De ja oops par Survivor, jo vēsture atkārtojas. Plus: Survivor’s balls

De ja oops par Survivor, jo vēsture atkārtojas. Plus: Survivor’s balls

Es esmu tikpat sagrauts, ka redzu Maiklu Bredšovu aizejam Survivor Millennials pret Gen X , viņas iziešana bija diezgan dramatiska un diezgan dramatiska. Pagājušajā nedēļā viņa izsmēja Figiju par pārlieku pašpārliecinātību un nespēju noturēt savu aliansi kopā. Šajā epizodē viņa devās mājās tieši to pašu dēļ.

Nu ne gluži. Figijs bija mērķis viņas viltības un arī viņas dēļ lemta izrāde ar Teilori . Mihaela bija mērķis viņas stratēģijas un inteliģences dēļ.

Viņai bija uzdrīkstēšanās domāt uz priekšu spēlē ar savu aliansi. Tas lika Bilam un Tedam — es domāju Vilam un Džejam — satracināt visas šīs domāšanas.Vils teica, vecīt, tu domā pārāk tālu uz priekšu, t.i., viņa patiesībā domāja. Džeja smadzenes satricina, un es nešaubos, ka tas ir patiesais troksnis, ko viņa smadzenes radīja, jo viņa ir satriecoši gudra.

Šķiet, ka Maikla kļūda bija domāt tādu cilvēku priekšā, kuriem domāšana nav ierasta nodarbe. Bet viņa bija tikpat godīga un izklaidējoša, kāda viņa ir bijusi visu sezonu , pat ja viņa tika izbalsota.

Miķeļa traģiskās kļūdas

Protams, viņa pieļāva dažas acīmredzami liktenīgas kļūdas.

Pirmkārt, viņa bija publiski pārāk pašpārliecināta — jau tādēļ vien viņa varēja būt agrīna pēcapvienošanās mērķis. (Tomēr: nākamās nedēļas priekšskatījumā tika parādīta sapludināšana un tika ieteikts, ka tūkstošgades dalībnieki ir vienoti, neskatoties uz to, ka viņi balsoja pret tūkstošgadu iepriekšējās divās sērijās.) Atlīdzības izaicinājuma sākumā, kad Džefs Probsts viņu iztaujāja, Maikla sacīja: Dažkārt jūs sakiet to, ko jums vajadzētu teikt, nevis to, ko vēlaties. Viņa piebilda: Figijam ir pienācis laiks kādu laiku doties mājās — čau, Felicia!

Otrkārt, un vēl kritiskāk, bija kļūda, ko Maikla atzina savā izstāšanās intervijā (lai gan šķiet, ka viņa to vēl neatzina kā kļūdu). Mana uzmanība tika pievērsta beigām, un es pat neesmu saplūšanas procesā, viņa teica. Gara spēle ir svarīga, taču Survivor ir jāizdara nākamais labākais gājiens, jo ir pārāk daudz mainīgo, kas var izjaukt ilgtermiņa plānus.

Maikla skatījās uz Probstu un palaida garām uguni viņas priekšā, lai pārvērstu Tribal Council par metaforu.

Tas viss noveda pie episkā cilšu padomes kāršu atklāšanas, pirms Džefs Probsts nolasīja galīgo balsojumu, bet pēc tam, kad bija skaidrs, kas notiek: Džejs un Vils sadarbojās ar Sunday un Bretu un nobalsoja Maiklu ārpus salas. Kad Maikls iesaucās ko?!, nebija apjukuma: Džejs vienkārši — un neticami — pateica, ka es to izdarīju.

Maikla pagriezās pret Džeju un paskatījās uz viņu, ar apjukumu, īgnumu un dusmām, kas tika apvienotas vienā nekustīgā skatienā. Diemžēl tas Džeju nesatricināja ne emocionāli, ne citādi.

Kad viņas lāpa tika noslāpēta, Mihaela saprata, ka ir atstājusi kurpes, un piegāja tās paņemt. Viņa atkal skatījās un teica: Sasodīts, Džej. Izvelciet kaut ko labu, brāli.

Jā, tu darīji, Džej. Mihaelas aiziešana padara spēli gludāku un mazāk interesantu, lai gan Hannas atriebība varētu palīdzēt.

