Bakalaura, Antiques Roadshow, Lindsay Lohan's Beach Club un 16 citu realitātes šovu pirmizrādes

Bakalaura, Antiques Roadshow, Lindsay Lohan's Beach Club un 16 citu realitātes šovu pirmizrādes

Laimīgu 2019. gadu! Es ceru, ka tavs jaunais gads ir sācies brīnišķīgi. Pagājušo nedēļas nogali pavadīju kalnos ar draugiem un ģimeni, kas bija jauka atveseļošanās no brīvdienu haosa.

Runājot par rūcošiem sākumiem: šomēnes ir tik daudz realitātes TV pirmizrādes — tikai 1. un 2. janvārī ir 18 pārraides! Tātad ķersimies pie tā.

Pirmkārt, tā kā pagājušajā nedēļā debitēja vai atgriezās gandrīz 30 realitātes šovi, es jūs atsaukšos uz tiem ziemas realitātes TV ceļvedis pilnam sarakstam .Bet šeit ir daži svarīgākie punkti:

    Tīrīšana kopā ar Māri Kondo(Netflix), kas man ļoti patika un ir ideāls raidījums, lai sāktu jauno gadu, lai gan tas lielākoties izlaiž pāri pārvērtībām. Lasiet manu pilnu pārskatu šeit. Dziedātājs maskās(Fox, trešdienās plkst. 8), kas bija liels Fox hits, kā es prognozēju mans apskats par pirmo bonkers epizodi. Izdzīvojušais R. Kellijs(Lifetime) ir dokumentāls seriāls, kurā dalās stāsti par cilvēkiem, kuri saka, ka dziedātājs ir viņus seksuāli, garīgi un/vai fiziski izmantojis. Lai gan visas sešas stundas tika pārraidītas trīs vakaros pagājušajā nedēļā, pilnas sērijas ir pēc pieprasījuma un Lifetime vietnē .Titāna spēles(NBC, ceturtdienās plkst. 8). Dveins Džonsons neizskaidrojami vada to, kas būtībā ir kombinācija Amerikāņu nindzju karavīrs , Amerikāņu gladiatori un Nickelodeon GUTS .

Šovakar telekanāls NBC atnes no ASV un starptautiskajiem izdevumiem Ir talants īsai septiņu sēriju sērijai, America’s Got Talent: čempioni (NBC, pirmdienās plkst. 8).

Bakalaura grāds paradīzē, Koltonā, Tiā

Koltons Andervuds, pa kreisi, ir jaunākais bakalaurs, bet tiešām nav svarīgi, kurš tas ir . (Pāvila Heberta/ABC fotoattēls)

Vecpuisis ir atpakaļ ar vēl viena tukša šīfera kā tās zvaigzne . Koltons Andervuds šovakar sāk savas nevainības beigu meklējumus (ABC, pirmdienās plkst. 8).

Antikvariāta izstāde (PBS, pirmdienās plkst. 8) atgriežas savā 23. sezonā, kas aizvedīs izrādi ārpus sanāksmju centriem un nonāks vēsturiskās norises vietās. Vēlāk šodien man būs stāsts par izrādes tapšanas aizkulisēm.

Ēdienu konkursos ir jaunā kūku sacensību sērija, ko rīko Giada De Laurentiis Uzvarētāja kūka viss (Food Network, pirmdienās plkst. 10). Katrā epizodē ir četras komandas no divām kūku cepšanām par balvu $ 10 000.

Tieši pirms tā ir atgriešanās Bērnu cepšanas čempionāts (Food Network, pirmdienās plkst. 9), kurā piedalās dalībnieki vecumā no 9 līdz 13 gadiem.

Elena

Sāra Himmelšteina piedalās Elenas Dedženeresas jaunajā NBC šovā Ellen’s Game of Games (Maika Rozmana/NBC foto)

Šonedēļ atgriežas divi smieklīgi un jautri spēļu šovi: Ellenas spēļu spēle (NBC, otrdienās plkst. 8) un Spēles spēle (ABC, trešdienās plkst.10).

Reklāmas par Lindsijas Loenas pludmales klubs (MTV, otrdienās plkst. 8) mani neizpratnē, bet aktieris ir atgriezies ar citu realitātes šovu, šoreiz sekojot viņai, kad viņa dibina klubu Grieķijā.

Tikko singls Nikija Bella atsāk satikties Viss kārtībā (E!, svētdienās plkst. 9).

Jauna sezona gada Aug hiphops (WE tv, ceturtdienās plkst. 9) tiks savienots pārī ar Marriage Boot Camp: Hip Hop Edition (WE TV, ceturtdienās plkst. 10), kas realitātes zvaigznes aizstāj ar hiphopa zvaigznēm, kuras ir bijušas realitātes šovos.

Seši jaunie reperi sacenšas par ierakstīšanas līgumu Repa spēle (Mūža laikā, 10. janvārī plkst. 9, pēc tam ceturtdienās plkst. 10).

Citos slavenību realitātes TV Savu sakņu atrašana atgriežas (PBS, otrdienās plkst. 8), jo Henrijs Luiss Geitss, jaunākais, stāsta slavenībām viņu ģimeņu un vēstures stāstus. Šosezon starp šīm slavenībām ir Laura Linnija, Džordžs R. R. Mārtins, Pols Raiens, Endijs Sambergs, Tigs Notaro un Maikls Strahans.

Ričards Rolings un viņa komanda veic vairāk garāžas renovācijas Garāžas rehabilitācija (Discovery Channel, otrdienās plkst. 8).

Ieslēgts apkalpes plakāts (VH1, pirmdienās plkst. 9), jauniešiem, kuri ir narkotiku karteļos iesaistīto cilvēku pēcteči, kameras seko līdzi, cenšoties iegūt savu vārdu ārpus narkotiku pasaules, vēsta VH1.

Noziedzības realitātes TV Pirmās 48 dāvanas: Slepkavību komanda Atlantā (A&E, ceturtdienās plkst. 9) seko Atlantas slepkavību detektīviem, savukārt Diktatora rokasgrāmata (PBS, trešdienās plkst. 10) dziļi ienirst sešu dažādu diktatoru uzplaukumā un kritienā no pagājušā gadsimta.

Ieslēgts Kas uz pasaules? (Science Channel, otrdienās plkst. 9), zinātnieki mēģina izdomāt dīvainus un mulsinošus satelītattēlus, kamēr Kā darbojas Visums (Science Channel, otrdienās plkst. 10) astronomi un citi eksperti dziļi ienirt kosmosā.

Visbeidzot, šovakar tiks demonstrētas divas dokumentālās filmas:

    Manas valsts vairs nav(PBS, pirmdiena, 7. janvāris, plkst. 10) seko cilvēkiem Trentonā, Ziemeļdakotā, kuru zemi un kopienas maina naftas urbšana, piemēram, faktam, ka viņu baznīca ir ierosinātā dīzeļdegvielas pārstrādes rūpnīcas vieta.USS Indianapolis: pēdējā nodaļa(PBS, 8. janvāris, plkst. 10) stāsta gan par kuģa vraka atklāšanu, gan tā nogrimšanu Otrā pasaules kara laikā, kad gāja bojā vairāk nekā 800 cilvēku. Dokumentālā filma seko Pola G. Allena ekspedīcijas komandai uz viņa pētniecības kuģa Petrel, un tajā iekļautas arī intervijas ar izdzīvojušajiem jūrniekiem.