CBS akcijas sabojāja Survivor. Džefs Probsts lika faniem sūdzēties. Tagad tas ir 'atrisināts'.

CBS akcijas sabojāja Survivor. Džefs Probsts lika faniem sūdzēties. Tagad tas ir 'atrisināts'.

Laikā Izdzīvojušais: Elku sala pirmizrāde, epizodes vidū CBS pārraidīja īsu reklāmas rullīti, kurā stāstītājs teica: Survivor atgriezīsies tūlīt pēc nākamā CBS priekšskatījuma. Tas bija labi, taču kadros bija redzams, kā Lairo cilts iegremdē savas lāpas ugunī.

Tajā epizodes brīdī viņi vēl nebija zaudējuši imunitātes izaicinājumu. Citiem vārdiem sakot, tas sabojāja galveno epizodes sižeta punktu.

Kamēr sezonas pirmizrāde tika turēta noslēpumā, kurš spēlētājs būs nākamais, kas apmeklēs Sandru un Robu Elku salā, CBS reklāmas rullī, kas tika pārraidīts pagājušajā nedēļā, atklājās, ka tā būs Kellija Kima.Pati epizode uztvēra atklāšanu kā pārsteigumu, laivai tuvojoties Vokai cilts nometnei. Tās pilots pasniedza konkursantiem zīmīti, kas viņiem bija jāizlasa kopā, atklājot, ka izvēlēta ir Kellija, ko jau zināja ikviens, kurš bija redzējis reklāmu.

Šī nebūt nav pirmā reize, kad tas notiek Izdzīvojušais . Akcijas iratdotas lietasdaudzas reizespagātnē.

Bet šoreiz, Izdzīvojušais vadītājs un šovu vadītājs Džefs Probsts bija tik sarūgtināts par šāda veida reklāmām, ka viņš trešdien trīs reizes ierakstīja tviterī, aktīvi mudinot fanus paust savu neapmierinātību ar CBS un paužot sašutumu par to, ka CBS neļāva producentam izteikties reklāmās. Izdzīvojušais .

CBS un Džefs Probsts ir atrisinājuši reklāmas konfliktu

Šis mirklis no Elku izdzīvotāju salas pirmizrādes, Lairo cilts Tribal Council, tika sabojāts epizodes vidū.

Šis brīdis no elku salas Survivor Island pirmizrādes, Lairo cilts Tribal Council, tika sabojāts epizodes vidū. (Foto Roberts Voets/CBS Entertainment)

In tikko publicēts jauns tvīts Džefs Probsts , viņš saka, ka problēma ir atrisināta, lai gan sīkāk nesniedz.

Otrajā tvītā iepriekš teikts, ka iestudējums nebija nopelnījis tiesības apstiprināt mūsu pašu reklāmas vietas, tāpēc, iespējams, tā ir atrisinājums: apstiprinājums, lai nodrošinātu, ka reklāmas nedod lietas.

Lūk, Probsta atjauninājums, kas arī atzīst viņa spēcīgās jūtas viņa iepriekšējos tvītos:

Es novērtēju, ka Džefs ir uzņēmies CBS šo uzdevumu. Kā jau rakstīju iepriekš , Man nav šaubu, ka viņš vienmēr cenšas izveidot vislabāko šovu faniem, un tas ir tas, kas cenšas nodrošināt, ka skatītāji, skatoties, atklāj, kas notiek ar spēli.

Ironiski, bet Probsts izvēlējās dažas lietas atdot pagājušās nedēļas epizodes sākumā. Tie nebija spoileri CBS reklāmu līmenī, lai gan mirgo uz priekšu

Tā vietā, lai pārraidītu virsrakstu virkni ar spēlētājiem un motīvu, un iepriekš Survivor segmenta vietā mēs redzējām trīs īsus uzplaiksnījumus, tostarp Kelliju, kas raud pludmalē pēc atgriešanās no Elku salas.

Probsts pastāstīja EW Daltonam Rosam,

Tā sākās kā liela attēla ideja, kuras centrā bija vēlme vēl vairāk iesaistīt auditoriju katras epizodes noslēpumā. Mēs izmēģinājām vairākus dažādus veidus, kā to panākt, un nolēmām aizstāt vārdu “Iepriekš ieslēgts…” ar skatu “Kas notiks…”, taču tādā veidā, kas rada vairāk jautājumu (noslēpumu) nekā atbilžu. Mums joprojām ir dažas citas idejas, ar kurām mēs varētu spēlēt nākotnē, bet šobrīd mēs darām to! Mums patīk izmēģināt jaunas idejas rediģēšanas nodalījumos, un atsauksmes ir bijušas pozitīvas, tāpēc mēs turpināsim to darīt. Formāts Izdzīvojušais vienmēr paliek tas pats, bet tas, ko jūs darāt ietvaros šajā formātā dzīvo jautrība.

Ja jums trūkst Izdzīvojušais motīvu dziesma, titri un ievads, cik es esmu, zemāk ir video atskaņošanas saraksts ar ievadiem no 1. līdz 37. sezonai, no kuriem daži faktiski netika pārraidīti televīzijā (tie tika ražoti, bet netika izmantoti ēterā).

Es to klausījos, rakstot šo, un ir neticami, kā tik daudzi no tiem saista mani ar kādu brīdi atpakaļ. Man ļoti pietrūkst!

Ja vēlaties uzzināt, kāpēc tēmas dziesma un titru secība ir izgriezta, izlasiet šo: Visas lietas, ko Survivor ir zaudējis, un vai viņi atgriezīsies.

Izlasi arī mana intervija ar Survivor bijušo komponistu un Survivor tēmas komponistu , kas ietver iemeslu, kāpēc viņš nolēma pamest šovu.