Aplādes

Trīs brīnišķīgas aplādes: lieliska etiķete, katra mazā lieta un biroja sievietes

Trīs ieteikumi brīnišķīgiem podkastiem, ko klausīties — iespējams šajā Pateicības dienas nedēļas nogalē, ceļojot vai tad, kad nepieciešams klausīties kaut ko citu, nevis…

Podcast aplāde Good Place ir šīs vasaras labā

Labā vieta: Podcast ir aizraujošs nedaiļliteratūras skatījums uz vienu no labākajiem populārās kultūras izdomājumiem pēdējos gados. Bet skaties pirmo sezonu…

Trūkst Ričarda Simmonsa un 4 citas aizraujošas, reālas aplādes

Piecas ieteiktās aplādes, kas visas aizraujošā veidā stāsta patiesus stāstus, sākot no slepkavību noslēpumiem līdz noslēpumam par to, kas notika ar Ričardu Simmonsu.

Pietrūkst Ričarda Simmonsa un reālās dzīves nekārtības

Pārskats par strīdīgo, apšaubāmo podkāstu Missing Richard Simmons, kurā Dens Taberskis pēta Simmonsa pazušanu no sabiedriskās dzīves.

Ja vēl neklausāties aplādes S-Town, mainiet to tūlīt

Jaunā aplāde no Serial Productions, S-Town vai Shittown, ir iTunes topu pirmajā vietā, jo tā stāsta neticami saistošu stāstu.

Nepieciešams atpūsties vai aizbēgt? Izmēģiniet šīs 4 aplādes

Četri aplādes ieteikumi: divi spēļu šovi, kas var būt interaktīvi (Factorious un The Great American Pop Culture Quiz Show), un divi, kuros cilvēki…

Shark Tank aplādes versija un šovs ar dzēruma prezentācijām

Atsauksmes par Gimlet Media filmām The Pitch un Fullscreen's Worth a Shot, kuras abas sniedz cilvēkiem iespēju prezentēt idejas, lai gan ļoti atšķirīgos kontekstos.

Kā realitātes šova producenta labākais draugs viņu piemānīja; kāpēc komikss Ketija bija graujošs

Trīs zinātniskās aplādes ieteikumi, tostarp stāsts par Shark Tank un American Ninja Warrior producentu, kura BFF viņu piemānīja, un padziļināts ieskats…

Laimīgāks Holivudā: aplāde, kas iedziļinās Holivudas aizkulisēs

Intervija ar The Fix šovu vadītājām Lizu Kraftu un Sāru Feinu, sākot no realitātes šoviem, ko viņi skatās un kuriem patīk, līdz tam, kā tas ir būt rakstnieku komandai…

Stāsti par skaņu, Selēnu un Still Processing: trīs aplādes ieteikumi

Man ir trīs zinātniskās, uz realitāti vērstas aplādes, ko jums ieteikt: Jebkas Selēnai, Divdesmit tūkstoši hercu un Still Processing.

Ļoti ieteicams: jaunā Queer Eye pirmizrāde un A Very Fatal Murder

Ja šajā nedēļas nogalē jums ir nepieciešama laime, to atradīsit Netflix Queer Eye versijas pirmizrādē un jaunā aplādes parodijā no The Onion.

Kevina Kostnera baumas, Mirjamas Riveras realitātes šovs un Lolita: trīs aplādes, kuras es iesaku

Ir pienācis laiks sniegt vēl trīs nedaiļliteratūras aplādes ieteikumus: realitātes TV audio formātā. Šodien: skarbā realitāte, baumas un Lolitas aplāde.

Sarunas realitātes TV ar diviem realitātes TV podkāstiem

Mani intervēja Challenge alum Sūzija Meistere par savu aplādei un bakalaura/ette spoileris Reality Steve par savu aplādi. Izbaudi!

Asaras, apsūdzības un profili sāk The Pitch otro sezonu

Gimlet Media aplāde The Pitch, Shark Tank audio versija, sāka savu otro sezonu ar trim drausmīgām epizodēm, kuras noteikti ir jānoklausās.