Brutāli, izcili sitieni uz muguras Survivor divās cilšu padomēs

Brutāli, izcili sitieni uz muguras Survivor divās cilšu padomēs

Sadalīšana Izdzīvojušais: Uzvarētāji karā ’s divas ciltis trīs izraisīja absolūtu asinspirti augstākā līmeņa spēlētājiem: Bostonas Robs Mariano, Parvati Seklovs un Sandra Diaza-Tvaina tika izbalsoti nākamajās cilšu padomēs. Parasti mani varētu kaitināt cilts maiņa, kas radīja šīs mikrociltis, taču šoreiz tas radīja savdabīgu izklaidi.

Un tas, kas šovakar notika divās sešās Cilšu padomes sērijās, Bostonas Roba aklumu pilnībā izpūš no ūdens. Tas bija burtiski satriecošs televizors, īpaši tas, ka Denīze atņēma Sandrai karalienes kroni un pēc tam iedūra viņu ar to — protams, metaforiski.

Vispirms novērsīsim izzušanas robežu, ko epizode gudri izdarīja. Atnāca pavediens, un Taisons saprata, ka jaunais uguns žetons ir paslēpts vietā, kur varētu ienākt un izkļūt paisums, un izlikās urinējam, lai varētu to satvert, Robam nemanot. Smieklīgi un, iespējams, citā epizodē, augstākais punkts. Taču, salīdzinot ar visu, kas tai sekoja, šī aina bija pārsvarā aizmirstama.Starp citu, mums tiešām nav jāpavada vairāk laika uz izzušanas robežu, taču es tiešām vēlētos saņemt sīkāku informāciju par to, kā notiek darījumi. Taisons pārdeva Parvati imunitātes elku anulētāju un pēc tam nopirka zemesriekstu sviestu. Tas viss notika privāti. Kā tas darbojas? Vai viņi saņem savus piedāvājumus un pārdošanas darījumus konfesionālo interviju laikā? Vai ir kāds ražotājs, kas veicina šos darījumus?

Mūsu joprojām sašķeltajās ciltīs Ādams bija ļoti nervozs, ka viņš būs nākamais, kas tiks uzbrukts pēc Bostonas Roba aizskaršanas. Bet Sofija ieguva cilts uzvaru imunitātes/atlīdzības izaicinājumā, nosūtot pārējās divas ciltis uz Tribal Council un faktiski ignorējot Yara/zaļo cilti atlikušajā epizodē.

Izaicinājuma laikā, kad Džefs Probsts paziņoja, ka Bostons Robs ir izbalsots, viņš saburzījās zemē un sāka šūpoties uz priekšu un atpakaļ un vaidēt. Nē! Nav mans Robijs! Jūs visi esat briesmīgi spēlētāji! ES TEVI IENĪSTU! Ak, es, Džefs Probsts. Taču viņš noteikti norādīja, ka citu cilšu reakcija bija sezonas lielākā reakcija. Teicējs: Eh.

Izaicinājuma vidusdaļā es tik tikko varēju noskatīties, kā konkursanti dūrēja rīsu maisus, ko viņi bija iznesuši cauri ūdens šķēršļu joslai. Pēc tam, kad Probsts norādīja, ka tas ir ļoti ass nazis, un kad Bens, Džeremijs un Tonijs vardarbīgi sadūra prom, es biju pārliecināts, ka kāds grasās sevi sagriezt. Un, nesen ievietojot pirkstu dzīvžoga šķēres, es esmu ļoti jutīgs pret šādām lietām.

Par laimi, traumu nebija, taču bija daudz saduršanas. Es iedošu visiem mugurā. Es viņus noduršu priekšā, Vendels sacīja savā cilšu padomē.

Un šīs epizodes sākumā Niks teica: Kāds tiks sadurts un ieskrūvēts. Tas izrādījās nepietiekams apgalvojums.

Parvati un Vendels cīnās

Parvati Shallow par izdzīvojušo uzvarētāju karā 6. sērija.

Parvati Shallow on Survivor Winners at War 6. sērija. (Foto Roberts Voets/CBS Entertainment)

Es tikai ceru, ka viņa neizvilks trusi no cepures, Vendels sacīja par Parvati, kura nesen ieguva trusi imunitātes elka atcelšanas priekšrocību veidā. Vendels, Jūls un Niks plānoja atteikt Parvati.

Tas galu galā notika, taču tas bija bedrains ceļš uz šo balsojumu, ko vēl sarežģītāku padarīja Mišelas un Parvati saikne, kā arī Mišelas un Vendela vēsture. Niks nevēlējās izbalsot par Parvati, taču sacīja, ka piešķirs prioritāti savai aliansei ar Vendelu un Julu.

Parvati un Mišela apsprieda mēģinājumu izšķirt Niku no Vendelas un Julas, taču Mišela nolēma, ka tas ir bezjēdzīgi, tāpēc viņa devās uzrunāt savu bijušo. Bet tas bija dīvains piedāvājums: viņa būtībā teica: Kā būtu, ja es balsotu par jums, un tādā veidā es iegūšu vairāk uguns žetonu, kad Parvati tiks izbalsots?

