Fox pārtrauca Paradise Hotel un pārcēlās uz augšu SYTYCD, kurā ir divi jauni tiesneši

Fox pārtrauca Paradise Hotel un pārcēlās uz augšu SYTYCD, kurā ir divi jauni tiesneši

Lapsas atdzimšana Paradīzes viesnīca nav strādājis, lai gan savu formātu piešķīra izrāde Bakalaurs paradīzē un Mīlestības sala .

Rezultātā Fox ir gandrīz beigusies šovā, pārraidot vēl tikai trīs sērijas. Sākot ar šo nedēļu, nedēļā būs tikai viena divu stundu sērija, kas tiks rādīta ceturtdienās pulksten 8. Sezonas noslēgums joprojām būs 6. jūnijā.

Tas aizņem visu sezonu no 13 plānotajām epizodēm līdz septiņām. Izrādes pirmizrāde notika tikai pirms nedēļas.Kas attiecas uz citām grafika izmaiņām, Par to ziņoja The Futon Critic kas atkārtojas 9-1-1 un Gordona Remzija 24 stundas uz elli un atpakaļ tā vietā aizpildīs minētos laika periodus kā Paradīzes viesnīca .

Fox nepaziņoja, kāpēc tā veic izmaiņas, tā tikai paziņoja, ka tiek veikti citi šovi Paradīzes viesnīca ’s laika posms, ieskaitot pirmizrādi Tātad jūs domājat, ka varat dejot , kas pārceļas uz 3. jūniju, nedēļu ātrāk nekā plānots.

Es jautāju, kāpēc tika veiktas izmaiņas, un Fox pārstāvis man to pateica pa e-pastu:

FOX tic šovam, un tā turpināsies līdz sākotnējam fināla datumam, taču mēs uzskatām, ka tas ir labāk pasniegts iknedēļas formātā, koncentrējoties uz divu stundu ceturtdienas epizodēm, kurās ir daži no dramatiskākajiem un spriedzes pilnākajiem mirkļiem viesnīcā.

Vērtējumi noteikti ir galvenais faktors, ja ne vienīgais, un tie ir bijuši nenormāli: ceturtdien tiešraidē skatījās tikai 1,1 miljons cilvēku.

Nedēļu iepriekš pirmizrādes sērijai bija 1,4 miljoni skatītāju, tāpēc tā nezaudēja lielu auditorijas daļu, taču maksājot cilvēkiem, lai viņi tviterī par šovu arī nepārveidoja vērtējumus.

Par šovu, kas tiek pārraidīts tiešraidē un ilgst tikai piecas nedēļas, šie vienas dienas reitingi liecina, ka interese ir ļoti maza.

Ko tas nozīmē CBS adaptācijai Mīlestības sala , kas nāks kaut kad šovasar? Tas var būt vairāk atpazīstams, pateicoties Apvienotās Karalistes versijas popularitātei, jo tā tiek straumēta vietnē Hulu.

Taču intereses trūkums par šo putojošo formātu var liecināt par to, cik grūti ir radīt interesi par trakulīgu iepazīšanās šovu ar nepazīstamu cilvēku sastāvu, salīdzinot ar interesi par trakulīgu iepazīšanās šovu ar zināmu traku cilvēku sastāvu, piemēram,. Bakalaurs paradīzē .

Vanessa Hadžensa un Stīvens tWitch Boss netiesā SYTYCD

SYTYCD 15. sezonas tiesneši, Mērija Mērfija, Naidžels Laigo, Vanesa Hadžensa, Stīvens

Tātad jūs domājat, ka varat dejot, 15. sezonas žūrija: Mērija Mērfija, Naidžels Laigo, Vanesa Hadžensa un Stīvens tWitch Boss. (Džefa Neira/Foksa foto)

Fox informācija par pirmizrādi Tātad jūs domājat, ka varat dejot 16. sezona ietvēra arī informāciju par deju konkursa žūrijas komisiju.

Gan Naidžels Litgo, gan Mērija Mērfija atgriežas, bet Vanesa Hadžensa, kas tiesāja 14. un 15. sezonu, un Stīvens tWitch Boss, kurš komisijai pievienojās pagājušajā sezonā, neatgriežas.

Tā vietā ir divi jauni tiesneši:

  1. Lorija Gibsone, Lady Gaga horeogrāfe un radošā direktore, kura jau iepriekš veidojusi horeogrāfiju SYTYCD, kā arī piedalījusies citos realitātes šovos no plkst. Grupas veidošana uz Slidošana ar zvaigznēm .
  2. Dominiks D-Triks Sandovals, kurš startēja trešajā sezonā Tātad jūs domājat, ka varat dejot ; atgriezās kā SYTYCD septītās sezonas zvaigzne; un kopā ar savu komandu uzvarēja MTV trešajā sezonā Amerikas labākā deju grupa

Šeit ir pilns Fox apraksts par SYTYCD 16. sezonas pirmizrādi:

Pirmā noklausīšanās kārta sākas 16thsezona šlāgerdeju sacensību seriālam TĀ JUMS DOMĀ, VARĒT DEJOT, jo augsti kvalificēti dejotāji vecumā no 18 līdz 30 gadiem demonstrē savus talantus dažādos deju stilos, tostarp mūsdienu, stepa, hip-hop, balles, animācijas, breika un citur. . Tie, kuri tiks izvēlēti darbam SYTYCD studijā, strādās ar pasaulē pazīstamiem horeogrāfiem un katru nedēļu sacentīsies par Amerikas balsīm dažādos stilos. Dalībnieki tiks izslēgti katru nedēļu, līdz sezonas finālā tiks nosaukts uzvarētājs. Kopā ar Naidželu Litgo un Mērfiju pie noklausīšanos vērtēšanas galda pievienojas Lorija Gibsone, Lady Gaga ilggadējā horeogrāfe un radošā direktore, un SYTYCD alum Dominiks ‘D-Trix’ Sandoval. Jaunajā sezonā piedalās arī raidījuma vadītājs Cat Deeley. Skatiet, kuriem dejotājiem ir viss nepieciešamais, pilnībā jaunajā “Auditions #1” sezonas pirmizrādes sērijā, kas tiek rādīta kanālā FOX, pirmdien, 3. jūnijā (9:00–22:00 ET/PT).