Floor is Lava and Don't: divas bērnu spēles, kas pārvērstas realitātes TV sacensībās

Floor is Lava and Don't: divas bērnu spēles, kas pārvērstas realitātes TV sacensībās

Netflix Grīda ir Lava un ABC Nedariet abas bērnu spēles ir pārvērstas par realitātes sacensībām, un viņi pievienojas arvien pārpildītākajai telpai: vienkāršas spēles, kas uzsver muļķības un jautrību . Viņi ir vairāk gudri nekā stratēģija.

Neviens no šiem diviem jaunpienācējiem nepieaug līmenis Holey Molley , taču abiem ir savs šarms, lai gan tiem ir pretējas stiprās un vājās puses.

Ādams Skots, Dona vadītājs

Ādams Skots, filmas Don’t vadītājs (Gaja D’Alema/ABC fotoattēls)Nedariet , kuru vada Ādams Skots (no Parki un atpūta un Ballīte uz leju ), pamatā ir vienkārša ideja par uzvaru, nepārkāpjot noteikumu: nemirkšķināt. Nedzeriet glāzi ūdens, ēdot pikantu ēdienu.

Izrāde pieļāva kritisku kļūdu, jau pirmajā spēlē pārkāpjot vienu noteikumu, atklājot, ka priekšnoteikums ir vājāks par pārceptiem spageti.

Izrādi spēlē četru cilvēku komandas, kuras ir radniecīgas vai saistītas, un pirmās ģimenes gadījumā tas ir neticami kaitinoši. Spēles tiek ieviestas ar animētiem segmentiem, tāpat kā Ellenas spēļu spēle , kas Nedariet atgādina vairāk nekā vienā veidā.

Izņemot: visām spēlēm vajadzētu būt par kaut ko darot, bet dažas spēles atmet šo iedomību. Piemēram, Don’t Get Tired ir milzīgas riepas, kas ripo pa rampu un, iespējams, sitīs sāncenšus. Taču dalībniekam, kurš tur stāv un ir gatavs tam, ka viņu, iespējams, satriektu masīva riepa, ir nulle kontrole pār to, vai riepa viņam atsitas vai ne. Tas ir atkarīgs no tā, vai konkursa dalībnieku komandas biedri pareizi atbild uz nieku jautājumu. Un tādējādi spēle ir tikai: pareizi atbildiet uz jautājumu. Tieši tā. Nedariet nav nekāda sakara ar to.

Tikmēr komandām ir iespēja mēģināt dubultot savus laimestus vienā spēlē, nospiežot pogu Nespiediet. Viņi var veikt tikai vienu no spēlēm, un, ja viņiem šajā spēlē neizdodas, viņu laimests tiek samazināts uz pusi. Bet kāpēc to sauc par pogu Nespiediet? Vai pogai Nespiediet nevajadzētu būt tādai, ko jūs nekad nenospiežat, un tāpēc tai pat nav jābūt?

Šādas mazas izpildes lietas izrādei vienkārši sagrūst. Tās spēles ir vai nu otršķirīgas, redzētas pirms izaicinājumiem (ēdot pikantu ēdienu, tiešām? Zzzzz.), vai arī tik plānas, ka es varu viegli iedomāties, ka bērni ir daudz radošāki nekā tie, kas izdomāja šīs spēles.

Nedariet nav obligāti jāskatās, lai gan es neteikšu, ka neskatieties Nedariet , jo Nedariet nav gluži neskatīties, pateicoties tikai vienam elementam.

Raidījuma vadītājs Ādams Skots ir pilnīgi adekvāts, taču es viņu visvairāk salīdzinātu ar Elizabeti Benksu Nospied savu veiksmi : viņi abi ir aktieri, kurus es mīlu gadiem ilgi, taču nevienam no viņiem nav iemesla vadīt šo konkrēto izrādi, un viņi nav atraduši veidu, kā pietuvoties izrādei, lai padarītu to par savu, kā to darījis Alekss Boldvins. Spēles spēle , piemēram. Viņš vienkārši ir tur.

Patiesā personība izriet no stāstījuma, ko veido Raiens Reinoldss. Jūs atpazīsit toni no Dedpūle , un es novērtēju viņa ceturtos sienu laušanas novērojumus un jokus, kas piepilda visu mirkli un bieži vien ir izklaidējošāki par spēlēm.

Šķiet, ka tas ir tas, ko rīko saimnieks/stāstītājs Grīda ir Lava , taču piedzīvo vairāk neveiksmes nekā kāds, kurš iekrīt sarkano gļotu baseinā.

Floor is Lava: pārsteidzošs komplekts, šausminošs stāstījums

Konkursa dalībnieks iekrīt viltus lavā pakalpojumā Netflix

Netflix konkursa realitātes šova Floor is Lava dalībnieks iekrīt viltus lavā.

Netflix jaunākā realitātes konkursa koncepcija un izpilde ir vienkāršāka nekā Nedariet vai Holey Molley .