Tas var šķist nedaudz muļķīgi, taču, ņemot vērā viņu pagātnes vēsturi, es saprotu, kāpēc viņa vēlas būt līdzīga, Es balsoju par tevi, lai gan tam nav nozīmes, jo tu esi sūdīgs . Viņš joprojām man neuzticas, Mišela sacīja kamerai, taču viņa arī neuzticas viņam. Es biju tas, kurš apdegās. Tātad, kāpēc man vajadzētu virzīties uz priekšu ar kādu, kuram es dodu, bet viņš ņem un ņem?

It kā šī saruna nebūtu neveikla, Parvati un Vendels pēc tam būtībā sastrīdējās viens ar otru, un viņu neuzticēšanās bija tik acīmredzama, ka esmu pārsteigts, ka CBS to neizskaidroja.

Vendels piedāvāja Parvati uguns žetonus, lai balsotu par kādu citu, un Parvati paziņoja, ka tā ir viņa: tas ir viss, kas man ir nepieciešams, lai novērstu uzmanību no manis, viņa sacīja intervijā un pēc tam to pastāstīja Nikam, kurš nešķita sajūsmā.

Neērtības turpinājās Tribal, tostarp brīdis, kad Vendels būtībā atkal izteica savu piedāvājumu, bet vēlējās, lai Parvati patiešām pasaka vārdu, ko viņa nedarītu. Vai teiksiet vārdu? Vai jūs gaidīsit, kad es pateikšu vārdu? viņa jautāja.

Galu galā tikai Mišela un Parvati pret trim puišiem izbalsoja Parvati ar 3:2. Lai gan acīmredzami, viegli balsojumi dažkārt nepiedāvā lielu intrigu, kas noved pie tiem, šī nebija viena no tām.

Un pirms šī balsojuma pat nebija neviena spēlētāja, kurš stundām un stundām slēpās krūmos, tikai lai izspiegotu nevienu.

Denīze viena pati izved Sandru

Sandra Diaza-Aukla filmā Izdzīvojušo uzvarētāju karā 5. sērija

Sandra Diaza-Twine par izdzīvojušo uzvarētāju karā 5. sēriju (Foto Roberts Voets/CBS Entertainment)

Jā, Tonija spiegu būda bija atgriezusies, taču šī bija tik smalka un slēpta, ka neviens tai netuvojās, kamēr Tonijs tur slēpās, iespējams, tāpēc, ka varēja precīzi paredzēt, ko viņš dara.

Parunāsim kaut kur citur, Sandra vienā brīdī teica, un Kima teica, ka ūdens aka ir tur, kur tā bija pēdējo reizi. Un arī šoreiz! Ja tikai Tonija īpaši slepenās spiegu būda vietas nebūtu pārraidītas nacionālajā televīzijā.

Bet, kamēr viņi ir sabiedroti ar vīrieti, kurš lielāko daļu epizodes pavadīja zem nokaltušām palmu lapiņām, Sandrai un Kimam (un Tonijam) bija sākotnējais Dakalu vairākums un viņi vēlējās izbalsot vai nu Džeremiju, vai Denisu.

Varbūt viegls balsojums. Taču Sandra izdarīja kaut ko daudz agresīvāku, nekā viņai ierasts, un tas bija viņas kritums: kamēr viņa bija agnostiska par to, kurš tiks izbalsots, Džeremijs vai Denīze, viņa piedāvāja Denisai: gandrīz miris imunitātes elks (tas tikai ilga trīs cilšu padomes, un tas nozīmēja, ka šī bija pēdējā iespēja to izmantot) diviem uguns žetoniem.

Denīze teica jā, bet iedeva viņai tikai vienu uguns žetonu, otru apsolot, kad viņi atgriezīsies nometnē.

Vēlreiz, Izdzīvojušā jaunā valūta faktiski tika iztērēts!

Cilšu padomē Sandra balsoja par Denisu, sakot, ka zināja, ka Denīze ir drošībā, un tas viss ir paraugs.

Vienā Sandrai bija taisnība: Denīze bija drošībā, jo viņa tēloja sev elku. Pēc tam, sakot: Džef, vai vari man dot vēl vienu minūti?, izveidoja savu otro elku un spēlēja to Džeremijam, kurš ielika seju rokās, iespējams, tāpēc, ka tikko bija nobalsojis par Denisu.

Kā izrādījās, visi balsoja par Denisu — protams, izņemot Denisu, kura ir vienīgā balsojuma gadījumā, kas Sandru nosūtīja uz iznīcības robežu, pret viņu izmantojot pašas Sandras elku. Visi sveic jauno karalieni.

Denīze Steiplija filmā Survivor: Uzvarētāji karā 5. sērija

Denīze Steiplija filmā Survivor: Warners at War 5. sērija (Foto Roberts Voets/CBS Entertainment)