgi. Vienkārši parādiet punktu skaitu. Citādi šķiet, ka no konkursantiem un/vai skatītājiem kaut kas tiek mērķtiecīgi slēpts.

Faktiski vesela sezona ar skaitļiem un biežiem izaicinājumiem, kas pārbauda mikroprasmes, būtu vēlams papildinājums. Vismaz, Face Off jāturpina mainīt lietas, lai iesaistītos gan konkursa dalībnieki, gan fani.