Abc

Stīvs Hārvijs ir realitātes televīzijas glābējs

NBC un ABC ir guvuši neparedzētus panākumus, pateicoties Stīvam Hārvijam, kura harizma un humors noveda pie reitingu hitiem Little Big Shots un Celebrity Family Feud.

Rotaļlietu kaste ir uzlabota savā otrajā sezonā

Pārskats par ABC filmas The Toy Box otro sezonu, kurā ir jauns formāts, jauni tiesneši un mazāk Noas.

Bērni saka visdrausmīgākās lietas: atbildes uz jautājumiem par jauno Tiffany Haddish versiju

Vai bērni ir aktieri? Vai ražotāji zina, ko viņi teiks? Kāpēc Tifānija Hadiša vada jauno seriālu? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem.

ABC Castaways izskatās kā Alone (un Lost), taču ar resursiem un pagriezienu

Jauns realitātes seriāls, kas tiks savienots pārī ar Bachelor in Paradise, piesaistīs cilvēkus un atgriezīsies viņu parastajā dzīvē.

Gandrīz visi ABC realitātes šovi “vasaras jautrība un spēles” atgriežas

Gandrīz visi ABC vasaras spēļu šovi un realitātes konkursi, kā arī to vadītāji atgriezīsies 2020. gada vasarā.

ABC piedāvā jaunu bakalaura studiju programmu, Supermarket Sweep un Millionaire

ABC paziņoja par jaunu ar mūzikas tēmu saistīto bakalaura studiju programmu The Bachelor: Listen To Your Heart, kā arī par Supermarket Sweep iegādi un miljonāra atdzimšanu.

Wipeout tika atjaunots uz trešo sezonu, bet I Survived a Japanese Gameshow neatgriezīsies

ABC Wipeout atgriezīsies trešo sezonu, jo tas ir ļoti veiksmīgs ABC, lai gan šovasar tas ir pārņēmis hitu no So You Think You Can Dance ar savu…

23% no apdraudējuma! Visu laiku lielākās kategorijas bija Disney reklāmas

Apdraudējums! Visu laiku lielākais turnīrs bija aizraujošs un pilns ar korporatīvo sinerģiju ar kategorijām dažādiem Disney piederošajiem īpašumiem…

Family Food Fight: jauns ēdienu gatavošanas konkurss kanālā ABC, kas importēts no Austrālijas

ABC ir pasūtījis ASV versiju Austrālijas ēdiena gatavošanas sacensībām Family Food Fight, kurā ģimenes gatavos ēdienu un sacenšas savā starpā.

ABC atcēla trīs no saviem 10 spēļu šoviem

Trīs no ABC klasiskajiem spēļu šoviem neatgriezīsies, taču daudzi citi atgriežas, lai gan programmā The Chase un tā meklētājiem būs dažas izmaiņas.

Iepazīšanās šovi kļūst absurdāki: mīlestības konveijera lente, Frenks izklaidētājs… Pagraba lieta

Divi jauni iepazīšanās šovi pārkāpj smieklīguma robežas, jo viens notiek uz konveijera, bet otrs vecpuišu vecāku pagrabā.

BattleBots atgriežas televīzijā

ABC šovasar veido robotu cīņu laiku, jo tas atjauno 2000. gadu sākuma robotu kaujas sacensību sēriju, taču ar vairākām izmaiņām.

Izlikties Muppets realitātes šovs ir aizraujošāks nekā realitātes TV

Noskatieties 11 minūšu garu klipu no The Muppets — mākslīgās realitātes seriāla, kas šoruden tiek rādīts telekanālā ABC un kas izskatās izklaidējošāks par realitātes TV.

Tīkla kaujas zvaigznes 100 klasiskās un pašreizējās televīzijas zvaigznes

Pilns ABC tīkla Zvaigžņu kaujas atdzimšanas dalībnieku saraksts, kurā savā starpā sacentīsies 100 bijušās un esošās TV zvaigznes.

The Hustler: Craig Ferguson ir labākā daļa no slikti pārdomātas spēles

Hustleram ir lielisks saimnieks Kreigs Fērgusons un jauks komplekts. Un tā varēja būt The Mole spēles šova versija. Bet dažas dīvainas izvēles neļauj tam būt…

Ultimate Surfer ir ABC gandrīz ideāls talantu sacensību un drāmas kombinācija

ABC Ultimate Surfer mani pārsteidza daudzos veidos. Tas ir talantu konkurss, kas notiek, pateicoties viļņu mašīnai Kellija Sleitera sērfošanas rančo…

Sarunu šova pārvēršana par šovu = panākumu novērtējums

Spike's Lip Sync Battle un ABC Repeat After Me, sarunu šova fragmenti, kas pārvērsti pusstundu ilgās neskriptotās programmās, ir spējuši piesaistīt pienācīgu skaitu skatītāju.

Skatītāju sūdzības liek policistiem un bērnu aizsardzības aģentūrai izmeklēt Supernanny tēvu

Pēc tam, kad skatītāji sūdzējās par tēva uzvedību pret saviem bērniem ABC Supernanny, gan šerifs, gan Floridas Bērnu un ģimeņu departaments…

Encore, Kristenas Belas vidusskolas teātra klasesbiedru atkalapvienošanās, nekavējoties ir jāveido pilna sērija

Burvīgs, harmonisks agrīnā realitātes seriāla High School Reunion labāko daļu sajaukums ar The Glee Project un High School Musical elementiem: Get…

Izcila realitātes aplāde Startup kļūst par ABC komēdiju

ABC Alex Inc., kurā piedalās Zach Braff, ir Gimlet Media pirmās aplādes adaptācija, un es jautāju tās producentam par to, cik liela daļa no reālās dzīves aplādes būs…