Aizkulisēs ar Survivor’s balles

Grēksūdze: Es nezinu šo trīs cilšu vārdus. Esmu atbrīvojies no ieraduma mācīties cilšu vārdus, jo tagad tos tik bieži atsaucas pēc tēmas, skatītājiem un pašas izrādes, un es arī zinu, ka viņi agrāk nekā vēlāk pazudīs.

Tātad par ciltīm, kuru vārdus es nezinu:

  • Ādams veica bojājumu kontroli ar Teilori, sakot: Es tev meloju un es tevi smagi apbēdināju. Un tad pasaka to vēlreiz.
  • Dāvids apsvēra iespēju parādīt Zekam savu elku, un tad to izdarīja. Zeke atsaucās uz Deividu kā cilvēku [viņam] ļoti tuvu, tāpēc tas šķita labs gājiens, lai gan apvienošanās rezultātā tas varētu atspēlēties.
  • Brets meloja par to, ka ir apbedīšanas direktors, kuru pratināja Hanna un Maikla. Viņa pamatojums: es ienīdu viņai melot, bet es zinu Survivor vēsturi. Policistiem parasti neklājas labi. Varbūt tas ir tāpēc, ka, nākot klajā ar saviem klibajiem aizmugures stāstiem, viņi neko neuztraucas uzzināt par savām viltotajām profesijām?
  • Džejs teica, ka Brets būs kāds, no kura es bēgšu katru reizi, kad pludmalē iekuršu ugunskuru. Tā es negaidīju, ka šis teikums beigsies.
  • Džesika mums deva iemeslu uzskatīt Teiloru vairāk nekā tikai divreiz lietojamu manekenu: viņš var ne vienmēr izklausīties visspilgtāk, bet jums viņš tāpat patīk, viņa teica. Šī skaņa radās pēc tam, kad Teilors teica: “Man nepatīk runāt par politiku, es tiešām nevēlos likt cerības uz politiku, un norādīja, ka ir lietas, kuras mēs esam sapratuši, ka vairs nav noderīgas, piemēram, vēlēšanu balsis. Elektoru kolēģija? Vai tikai balsis? Kāpēc es par to domāju?

Es domāju, ka es arī nevaru beigt kopsavilkumu, nepievēršot uzmanību, ka Probsts bija pilnībā atgriezies bumbiņu režīmā, lai veiktu vienu no izaicinājumiem — atlaidiet šīs bumbas! — lai gan tagad es to zinu. Probsts to dara ar nolūku , tas ir nedaudz mazāk jautri.

Bet šeit ir aizkulišu informācija par bumbām.

Viens no spēcīgajiem, vairāku daļu izaicinājumiem, kas šoreiz netika rīkots okeāna vidū, bija bumbiņu mešana un piezemēšanās tā, lai tās paliktu šaurā rievā starp diviem dēļiem. Tas ir pietiekami sarežģīti, taču ņemiet vērā, ka Survivor fantastiskā mākslas nodaļa ņem parastās bumbas, piemēram, basketbola vai regbija bumbu, un aptin tās ar audumam līdzīgu materiālu, piemēram, papīra mašē. Pēc tam tie tiek nokrāsoti, parasti tā, lai tie atbilstu cilts krāsai.

Tas atstāj bumbiņas ar raupju, nelīdzenu virsmu, kā arī piešķir tām lielāku svaru un var pat padarīt tās slīpas. To var redzēt zemāk esošajā fotoattēlā, kad Kriss mēģina piezemēt bumbu savai ciltij. Tas ne tikai liek bumbiņām izskatīties pašdarinātām un dabiskākām videi, bet arī padara tos daudz grūtāk risināmus . Citos šovos var izmantot tikai basketbola bumbu, bet Izdzīvojušais nav nekāda izrāde.

Laikāmēģinājums, kurā piedalījos pirms gadiem, atceros, cik dīvaini bija turēt un mest vienu no šīm bumbiņām. Taču es ļoti novērtēju arī uzmanību detaļām, jo ​​tas padara spēli labāku un padara to nedaudz izaicinošāku, kas galu galā padara labāku televīziju.

Survivor, Kriss Hamons, izaicinājumu bumbas

Kriss Hemonss izaicinājuma laikā sērijā Survivor Millennials pret ģenerāvi X. (Monty Brinton/CBS Entertainment fotoattēls)