Elles Virtuve 2

Hell’s Kitchen šefpavārs Kīts Grīns otrdien noslīka

Kīts S. Grīns, šefpavārs un programmas Hell's Kitchen dalībnieks, otrdien mira no noslīkšanas. Viņam bija 35 gadi, viņš bija precējies, un viņam bija bērni 2 un 1 gadu vecumā.

Hell’s Kitchen 2 Heather West vairs nestrādā Red Rock; Roks sāk darbu par galveno šefpavāru

Roks Hārpers, Hell's Kitchen 3 uzvarētājs, pagājušajā pirmdienā sāka darbu kā galvenais šefpavārs restorānā Lasvegasā, kļūstot par pirmo šova uzvarētāju.

Hetere uzvar Hell’s Kitchen 2

Pēc tam, kad divas stundas redaktori darīja visu iespējamo, lai pārliecinātu mūs, ka Virdžīnija ir uz Hell's Kitchen 2 uzvaras robežas, Hetere tika pasludināta par uzvarētāju.

Šefpavārs Remzijs piedāvā ievietot ķirbi Hell’s Kitchen patrona aizmugurē

Kamēr Bravo Top Chef ir par kulinārijas prasmju demonstrēšanu un izaicināšanu, Elles virtuve galvenokārt ir par pazemošanu. Tā ir kā treniņnometne…

Hell’s Kitchen 2 šovakar debitēs kanālā FOX

Pasaules klases šefpavārs Gordons Remzijs šovakar atgriežas televīzijā, lai izsmietu, pazemotu un emocionāli iznīcinātu 12 šefpavārus, kad FOX debitēs Hell's Kitchen 2.

Noskaidroti konkursa Hell’s Kitchen 2 uzvarētāji

Mums ir uzvarētājs konkursā Hell's Kitchen 2. Pirms es atklāju viņas vārdu un otro vietu ieguvēju vārdus, es tikai vēlējos pateikties FOX par balvām…

Mirusi filmas Hell’s Kitchen 2 dalībniece Reičela Brauna

Pagājušajā nedēļā nomira filmas Hell's Kitchen 2 dalībniece un šefpavāre Reičela Brauna, vēsta The Dallas Voice. Viņa tika atrasta mirusi savā ģimenes mājā Bedfordā 9. maijā…

Hetere: Hell’s Kitchen sponsori pilnībā neuzticēsies kādam, ko viņi redzēja televīzijā

Nav pārsteigums, ka Hell's Kitchen nav izcilu sasniegumu, piešķirot balvas saviem uzvarētājiem, taču tās uzvarētāji to reti ir apsprieduši.