Ja Netflix iepriekš neaicina jūs uz citu sēriju Grīda ir Lava parādīs savus titrus, redzēsiet, ka sērijas ir veltītas Timam Salivanam, realitātes producentam un izstrādes vadītājam, kurš nomira apmēram pirms gada . Kad es pēdējo reizi ar viņu runāju 2019. gada sākumā, viņš bija ļoti sajūsmā par šovu, pie kura strādāja kopā ar savu Vilku bandas producentu partneri Entoniju Kārbonu. Tāpēc es biju sajūsmā to redzēt.

Grīda ir Lava notiek vienā skaņu skatuves telpā ar šķēršļu joslu, kas tiek pārveidota starp epizodēm. Atšķirība ir tāda, ka tajā ir šķidra zeme, un sacensību dalībniekiem — komandām no trim — jānokļūst no vienām durvīm līdz otrām, neiekrītot lavā.

Lai gan tā, protams, nav īsta lava, tā nav arī tikai ūdens, kas izgaismots ar sarkanām gaismām. Tas ir 7800 kubikpēdas biezu, šļakatu, sarkanu gļotu, un tas ir vizuāli satriecošs, rīstošs, viļņojošs un kūpošs.

Kas tieši ir Grīda ir Lava ’s lavas grīda? Producents Irads Eials pastāstīja Fast Company, ka šova uzdevums bija Holivudas gļotu ražošanas laboratorijai numur viens izstrādāt patentētu maisījumu un pēc tam pasūtīja vairāk gļotu, nekā jebkad bija ražots, — gandrīz 100 000 galonu. Es nevaru pateikt, kas tajā ir, bet mūsu šova vadītājs Entonijs Karbons vienmēr jokoja, ka tam vistuvākā lieta ir Panda Express apelsīnu mērce. Tātad, ja jūs varat iegūt 100 000 galonu apelsīnu mērces, varat to izmēģināt mājās.

Tā nav tikai statiska apelsīnu mērce, piemēram, no paciņām izspiestas peļķes. Tas periodiski izplūst strūklā un šļakatās.

Labākajā montāžas lēmumā, ko izrāde pieņem, kad kāds iekrīt, viņš vienkārši pazūd, kas man ne reizi vien lika smieties. Rāda patīk Izslaucīt un Holey Molley parasti pievērsiet uzmanību cilvēkam, kurš bradā atpakaļ uz krastu vai izkāpj un ir slapjš, bet ne šeit: viņi vienkārši ir prom — labi, līdz komandas izejas intervijai. (Šīs intervijas ir sāpīgas, jo trijotnes iesaistās izjokošanā, kas ir vai nu apmācīta, vai tiek atkārtota tik daudz, ka autentiskums ir izsmelts.)

Kad komandas ienāk telpā, viņu mijiedarbībā – savā starpā un ar šķēršļiem – ir jautri brīži. Spēle daļēji ir šķēršļu josla, daļēji bēgšanas istaba, un tajā ir ietverta stratēģija gan manipulēšanai ar objektiem, gan navigācijai telpā, jo viņi cenšas izvēlēties labāko ceļu. Tas ir gudrs formāts.

Katrā epizodē trīs komandas risina vienu un to pašu kursu, tāpēc tas var nedaudz novecot, un tādējādi izklaide ir atkarīga no tā, cik efektīvas un izklaidējošas ir komandas.

Tomēr visgrūtāk to skatīties ir neciešamais stāstījums. Top Gear's Rutledge Wood stāsta un beigās parādās, lai pasniegtu naudas balvu un lavas lampas trofeju.

Vuds pārņem Metjū Hofmana intonāciju no Mīlestības sala , taču trūkst Hofmana kaislības un asprātības vai Raiena Reinoldsa kodīgo komentāru. Viņš arī nepiedāvā reakcijas, kas jūtas neapstrādātas un aktuālas, piemēram Holey Molley komentētāji Robs Rigls un Džo Tesitors, kuri reaģē līdzās mums.

Lielākoties atkal un atkal tiek kliegts par acīmredzamo, visa pārmērīga izskaidrošana ir kabeļtelevīzijas realitātes šovs, kas atgriežas no reklāmas. Es zinu, ka kāds tikko uzlēca: es viņus redzēju! Izskaidrošana sākas pat pirms komandas starta trasē. Vienkārši ļaujiet man redzēt, kā viņi mēģina kursu; nestāsti man par to visu vispirms. Nerādi man maršrutus!

Pusceļā pirmajai sērijai es vienkārši gribēju to izslēgt.

Acīmredzamā kliegšana ir tik nepatīkama, ka es prātoju, kam tas paredzēts. Viena no Netflix kategorijām šovam ir ģimenes kopīga TV skatīšanās, tāpēc, iespējams, mērķauditorija ir bērni. Lai gan es neesmu pārliecināts, ka arī bērniem patīk, ja uz viņiem kliedz.

Ja mēs būtu varējuši Grīda ir Lava Ar Raiena Reinoldsa stāstījumu un stingrāku rediģēšanu mums būtu ideāls bērnu spēļu realitātes šovs. Tomēr bērnu spēles ir nepilnīgi izstrādāti darbi, tāpēc, iespējams, tas padara abus Grīda ir Lava un Nedariet tīri labi.