Balvas

Emmys cenzēs Ketijas Grifinas Jēzus runu

Lai gan Ketija Grifina nedēļas nogalē ieguva savu pirmo Emmy balvu, viņai joprojām būs par ko runāt. Tas ir tāpēc, ka tad, kad Creative Arts Emmy balvas…

RuPaul’s Drag Race ieguva savu otro Emmy balvu, bet dominēja The Masked Singer

Fox atgriešanās sacensību sērija bija visa pirmsshow un televīzijas pārraide, kurā bija arī Kima Kardašjana-Vesta un Kendala Dženere, par kurām smējās…

Trīs realitātes šovi ieguva 12 no 24 realitātes TV Emmy balvām

Lūk, kurš ieguva Emmy balvas starp realitātes TV šoviem, dokumentāliem seriāliem un literatūras programmām, tostarp balvu par labāko realitātes TV vadītāju.

O.J.: Made in America ieguva Oskaru par dokumentālo filmu; Baltās ķiveres uzvar īsā laikā

ESPN piecu daļu dokumentālais seriāls O.J.: Made in America saņēma Oskaru par labāko dokumentālo filmu 89. Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas laikā.

Visi Emmy balvai nominētie realitātes šovi un vadītāji, kuru pamatā ir Drag Race 10 nominācijas

Šī gada vidū ir Love is Blind, Cheer, Tiger King, We're Here, RuPaul's Drag Race, Queer Eye, Shark Tank, Top Chef un The Masked Singer.

Šie realitātes šovi un vadītāji ir tiesīgi saņemt Emmy balvas

Notiek Emmy balsošana. Šeit ir visi potenciālie kandidāti četrās kategorijās: realitātes TV šovu vadītāji, konkursa šovs un strukturēts un nestrukturēts…

Visi 56 realitātes TV vadītāji un 194 realitātes šovi ir tiesīgi saņemt Emmy balvu

Pilnīgs saraksts ar visiem lielākajiem realitātes TV šoviem un vadītājiem, kuri varētu tikt nominēti Emmy balvai.

RuPaul's Drag Race beidzot iegūst Emmy balvu par izcilu realitātes konkursu

Drag Race pārtrauca The Voice sēriju un kļuva tikai par ceturto šovu, kas jebkad uzvarējis izcilajā realitātes konkursā Emmy.

Realitātes šova aktieru atlase tagad var iegūt Emmy balvu

Televīzijas akadēmija Emmy balvai ir pievienojusi jau sen gaidīto balvu: aktieru atlase realitātes šoviem un sacensību seriāliem.

Queer Eye, Leaving Neverland un citi šovi, kas ieguva TV kritiķu 2019. gada balvas

Pirmo reizi, kopš Televīzijas kritiķu asociācija 2011. gadā izveidoja TV realitātes balvu, otro reizi uzvarējis realitātes šovs.

Kaklasaite! Deaf U un Couples Therapy ieguva TCA balvas. Šeit ir visi uzvarētāji.

Ir paziņoti 2021. gada TCA balvas ieguvēji, un Televīzijas kritiķu asociācijas apbalvojumu vidū ir Teds Laso, Mihaela Koela, Žans Smārts, The Golden Girls…

Kāpēc Reality TV Awards pastāv un kā tās darbojas

Realitātes TV balvas notiek jau ceturto gadu, kad tiek atzītas realitātes TV zvaigznes un šovi. To producenti skaidro, kā viņi strādā, un reaģē uz kritiku.

Leah Remini, Ken Burns un O.J.: Made in America iegūst TCA balvas

Televīzijas kritiķu asociācija pagājušajā naktī savas 33. balvas ietvaros pasniedza balvas diviem vienam dokumentālo filmu režisoram un diviem literatūras seriāliem.

Cheer un Last Dance iegūst 2020. gada TCA balvas

Televīzijas kritiķu asociācija paziņoja par 2020. gada TCA balvu ieguvējiem, tostarp Watchmen, Schitt's Creek, Succession un A Black Lady Sketch Show.

Kā Emmys definē realitātes TV

Televīzijas akadēmijas 70 lappušu garajā noteikumu un procedūru dokumentā ir definēti TV realitātes šovi un literatūras programmas, kā arī izskaidrota atšķirība starp tiem.

RuPaul, Born This Way, Making a Murderer, Shark Tank iegūst Emmy balvas

Pilns Emmy balvu ieguvušo realitātes TV un nedaiļliteratūras televīzijas šovu uzvarētāju saraksts, kas tika paziņoti Creative Arts Emmy balvu pasniegšanas laikā.

The Voice iegūst Emmy par konkursa realitātes šovu. Atkal.

NBC kanāls The Voice ieguva trešo Emmy balvu pēc kārtas par izcilu realitātes konkursa programmu, jo Televīzijas akadēmijai nerūp realitātes televīzija.

8 realitātes šovi TV kritiķi, kas nominēti TCA balvai

Televīzijas kritiķu asociācijas balvu nominanti izcilās realitātes TV kategorijā atspoguļo plašu šovu klāstu, un tiem ir tikai viens šovs…

10 realitātes šovi un dokumentālie seriāli, kas nominēti TCA balvām

Visi televīzijas kritiķu asociācijas izvirzītie šovi, tostarp Queer Eye, Surviving R. Kelly, Making It un Nailed It.

The Voice iegūst savu otro Emmy balvu

CBS The Amazing Race neieguva vēl vienu Emmy balvu, bet NBC kanāls The Voice ieguva. Un Marks Bērnets saņēma balvu, ņirgājoties par TAR.