Downton Abbey, realitātes TV stils: izcilā muiža

Downton Abbey, realitātes TV stils: izcilā muiža

Traki populārā ziepju opera Downtown Abbey atgriežas PBS svētdienā, taču, ja jums ir nepieciešams labojums tūlīt, jums vajadzētu noskatīties izcilo realitātes seriālu vai noskatīties vēlreiz. Muižnieka māja , zināms arī kā Edvarda laika lauku māja .

Kanāla 4 sērija debitēja 2002. gadā Apvienotajā Karalistē un 2003. gadā ASV, pēc tam 1900. gada māja un 1940. gadu māja . Bet sociālo šķiru sistēma radīja Muižnieka māja labākais nosērija.

Aktieri pavadīja trīs mēnešus, dzīvojot kā kalpi un kungi, dzīvojot saskaņā ar pirms Pirmā pasaules kara, Edvarda laikmeta noteikumi .Vienlīdzīgo pieņemšana un viņu pakļaušana tā laika nevienlīdzībai bija ļoti aizraujošs eksperiments, sākot no tā, kā Olifa-Kūpera dēls ieņēma savu jauno autoritātes amatu pār citiem, un beidzot ar to, kā tīrītavas kalpones turpināja pamest darbu.

Muižas māja, Ollifu-Kūperu ģimene

Džons Olifs-Kūpers ar ieroci Manor House eksperimenta aristokrātijas eksperimenta laikā. Medības bija viens no daudzajiem spriedzes un drāmas avotiem. (Foto kanāls 4)

Tas ir pārsteidzoši, cik daudzas no tām pašām tēmām ilustrēja šis smieklīgi izklaidējošais realitātes seriāls, Downton Abbey tagad pēta. Tajā pat bija līdzīgi populāri dalībnieki, piemēram, sulainis Edgara kungs.

Esmu šokēts, ka PBS nav izmantojis savienojumus un atkārtoti pārraidījis Muižnieka māja , bet šobrīd pilna sērija pieejams tikai DVD formātā . Daži no tiem ir nonākuši pakalpojumā YouTube, piemēram, tālāk redzamais klips.

Tomēr ir vērts meklēt visu sēriju, jo tā ir lieliska televīzija no sākuma līdz beigām.

PBS ir jāatrod ceļš atpakaļ uz realitātes TV spēli ar šāda veida šovu.