Antikvariāts Roadshow Celebrity Edition: šīs 17 slavenības saņems novērtējumu mājās

Antikvariāts Roadshow Celebrity Edition: šīs 17 slavenības saņems novērtējumu mājās

Tik daudz realitātes TV formātu ir sākušies ar regulāriem konkursantiem un pēc tam pievēršas slavenību dalībniekiem no plkst Kurmis uz Marriage Boot Camp , Lielais brālis uz Sliktākie pavāri Amerikā .

Tagad iemīļotais PBS realitātes seriāls dara to pašu.

PBS populārs un ilgstošs Antikvariāta izstāde , kurā šobrīd tiek rādīta 25. sezona, tiks demonstrēti trīs īpašie Antikvariāts Roadshow: Celebrity Edition epizodes šī pavasara beigās.Tie pirmizrāde notiks 3. maijā, un tie tiks rādīti pirmdienās pulksten 8.

PBS un GBH, kas veido šovu, šodien Televīzijas kritiķu asociācijas ziemas preses tūrē paziņoja, ka epizodes tika filmētas, izmantojot nelielas producentu komandas un ievērojot drošības pasākumus.

Marša Bemko, Antikvariāta izstāde

Marša Bemko, Antiques Roadshow izpildproducente (PBS foto)

Slavenību versija tika filmēta 2020. gada otrajā pusē un 2021. gada sākumā, kā arī slavenību mājās, kas nozīmē, ka kamerā ir tikai vērtētājs un slavenība, pretstatā Antikvariāta izstāde tradicionālās liela mēroga cilvēku pulcēšanās, kas stāv rindā, lai novērtētu savus priekšmetus.

Virtuālās preses konferences laikā producente Marša Bemko kritiķiem sacīja, ka, viņasprāt, šovs varētu turpināties vēl 25 gadus.

Es domāju, ka mēs esam viens no pirmajiem Amerikas realitātes televīzijas šoviem, bet mēs esam viedais realitātes televīzijas šovs, viņa teica. Jūs nevarat skatīties Roadshow sezonu, neko neiemācījoties. Un cilvēki tajā nav aktieri. Viņi ir ikdienas cilvēki, jūs un es, kas nāk, lai uzzinātu vairāk, un mums patīk mācīties kopā ar viņiem.

Labas lietas ir reti sastopamas, un jūs par tām uzzinat pa vienam, viņa piebilda. Tātad, mums ir vēl 25 gadi, lai apceļotu un pārmeklētu mūsu valsts pagrabus un bēniņus vienatnē, nerunājot par pasauli, jo patiešām labās un retās lietas joprojām ir paslēptas.

Antiques Roadshow: Celebrity Edition 17 slavenības

Antikvariāta izstāde

Vērtētājs Kevins Zavians ar Kārsonu Kresliju programmā Antiques Roadshow: Celebrity Edition (GBH fotoattēls)

To teica izpildproducente Marša Bemko Antikvariāts Roadshow: Celebrity Edition atšķirsies, jo ceļojuma laikā mēs saglabājam savu īpašnieku identitātes konfidencialitāti, lai neviens nevarētu viņus un viņu dārgumus atrast. Ar mūsu Celebrity Edition šoviem mēs vēlējāmies pārliecināties, ka zināt, kas ir mūsu īpašnieki, un, ja esat tāds pats kā es, ne tikai interesējaties par to, ko viņi uzskata par dārgumiem, bet arī dzirdat, kā viņi stāsta mums, kāpēc.

Man patīk domāt par šiem šoviem kā Antiques Roadshow pastiprinātām, viņa teica. Mēs varam uzdot savus nepatīkamos, nepatīkamos jautājumus, piemēram, Ko tu par to samaksāji? un nešķiet nepieklājīgs, ar pievienoto slāni redzēt un apspriest objektus, kas nekad nenonāktu pie mums ceļojuma laikā.

Šeit ir 17 slavenības, kuras dalīsies savā īpašumā trīs sērijās:

 1. Aktieris Gbenga Akinagbe
 2. Mūziķi Rubens Bleids un Luba Meisons
 3. Autors Marks Brauns
 4. Aktieris Ronijs Čjens
 5. Mūziķi Pakito D'Rivera un Brenda Felisiano
 6. Šefpavārs Karla Hola
 7. Humorists Džons Hodžmens
 8. Olimpiskā daiļslidotāja Nensija Kerigana
 9. TV personība Kārsons Kreslijs
 10. Komiķis Džejs Leno
 11. Aktrise S. Epata Merkersone
 12. Raidījuma žurnāliste Soledada O’Braiena
 13. Profesionāls golfa spēlētājs Dotijs Pipars
 14. Humorists Mo Rocca
 15. Autors Džeisons Reinolds
 16. Modes dizainers Kristians Siriano
 17. Autors Mo Vilemss

Ieteicams jums: Kā tiek filmēts un ražots Antiques Roadshow